Diskusia k Spring Fight 2014"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kubino, 17/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dr.BoooM
    Dneska jsem dal level 20 a odemkl se mi tento úkol co tu popisuješ, včera jsem ho tam ještě neměl .. jsi si opravdu jistý tím, že to není normální úkol? :)
     
  2. ani ja nemám v kategórijí akciové úlohy nič a kamoši tam majú (dnes na 40kristalin a vydia aj na dalšie dni) ako to???? majú menší lvl môže to byť tým???? alebo to je len nejaká chyba???
     
  3. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    Kubino

    [​IMG]

    Thrall_New_Hope level 20 mam uz nejakou chvili a tenhle ukol tam nebyl
    jinak v akciovych taky nic nemam

    a pokud vim kazdy lvl ma jen jednu finalni misi a pro 20 je to cisarovrazda ale ted tam je jeste dalsi pro lvl20 a to miner madnes
     
    Naposledy upraveno: 17/4/14
  4. -pieter1-

    -pieter1- User

    no takhle to mam i ja ale kde je ukol na tech 40 kristalinu ..
     
  5. Mám dotaz ohledně nových designů, které se dají koupit pouze při této akci, jestli pokud si ho koupím, tak s ním budu moct lítat i až akce skončí. Děkuji za odpověď.
     
  6. kamaráti majú tú úlohu v akciových úlohách ale mne tam nič neukazuje :(
     
  7. -pieter1-

    -pieter1- User

    To mi se tam taky nic neukazuje a to me zajima proc
     
  8. -juro-juro

    -juro-juro User

    Chcel by sm sa spytat ci su ulohy dane na den alebo prvu mozem urobit aj zajtra a ci je ked urobim prvumozem ist rovno na druhu?
     
  9. tiz mi nezobrazuje akciove ulohy..je zaujmave ze tu daktory pisete ze vam to zobrazuje a zas daktory ze nie ..asi to ukazuje len vyvolenym :D
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Podľa môjho odhadu nie je na všetkých serveroch ešte stále event poriadne spustený, asi nastali nejaké komplikácie.
     
  11. akurat bol restart uvidime ci to uz pojde :)
     
  12. -Neptun-

    -Neptun- User

    No reset byl ale zadne ukoly nevidim :D
     
  13. ja tiez :)..no akciove sice nevidim ale vsimol som si nove ulohy po 750 mega bs :)
     
  14. Restart prebehol ale vobec to nepomohlo, nie je nad to ked sa dari :D:D
     
  15. ησσв

    ησσв User

    Dobrý deň, mám 50.173 bodov vlivu. A v úspechoch mi ukazuje že som splnil ziatiaľ iba 2.500 bodov vlivu a dostal som iba prvý názov. Je to preto lebo som dostal 50 000 iba za Sector ? Alebo mi to príde neskôr ?
     
  16. ja neviem dostal som za sector 1M a mam všetky. (dokopy)
     
  17. ησσв

    ησσв User

    Už došlo aj mne :)
     
  18. »vojta«

    »vojta« User

    všiml jsem si zajímavé věci, úspěchy za vliv vypadají trošku jinak na mapě, než se jmenují, Například Semper Fidelis je na mapě Vizionář. Ale to je asi jen drobná chybka v překladu :)
     
  19. Takže abych se vyjádřil, celá akce je tak trochu jeden velký fail a možná všichni tušíme proč...

    Jako nevím co to, ale v den, kdy se přidal "skvělý" seznam přátel do hry, tak se i "lehce" pozměnily parametry skupinové brány. Asi většina z nás bude vědět o co šlo - šlo o to, že NPCčka přestaly při minimu HP odlétávat po mapě a tak šly hrozně dobře kamkovat při skvělých výdělcích a minimu vystřílené munice. Dneska místo toho, aby se myslelo na korektní uvolnění balíčků a spuštění akce, tak musí BP myslet na to, aby skupinovku opět vrátilo do starých kolejí, protože jaksi zjistilo, že hráči od tam vyváželi neskutečné množství uri (já sám minimálně přes půl milionu) a asi by už příliš nevydělali. Toto se mi dost nelíbí, protože změna s tak zásadním dopadem na hráče a hratelnost hry i samotný "styl" hraní a vydělávání by se měla hlásit - a to jak ta, že NPC půjdou v praxi dosti dobře ničit, tak ta dnešní! (pokud tedy byla učiněna omylem, ale úmyslně - taky otázka, jestli to někdo v BP neudělal jaksi nevědomky). To celé pak způsobilo, že nějaké okno s vlivem vidím až teď večer, o celé akci se psalo teprve včera před 7 hodinou večerní no a osobně, kalibrace obdrženého vlivu je celkem dosti směšná. Jako aby nějakej šupák co zrovna začal střílet na Streunerech dostal stejně vlivu jako já za UVK, CenturyFalcona či Cubikona, tak to jako opravdu dost zavání pěkným nedoděláním. Stejně jako naopak 50.000 bodů vlivu za pouhé proběhnutí jednoho kola SectorControl. Na akcích vždy byla výzva dosáhnout co nejvíce titulů a úspěchů, ptám se jaká toto byla výzva? Dal jsem to tak za 10, 12 minut? :)

    17.04.2014 - 16:44 Úspěch dosažen: Sběru zdar!
    17.04.2014 - 16:48 Úspěch dosažen: Společné zájmy
    17.04.2014 - 16:53 Úspěch dosažen: Věrnost nade vše
    17.04.2014 - 16:56 Úspěch dosažen: Hybná síla
    17.04.2014 - 16:56 Úspěch dosažen: Semper Fidelis

    Jediné v čem vidím potenciál je design, na který mám díky jednomu velkému failu BP se skupinovkami, však to ještě nechte tak a podtrhněte svůj krach :) . Nadával jsem už u úkolů, které byly směšné a až teď se přidaly některé, co skutečně znamenají výzvu na nějakou tu dobu, ale toto je opravdový megafail, jedna z nejamatérštěji splácaných akcí, co jsem od starého DO zažil :)

    PS: Dotaz na nějakého moda, je na fóru nějaká diskuse ohledně toho, jak byla pozměněna skupinovka, či mám někde nějakou založit či by jste mohli nějakou založit?;)
     
  20. Belgam

    Belgam Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.