Diskusia k Spring Fight 2014"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kubino, 17/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino

    Kubino Guest

    Prijať úlohu ide bez problémov, asi si nejakú zrušil či splnil a tak sa to len seklo, vypnutia a opätovné zapnutie hracieho okna by malo pomôcť ;)
     
  2. JungleDO

    JungleDO User

    Aktualizace stránky pomohla Děkuji :)
     
    Kubino tohle ocenil(a).
  3. Badmaniak

    Badmaniak User


    Ano, stejně jako stačí, abys ty pochopil co jsem psal já. Úlohy tam jsou, ale odemknou se až v určitý den, každý den jedna. Pokud tuhle jednoduchou větu nechápeš, pak prosím neurážej mne, že já to nechápu. :)
    Zkrátka se podívej, jak ten systém funguje. ;)

    A odpověď jsem nedostal, dostal jsme jen zase podkopání mé autority že jsem blb co to nechápe. Tak jsem se ptal jasněji na otázku, kterou jsem ani dříve nepoložil, takže jak jsem vlastně mohl odpověď dostat? No nebudem to řešit, to nemá cenu :)

    Každopádně každý den mám novou úlohu, a to že jsou tam nějaké zamknuté, co to znamená? Kdybych se zeptal, žekneš že to nevíš, že to ví jenom BP. Ale když jsem se nezeptal, děláš jako bych byl prostoduchý, co se ptá na očividné věci :)

    Hezkou hru všem :)
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    цИЌИΘШп_ΚΪŁŁΞЯ*CZ*: Není tak úplně pravda, že na splnění nových úloh pro level 20+ budeš potřebovat na každou 5 let. Např. včerejší úkol „Hrdinství“ splníš za asi 11 minut a dostaneš 15.000 Uridia. Osobně si myslím, že je fajn že máme nové úlohy. Že jsou trochu těžší? No, asi si za to můžeme sami. Na všech fórech se objevovaly silácké řeči, že staré úlohy byly těžší, že nové se jim nemohou rovnat (např. Nemesis) atd. Podle mě jen BP zareagoval a vytvořil takové úlohy, aby to opravdu byly výzvy. :)
     
  5. A o Vánocích, když ty s vysokým levelem jsi mohl splnit lehké i těžké úkoly a měl jsi jich tedy k dispozici 2x více, než slabý hráč (který ty těžké ještě nezvládl), to ti náhodou nefér nepřipadalo? Podle tvé logiky asi jo. :rolleyes:
    Takže to ber tak, že v prosinci jsi měl výhodu ty a na jaře zase ti s nižším levelem. :)
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Badmaniak úlohy pre lvl 20+ sa odomykajú? Ja ich mám od začiatku taký istý počet, sú v normálnych úlohach tak nechápem čo stále hovoríš, že sa niečo odomyká. Odomykajú sa úlohy len pre lvly nižšie ako lvl 20 podľa kategórii. Ja ťa neurážam tak prosím bez tej paranoje.

    Alebo som niečo prehliadol? Kludne ma pouč, možno sa len nechápeme alebo som len niečo nepostrehol. Ja si chybu priznať viem a nepotrebujem na to urážať sa alebo obraňovať sa čo je tvoja silná stránka.

    Odpoveď znie ... lvl nižší ako 20 má úlohy podľa kategórie v akciových + po dovŕšení lvl 20 tam bude mať úlohy pre lvl 20. Hráč s lvl 20 má úlohy len pre lvl 20, sú medzi normálnymi úlohami a logicky sú aj po akcii, na nižšie úlohy sa bohužiaľ nedostane. Či stále niečo nezodpovedané?
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Kubino někde bude problém v komunikaci. O jakých úlohách mluvíš? O těch co jsou dostupné standardně od levelu 20 nebo o těch co přibyly v rámci této akce? Ty co přibyly teď se skutečně odemykají den po dni. Asi bychom si měli uvést název některé z úloh aby bylo jasné, že mluvíme o stejných úlohách. Např. včera se mi odemkla úloha „Hrdinství“ (jsem level 21, nevím zda level 20 to nevidí jinak).
     
