Diskusia k súťaži - Grafická soutěž

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TRIXT

    TRIXT User

  2. Korben

    Korben User

    »●Μ●Λ●Я●Ψ●Ķ●Λ●И●Ц●« Ďakujem:rolleyes:

    Łєgєηđ★кαmαşuтяα Mne skôr vŕta v hlave, prečo si opustil klan a založil nový. :)
    Tak som sa teda pozrel na tvoje hlasy a skoro všetky hlasy sú zo serveru na ktorom hraješ,s toho skoro polovica hlasov boli alebo sú v tvojom "bývalom klane" a len nejakých 7 hlasov hrá na inom servery no a aj s tých by som mohol označiť maximálne tak 3 hlasy, ktoré na tvojom servery nikdy neboli. :D

    Na druhých som zatiaľ nepozeral , no ale keď sa tak na to pozerám ,tak toto mi nepripadá ako nestranné hlasovanie. :rolleyes: No a ako tak pozerám tak sa už pripravuješ na prvú cenu. :)

    Len aby sme ešte neprekvapili.;)
     
  3. 8 týždňov je to myslím (slevák)
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Korbene: Podle mě, pokud necháte posuzovat návrhy hráče, tak to nakonec bude o tom, kdo sežene více známých. :) Ono popravdě hlasování se objektivně zúčastní jen pár návštěvníků fóra. Ostatní to nezajímá. Takže jediným rozumným výsledkem tohoto hlasování je, že tvůrci přesvědčí některé kolegy, aby se na fórum dostavili a hlasovali, a ti se pak možná na fórum budou vracet, neb o něm doteď nevěděli a to je dobře. Se soutěží to ale nemá nic společného. :)

    P.S. Osobně bych navrhoval, zrušte hlasování a ohodnoťte to sami. Bude to výrazně objektivnější.
     
    Naposledy upraveno: 5/11/14
  5. Myslím si , že to, že jsem opustil klan , založil si nový je pouze má věc . To , že mám hlasy od hráčů z mého serveru a z ostatních serverů není porušení pravidel . Nijak jsem se neprovinil a tudíž jsou hlasy plnohodnotné :) Nevidím tedy důvod , proč to zde vypisuješ :)
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    TRIXT alebo spravíme hlasovanie hráčov a hlasovanie tímu, výsledky sa zlúčia nejakým konštantným pomerom, kedže nás je menej, a bude po probléme s nahánaním kamarátov ;)

    Łєgєηđ★кαmαşuтяα plnohodnotnosť hlasov nechaj na posúdenie nás, ďakujem.
     
    baty77 tohle ocenil(a).
  7. Jen hájím své hlasy . Žádným způsobem jsem neporušil pravidla . Jen se tu snažíte najít důvod , proč mě vyřadit ze soutěže
     
  8. Korben

    Korben User

    Łєgєηđ★кαmαşuтяα Napíšem ti len toľko, ak posúdime že hlasovanie nieje v rámci objektívneho posúdenia obrázkov, tak zmeníme prístup k hlasovaniu.
    Osobne už mám pripravené dve varianty posúdenia a priradenia výhry.
    Ak by si chcel argumentovať pravidlami súťaže , tak tam je aj dodatok :
    Nám ide hlavne o spravodlivé posúdenie a hodnotenie výtvoru a nie o to , koľko má autor známych. ;)
     
    baty77 tohle ocenil(a).
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Łєgєηđ★кαmαşuтяα a môžeš mi povedať prečo by som mal mať ja alebo kolega dôvod chcieť ťa vyradiť zo súťaže? Mierna Paranoja z tvojej strany, nemyslíš. Kolega bude kontrolovať všetkých hráčov, teba skontroloval teraz a napísal čo napísal len preto, lebo príliš na seba upozorňuješ, vieš ono niekedy "mlčať zlatom jest" ;)

    Inak pravidlá určujeme my, takže znovu hovorím posudky nechaj na nás, nekomentuj čo nie je tvoja starosť.
     
  10. Korben

    Korben User

    Łєgєηđ★кαmαşuтяα Skontroloval som ťa len preto že si sa tu moc dožadoval toho aké sú ceny a plus k tomu nábeh tvojich hlasov.
    Kontrolujem a budem kontrolovať všetkých a ako si si tu už mohol všimnúť, tak nie si jediný ku komu som sa ozval.

