Diskusia: Halloween

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ,co zname to bez odmeny? vsak na konci zadna odmena neni. Koukam a ve vyzvach to nemam.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. brzda102

    brzda102 User

    cawte, chcel by som sa spytat na tie dizajny na stihacky co davaju 1% dmg na rakety, ze ci sa daju skombinovat dizajny s bran s timy s obchodu na ten cooldown bonus za celok alebo nie
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. PaiMei

    PaiMei User

    Tak jsem dokončil tuto bránu a musím říct, že jsem si ji docela užil. Byl jsem jeden z těch, co kritizovali lehkost předchozích akčních bran. No nevím, jestli mě slyšelo BP, ale tohle byla docela síla (v porovnání s tím, co dosud bylo k dispozici). Je mě jasné, že pro slabší hráče to bude masakr, možná nedosažitelné, ale k tomu je 100 životů a pokud takový hráč má dost času, mohl by ji zvládnout taky. I když asi jenom jednou.
    Bránu jsem dělal x2, občas x3, no na 20 uber sibů jsem to střílel x4 na sepromu a motýlu. Zabralo mě to kolem 25minut času a 25k bílé.
    Zde bych dal malou radu, stojí za to udělat třeba 5 sibů a nechat se puknout. Při vstupu do brány se objeví zbytek zase pěkně roztahaný a je menší šance, že hráč dostane ránu za 200k.
    Druhá rada je dostřelovat hned, neposílat do rohu. On totiž stačí malý lag a vše se jede znovu.

    Celou bránu jsem dělal na pusatu.
    Celkový výdělek včetně odměn z úkolů je kolem 85k uridia, což vůbec není špatné.

    Brána pro mě pozitivní, bavila, půjdu ji ještě jednou, víckrát ne a to právě kvůli času.

    K otázce designů na letouny, super odměna, no pro hráče s havocy a herculy asi spíš na další loď. Ale jsem z těch, co je chtějí mít v inventáři, určitě je využiju.
    -----
    Dotaz: díval jsem se do úspěchů, nenašel jsem ale úspěchy tohoto halloweenu, pouze ty z loňska. Máte s tím někdo stejný problém?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Deborka[TVL] Když si zapneš ukol na 8 dronu , tak poté jaký máš čas , tak ten nejlepší a nejkratší vyhrává ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Zazar13

    Zazar13 User

    Ahoj mam problem, dostal jsem se do 6 kola te nove brany a pokud to nechci 3 hodky tocit tak to nedam,,,,,zrusil jsem si i ten ukol na branu a pockal 20 hodin od prvniho vlezu do ni....cekam branu zase od levlu 0 ale ne jsem v lv6......co s tim? to to musim dolitat a pak muzu znova od 0? nebo musim pockat 20 hodin od posledni navstevy brany a pak se to vynuluje?
     
  6. Aby se ti brána vynulovala musíš ji nejprve dokončit a nebo prokřupat, poté čekáš 20 hodin.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Zazar13

    Zazar13 User

    No to snad ne? To je ale demence...jako 92 tam zhebnot se mi jeste nechce.....to radeji budu koukat do zdi....tak to je bajo vymyslene....
    Brana pro eli se mi libi, uzijte si ji ale pro ostatni je timto dost naprd....
     
  8. Łєgєηđ★кαmαşuтяα,jen ze me jde o ten zebricek ve vyzvach,
    21.10.2015 - 12:27[​IMG]Obdržen předmět: Design letounu - Epický design letounu Demon
    [​IMG]
    21.10.2015 - 12:27[​IMG]Mise „Speciální úkol“ byla úspěšně splněna!
    tam zadny zebricek nemam,no treba se jen musi pockat nez se to nacte. Uvidim. Tak oprava uz jsem to tam nasel,ale bohuzel v tom zebricku jeste nejsem. Tak ted nevim jestli tu vyzvu musim prijmout a znova udelat branu a nebo se to jeste pripocte.
     
    Naposledy upraveno: 21/10/15
  9. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Hovori sa tu, ze NPC v brane su slabsie ako normalne (teda okrem uber sibov v 8. mape). Vie niekto o kolko asi? Kolko ma asi HP so stitom uber lordakium?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Kristo

    Kristo User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. lorduriel

    lorduriel User

    Enriqe-XXX podle me jsou vsechny uber NPC v teto brane stejne jako normalni Uber na mape 4-5, ovsem krome prave uberKristallon, ktery je pouze 10% z ubermapy. Uberkristallon se tezko dela i samotny na mape a 20 by byla pro vsechny i topmegaubereliteFEG hrace neprekonatelna :D
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  12. Brána je náhodou dobrá,jen dlouhá.Nemám zrovna čas sedět každý den tak 5 hodin u hry takže pomalu ale jistě dodělávám druhou.
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    Deborka[TVL] Po prejdeni sa ti uloha presunie do kolonky vyzvy a az nasledne musis prijat vyzvu a az po dokonceni vyzvy sa ti zapocita cas do rebricka.

    Samotna prvotna uloha sa nerata, az cas z nasledne prijatej vyzvy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. aha,diky,tak to tam musim jeste jednou tedy. A ja se tak snazil,:).
     
  15. Dobrý deň, chcel by som sa opýtať pánov moderátorov, či mi brána ostane aj po skončení akcie ak ju nestihnem prejsť, a tiež či mi aj po skončení akcie v nej spadnú dizajny na drony. ďakujem za odpoveď

    BR
    Attack
     
  16. jelikož je jen po dobu akce, tak ne, nebudeš mít ani bránu, ani designy. Jinak, já dnes dodělal bránu podruhé, jediný problém jsou ti UberSibeloni na konci, ale dá se, v klidu... Mám 7 demon designů na letouny, dodělám 10 a kašlu na to :D
     
  17. Můžeš se nechat 100x rupnou, pak se brána resetne. Jenže ani to není časově nenáročné.
     
  18. Tak, i kdyz bych se na zjistovani za jiny nejradsi vykaslala, odpoved uz znam. Bohuzel dle vyjadreni Bp je 5% bonus v obchode za cely set 10 kusu spatne. Takze bonus bude maximalne 10%. No, nepotesili mne. :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Keď som si kúpil double boxíky a vyzbieram ten čo dáva designy dostanem dva alebo jeden?
    Inač parádna akcia.