    Naposledy upraveno: 24/4/14
  8. Level 22 ulohy sa mi taktiez odomykaju kazdy den jedna.napr.misia ohovaranie bude dostupna o11 hodin a 16 minut
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    TRIXT zase som o niečo múdrejší bol som v tom, že je tam určitý počet pridaných úloh a tým to končí, naozaj som pridávanie nepostrehol lebo prvý deň tam určite nebola jedna :)

    Každopádne posledná časť mojho postu je odpoveď na otázku, ktorá tu bola položená.
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    Kubino jsem rád, že se to vyjasnilo a s poslední části tvého příspěvku plně souhlasím. Co se týká nových úloh, mám z nich radost. Většinou jsou to opravdu náročné výzvy a i odměny jsou docela pěkné. :)

    P.S. Jen malé info k získaným bodům vlivu. Pokud hráč přestoupí k jiné firmě, body se mu vynulují. Je to logické, ale člověk si to nemusí uvědomit. ;)
     
  11. Crystal

    Crystal User

    ja by som len rad opat upozornil a spytal sa ako to bude s hracmi co vyuzili bugu v bitke o boje a nepravom dostali kopec vplyvu

    napr. na ukazku ge7 ma tolko vplyvu len z bugu na bojach
    Meno užívateľaVplyvFirma
    ●△●Jαgεrm...10.801.416

    no ako uznajte ze ostatni hraci uz sa ani zapajat nemusia kedze tolko vplyvu nikdy nikdo nenahra,viem ze je to len rebricek ale je akciova sutaz a mala by byt ferova

    tak by som rad vedel ci BP danych hracov vymaze z sutaze alebo ci mate o tom niake info? :) diki
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Crystal neviem či by si skôr BUG nemal hlásiť na podpore, tam skôr sedia ľudia, ktorí to prepošlú ďalej. Osobne sa prikláňam k tomu, že kažýd by mal mať rovnaké podmienky pre úspech v akcii. I keď je malá šanca, že to už niekto nehlásil aj z inej krajiny, samozrejme tak môžeš učiniť aj ty.
     
  13. Crystal

    Crystal User

    mas pravdu, neviem ci to niekto hlasil, osobne som ho sledoval jak tam behal stale s jednou bojou a zbieral ten vplyv, uz to spravil 3x posebe na bojach a jak tak kukam malo hracov o tom vie

    nahlasit, nahlasim a uvidime ako to bude teda :)

    Edit: tak odpisali ze uz o tom vedia a riesia to takze ratam ze onedlho niako zasiahnu :)
     
    Naposledy upraveno: 25/4/14
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    No tak hlavně že se to vyjasnilo. :)
    Přesto bych ale nechtěl domněnky hráčů co mají lvl 20+, ani hráčů co tento level nemají.
    Chtěl bych jasnou odpověď, pokud je tu někdo, kdo právě přeskočil do levlu 20+ a jestli se mu odemkly všechny ulohy za všechny dny nazpět. To mi bude bohatě stačit jako odpověď. Děkuji. :)
     
  15. TRIXT

    TRIXT User

    Jak jsem již psal, přeskočil jsem na malém účtu z lvl 12 na 13 a otevřeli se mi úlohy pro tyto levely zpètnĕ od 1. dne. Podle mně to bude u lvl 20 stejné.
     
  16. -juro-juro

    -juro-juro User

    Ahojte, je jedno aku farbu dizajnu si kupim . Nemenia sa schopnosti? A oplati sa?
     
  17. Crystal

    Crystal User

    takto ti poviem ak si silny hrac co chodi lovit, urcite sa oplati, 7% dmg je na love idealna, kedze lode lovia hlavne s golom :)

    odporucam kupit lebo je len do konca akcie, a boh vie ci sa bude dat niekedy potom este kupit.....

    ale ak niesi uplna elita, radsej nekupuj a investuj do vybavy, ako je to na kazdom ako sa rozhodne

    a pokial viem je jedno aky kupis, schopnost je proti enemy firmam cize nezalezi aka firma ma aku farbu, teda tak to ja aspon chapem z popisu jednotlivch dizajnov
     
  18. No já nevím jestli bych investoval tolik uri do 2% rozdílu oproti obyčejnému Enforcer designu, kde mám sice jen 5 % ale na všechno. Nebo když už útočný design tak aspoň venoma, ten to DMG singularitou nahoní lépe. Ale pokud holt někdo chce vyhazovat uri za nezajímavý design, tak proč mu to rozmlouvat.
     
  19. Crystal

    Crystal User

    singularita? to je tak naprd. hracovi ked lovi na falterovi s nulovym stitom :)

    tam je ten dizajn ako stvoreny :) 2% sice nieje vela, a 150k U? co je to dnes...fulka to ma za 8 hodin nahrate len cisto z hry...

    hovorim pre niakeho farmara co stoji na paladku a dava krysy je to nanic, ale pre elitu velmi zaujimavy dizajn na lov :)
     
  20. Ahojte chcel by som sa opýtať či mi ostane úloha speciálni mise 2 aj po 1 máji keď tie ulohy skončia...či teda budem mať čas ju dokončiť keď som ju prijal alebo mi zmizne...ďakujem za odpoveď
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.