    Ak by som mal niečo proti tvojmu obrázku, alebo proti tebe, tak tvoj obrázok ani nieje v súťaži.
    Neznášam takéto obvinenia.
    Nikdy som nikomu nenadržoval a nikoho som nepresviedčal o tom ako má hlasovať alebo za koho má hlasovať.

    Po skončení súťaže si každý môže urobiť svoj obraz o tom, ktoré obrázky boli do súťaže vybrane a či bol výber spravodlivý.

    Ku každému kto bude mať k tomu nejakú otázku, sa rád vyjadrím.
     
  11. Dobrá , dobrá nebudu se k tomu už nadale vyjadřovat :) Ale jsem rád , že jste si mne zkontrolovali :) Alespoň vidíte , že hlasy jsou od uživatelů a ne multiúčtů :)

    EDIT : Korbene omlouvám se ti , ale v životě jsem toho moc nevyhrál , tak takhle soutěž je pro mně důležitá :')
     
  12. Korben

    Korben User

    Łєgєηđ★кαmαşuтяα Súťaž je dôležitá pre každého kto vytvoril nejaký obrázok a aj pre toho koho obrázok sa bohužiaľ do výberu nedostal , ale o tom súťaž je.

    Mne ide o spravodlivosť a nestrannosť v súťaži. Preto sme vždy vyberali výhercov súťaže. Moderátori fóra nevedia a nepoznajú hráčov podľa nickov na fóre. Preto sú nestranný.

    Ako som už písal , kontrolovať budem všetkých a všetky hlasy , tak že aj po skončení hlasovania, bude nejakú dobu trvať, kým všetky údaje hlasovania spracujeme, posúdime a samozrejme hráčov oboznámime z výsledkom súťaže.
     
  13. -xghost-

    -xghost- User

    Osobně si myslím, že hlasování tak jak je teď, nic nehovoří. Čísla v desítkách ukáží pouze, kdo si "pozval" více kamarádů/klan apod...

    Kubino (#246), Korben (#248): za nějakou změnu bych byl velice rád a nejen proto, že si myslím, že bych dopadl výrazně lépe než v dosavaním hlasování. Napadla mě ještě alternativa: řekněme na fb (nevím jak to tam s DO funguje) vyzvat lidi ať jdou hlasovat a kdyby se to chytlo a přišlo jich hodně, měli bysme spoustu "nezaujatých" hlasů, vůči kterým by ti kamarádi/klan už nebyli taková síla. Ale nedokážu posoudit jestli by to mohlo fungovat a nenabízelo to zase jiné možnosti ovlivnění.

    btw.: díky za úpravu.
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    -xghost-: Nemyslím si, že by tomu FB pomohl. Bylo by to jen v širším měřítku. Osobně bych to přirovnal k volbám. Šlo by o to, kdo by měl jakou volební kampaň. Pokud jde o splnění zadání a posouzení myšlenky a grafického projevu, je vždy lepší, když hodnotí odborná porota než veřejnost. To neplatí jen tady ale všude jinde, i v pracovním procesu.
     
  15. -xghost-
    Vem si , že někteří hráči ani nevědí , že existuje nějaké forum . Já jsem to našel až po 2 letech hraní . Na facebooku by se klidně i mohli najít lidé kteří by to schválně poškodit vytvořením multiúčty jako se to stalo mému kamarádovi v jiné hře .
     
  16. Korben

    Korben User

    Už sa nám pri súťažiach stalo, že sme boli obvinený zo zaujatosti a práve preto sme teraz zvolili hlasovanie medzi hráčmi. Takto môžu hráči samotný vidieť , o čom hlasovanie je.
    Uvidíme ako dopadne. :) No budeme sa snažiť o čo najspravodlivejšie výsledky.

    Okrem toho moderátori vkladajú na chat odkazy na hlasovanie.
     
  17. Belgam

    Belgam Guest

    Kolego vzdyt to znas my jsme zaujati a hraci podvadeji.
    Vsak uvidime kolik vubec zustane souteznich obrazku po hlasovani.
    Aby nakonec byl nejaky vitez.
     
  18. Nevěděl jsem , jestli to nebude nějak rozšířené či upravé nebo to bude klasický balíček :)
     
  19. !!PANIKA!!

    !!PANIKA!! User

    ,,Chcem aby bolo všetko podľa pravidiel ,, tak prečo ich menit? podla potreby?
     
  20. Korben

    Korben User

    !!PANIKA!! Chcieť môžeš, ale to je tak všetko. ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.