Diskusia: Halloween

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. TRIXT

    TRIXT User

    Budoman: Nejedná se o letoun, ale o design. Obdobně jako je Havoc či Hercules. Asi chybka v emailu či jeho překladu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    Presne tak, jedná sa len o dizajn.

    test.JPG
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Zazar13

    Zazar13 User

    ahoj kde se muzu potkat s demon drone? ja ze mem ukol znic 2 a nevim kde jsou,,,,diky za info

    nebo je potkam jen v te brane?
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Ano, Demon Drony potkas v brane.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. 123812

    123812 User

    Chci se zeptat .. jsou tam 2 úkoly na demon dron 2 a pak 8 =10 demon dronu
    Kde jich teda mám vzít 10 když jich tam tolik není ?
    Mapa 1:
    30 Lordakia
    30 Lordakia + 10 BossLordakia
    30 Lordakia + 10 Boss Lordakia + 5 UberLordakia

    Mapa 2:
    1 Demon-Dron
    30 Saimon
    10 BossSaimon + 2 Mordon
    20 BossSaimon + 10 UberSaimon + 2 BossMordon
    10 UberSaimon + 5 UberMordon + 1 Devolarium

    Mapa 3:
    1 Demon-Dron
    20 Devolarium + 10 Saimon + 2 Sibelon
    10 BossDevolarium + 10 BossSaimon + 2 BossSibelon
    10 UberSaimon + 4 UberSibelon + 10 Sibelonit

    Mapa 4:
    1 Demon-Dron
    30 Sibelotit + 1 Lordakium
    20 Sibelonit + 10 BossSibelonit + 2 Lordakium
    20 UberSibelonit + 1 BossLordakium + 1 UberLordakium + 3 UberDevolarium

    Mapa 5:
    1 Demon-Dron
    20 Kristallin + 5 UberSibelon
    20 BossKristallin + 5 UberLordakium
    20 UberKristallin + 1 Kristallon

    Mapa 6:
    1 Demon-Dron
    1 BossKristallon + 10 UberSibelonit
    20 UberSibelonit + 1 UberKristallon + 10 Melter + 3 UberDevolarium

    Mapa 7:
    1 Demon-Dron
    10 Melter + 40 Ufonit
    10 Melter + 40 Ufonit
    40 Melter + 3 Devourer

    Mapa 8:
    1 Demon-Dron
    30 UberKristallon + 1 Devourer + 30 Lordakia + 1 Saimon
    10 UberDevolarium + 20 UberKristalline
    1 Ufo + 1 UberLordakium + 1 UberKristallon + 20 UberSibelonit + 20 UberSibelon

    Mapa 9:
    ???
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. udelat branu vickrat? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. 123812 Ten úkol na 8 Demon drone ale nemá vypsanou odměnu. Ale je tam kdo nejrychleji zvládne. Leda pak že by se to vztahovalo právě k tomu žebříčku, kdy budou odměněni jen někteří hráči, kteří se umístí, jak je psáno v ofic infu.:)
     
    -baghira2- a 123812 tohle ocenili.
  8. 123812

    123812 User

    Lord_Scorpion Aha, jsem si nevšiml omg tak to ruším hned , do top se nedostanu :D Tak dík..

    PS: asi neví někdo kdy bude v obchodě halowwenská munice?
     
    Naposledy upraveno: 20/10/15
    -baghira2- a Lord_Scorpion tohle ocenili.
  9. 123812 nz :) Nejspíš to tak bude, i když jisté je jen to, že tam ta odměna vypsaná není u této mise a že se má rozhodovat mezi pár nej hráči o té odměně, jak je v ofic infu, takže by to možná sedělo ;). Ale tím pádem ti, kdo dělaj nebo už maj tu bránu hrr rychle bílou apod. bez aktivace tohoto úkolu, asi nebudou v tom žebříčku, i když to může být ještě celé i jinak (šance udělat to mezi nejlepšíma je stejně i tak malá :D)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Skate

    Skate User

    TRIXT tak to som nevedel že by sa mohli tie nove žlte designy dat na Havoc,Hercul tym by bolo viacero bonusov na stihackach.Pisal si nejake hodnoty co by priniesol full Demon na rakety.Pisal si este ze full Havoc dava vacsi Damage ale myslel si len lasery pokial viem Havoc pridava bonus len DMG na stihacky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Jsem na páté mapě, uber lordakie s boss kristallinama. Já mám dmg 5000, pro mne je tahle brána téměř nemožná na dokončení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    DeadlyMageCZ S dmg 5000 ju realne nedas ani za 8 hodin, jedine skusit lepsiu municiu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Právě Oromë. Čekal jsem samozřejmě něco těžšího, jenže jsem si nemyslel, že z toho udělají takovou hardcore Gammu.
     
  14. Korben

    Korben User

    Gama je oproti tomu, prechádzka ružovou záhradou. Ak by som mal tu bránu robiť s 5000dmg, tak to si beriem mesiac dovolenku. :D Na to by som sa určite nedal. V game som zaspával, tu by som zaspal úplne. :D
     
    -baghira2- a 123812 tohle ocenili.
  15. takže chápu to dobře když nesplním bránu a 100x mě to znici tak za 20 hodin ji muzu delat od znovu?
     
  16. Korben

    Korben User

    Presne, no mám dojem že životy boli znížené na 10, tak že netreba tam 100x puknúť, no overené to zatiaľ nemám, nebol čas sa na to pozrieť. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Já nevím, před 2 hodinami jsem tam zhebnul a odečítalo mi to ze stovky. Snížení životů by bylo fajn, takhle ty designy nikdy nezískám. Tu bránu budu dělat, vzhledem k mému dostupnému času 3 dny.
     
  18. No znovu, mě to hází, tam kde jsem skončil :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. ako to je s tymi dizajnamy na stihy za 100 000 u dostanem len jeden alebo vsetkyo_O
     
  20. Korben

    Korben User

    Len jeden
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).