Diskusia k súťaži - Grafická soutěž

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Naposledy upraveno moderátorem: 24/9/14
  2. baty77

    baty77 User

    Tak před 5 minutami jsem se dozvěděl, že je nová soutěž, tak sem pádím :) No, zadání pěkné, odměna ještě lepší... Ale v čem to dělat... Cinema4D nemám, a ani bych to s mým PC nevyrenderoval, a v MS Paint je to trochu ,,amatérské"... No, uvidí se, kouknu na první lidi, co sem něco postnou, a uvidí se... Ale jestli se zapojí ❦Čοlεκ❧ , myslím, že vyhraje :)
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    baty77 není podmínkou aby model byl udělaný v nějakém složitém programu, klidně může být namalovaný, nebo slepený z novin, to je jedno, jde hlavně o nápaditost a originalitu, a taky se trochu umělecky vyžít. :)
     
  4. Korben

    Korben User

    baty77 nemusíš mať žiadny profesionálny grafický nástroj , úplne ti stačí aj ceruzka a papier, chce to len nápad.;)

    Je na to dosť času.
     
  5. baty77

    baty77 User

    to spíš vemu ten papír, rozmočím ho, a udělám to z ,,kašírky" , ale to bude hardcore!
     
  6. Korben

    Korben User

    Tak myslím že tie ceny , stoja za tú snahu. :)
     
    thekikoplayer tohle ocenil(a).
  7. baty77

    baty77 User

    to každopádně... Tak jsem se dnes odpoledne nudil, že jsem se do toho trochu pustil... Ještě vymyslet jméno...
     
  8. Gahan

    Gahan Guest

    No budem držet palce a klid protože času je dost tak at to stojí za to :) .
     
    thekikoplayer tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    *ZoWy* Príspevok v téme zmazaný, prečítaj si poriadne pravidla súťaže .
     
  10. Takže obrázek muzu nakreslit a naskenovat na pc?
     
  11. Korben

    Korben User

    Môžeš
     
  12. OK:D
    -------
    A nebude to mít menší autoritu kdyz ostatni budou davat pohyblive obrazky?
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    martin.benek, tak ale už dost, za opakované porušování pravidel fóra ti uděluji body, upozorňován si byl dostatečně.

    O výsledku soutěže rozhodne hlasování hráčů, vyhraje jednoduše ten nejlepší výtvor.


    CZE-N1k3, buď vlož vlastní originální návrh, nebo nic, ale to že okopíruješ návrh kolegy a jen to trošku upravíš, to rozhodně do soutěže počítat nebudeme. Pokud tam stejný návrh vložíš znovu, budou už následovat body.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/9/14
  14. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    ahoj, chci se zeptat mam nejakou sanci ze me admin vybere do te top 10 ,kdyz budu mit obrazek npc kresleny v malovani ci na papiru ? díky za info
     
  15. Ahoj jeste bych se chtel zeptat kdyz ulozim obrazek na to picture up kde to potom najdu v galerii to nemuzu najit
     
  16. Gelda

    Gelda User

    Myslím si že šanci máš i s namalovaným obrázkem. A jestli chceš být frajer tak si kup modelínu a něco uplácej :D Sám nad tím přemýšlím :)
     
    Naposledy upraveno: 21/9/14
  17. Korben

    Korben User

    Mim©Ň čítal si vôbec popis a pravidla k súťaži ?
     
  18. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    s tou modelinou si mi dal nápad ... :) moc díky jen ted nejakou doma najít
     
  19. Gelda

    Gelda User

    Já ji seberu sestřičce malý :D To nepozná a je to na dobrou věc :D

    PS : Jestli vyhraješ chci 5 % zásluhy za ten nápad :D
     
  20. Korben

    Korben User

  21. A když ten návrh bude předán BP, tak to npc opravdu bude pak na DO? Nebo se může stát že nebude, že se třeba BP nebude návrh líbit? A ta soutěž běží jen tu nebo aj na globále?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.