Diskusia k súťaži - Grafická soutěž

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. !!PANIKA!!

    !!PANIKA!! User

    Citát zmazaný
    To sú vaše slova .
    -----------------------------
    dakujem za vašu vyčerpávajúcu odpoved
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/11/14
  2. Korben

    Korben User

    !!PANIKA!! Predchádzajúce príspevky sa necitujú a nemáš za čo.
    A ešte nepíš viac príspevkov pod seba.
     
  3. Crystal

    Crystal User

    tak ja som hlasoval za xghostov 3. obrazok :)

    podla mna dal rozhodne najviac prace, je kreativny a vtipny, tiez ako velke plus vidim danu animaciu, tiez 9. navrh je pekny

    ale co ma dost sklamalo bolo ked som si prebehol hlasujucich, 90% znich s nulovou aktivitou na fore a je jasne ze ide len o hlasy ktore si dany hrac pozhanal co je dost neobjektivne....
     
  4. Korben

    Korben User

    Crystal To môže byť aj preto, že mnoho hráčov fórum len číta. Tak isto dávame odkaz na hlasovanie aj na chat v hre. Len by som bol radšej ak by hráči hlasovali na základe kvality spracovania obrázku a nie na základe priateľstva k danému autorovi.
     
  5. Crystal

    Crystal User

    ano viem ze sa to dava na chat a moze to byt aj tak ze niekto len zahlasuje a ide prec, ale neviem neviem... :)

    mam rovnaky nazor ale bohuzial pri verejnom hlasovani sa tomu da asi len tazko zabranit aby si niekto nezhanal hlasy
     
  6. Imperio

    Imperio User

    Reprezentuje nas server GE 2 a je mi jedno jak je co krasny radsi dam hlas nekomu komu to preju a ma originalnii obrazek narozdil od 2. a 9.c obrazku .. A nedal jsem mu hlas ani tak protoze je to muj znamy ale za originalitu a za to ze reprezentuje nas server :) takle to beru ja a ne ze mi nekdo rekl at nekomu dam hlas .. zase ho jenom schodite a date vitezstvi nekomu jinemu ...
     
  7. -xghost-

    -xghost- User

    Crystal: Díky. Můžu se pochlubit 0 hlasy, které bych získal jakýmkoli ovlivněním. Nikomu jsem nic neříkal, nežádal, ani nic nikde nepsal, apod. A tak to taky zůstane.
    S tím fb jsem to myslel tak, že bych tam hodil jen prosbu, ať jdou lidi hlasovat podle svého nejlepšího svědomí... Nepřekecával bych nikoho, aby volil mé dílo a ani neřekl, které to je... Ale i tak s tím mám trochu morální dilema, zda bych se nechoval podobným způsobem, který odsuzuju.
     
  8. Sapo

    Sapo User

    moj objektivny pohlad na sutaz ... vyhrava zatial obr.c 8 ... to ako fakt chcete poslat hentu rozmazanu machulu BP? ... ved si urobite hanbu ... osobne som dal hlas na obr. c. 3 ...i ked mam aj ja v sutazi obrazok ... ... ide o NPC a tam niekto okopiruje daku vesmirnu stanicu a nazve to NPC alebo okopiruje troska prekresli hlavu predatora ... alebo obkresli NPC s inej hry ... no ... ziadna kreativita ... ale neham sa adminami prekvapit lebo zatial mi je stoho na grc ....
     
  9. Korben

    Korben User

    Imperio ďakujem za tvoj koment. V prípade hlasovania mám už jasno ako budeme postupovať.

    V návrhu ide hlavne o jeho kvalitu a nie o reprezentovanie serveru.

    Sapo Viac by som ocenil ak by si okomentoval každý obrázok podľa čísiel.
    Tak isto by som ocenil komenty aj ďalších prispievateľov fóra.
     
    Naposledy upraveno: 5/11/14
  10. Sapo

    Sapo User

    Korben je to len moj pohlad : 1. detska cmaranina
    2. prekreslena vesmirna stanica ...ziadne NPC :D
    3. super napad a moj hlas
    4. daka machula
    5. snaha 3D
    6. moja carbanica :p
    7. da sa ale uz som to niekde videl
    8. zly vtip :D
    9. prekresleny predator ... ale ako napad celkom fajn
    10. tak toto najdete vo viacerych hrach aj starsich napr. RA2

    inak mali ste tam dat do sutaze ten balonid ci co to bolo to bol fajn napad ...
     
    Korben tohle ocenil(a).
  11. Imperio

    Imperio User

    Takze kdyz jsi to pane Korben ocenil(Sapo-prispevek) tak to znamena ze : 8. zly vtip :D - takze mas jasno v tom ze toto vyhrat nemuze ano ? jestli spravne chapu ...
     
  12. Korben

    Korben User

    Sapo
    Nie so všetkým súhlasím, ale akceptujem. :) Beriem a oceňujem v celku reálny pohľad na obrázky.

    Imperio Nečítaj čo nepíšem!!! Neznášam podobné obvinenia a nie len pre tvoju informáciu , som dané obrázky vyberal a kolegov som len požiadal o odsúhlasenie a prípadne pripomienky.
    Tak že ak by som proti danému obrázku niečo mal, Tak by sa obrázok nedostal ani do hlasovania.

    A ako si môžeš všimnúť, tak napísal aj pre obrázok 1 , že je to detská čmáranica a stým nesúhlasím. Tak že si vyprosujem podobné komenty.
     
  13. Belgam

    Belgam Guest

    Imperio i to se muze stat.
    Take to muze dopadnout tak ze nevyhraje nikdo. \vse se na konci bude proverovat a pokud se zjistit ze nekdo podvadel nebo umele navysoval v hlasovani,tak bude vyrazen a obdrzi ban na forum a mozna i na ucet.
     
  14. baty77

    baty77 User

    Já bych osobně bral, aby hlasoval i DO team... Protože dílo, které momentálně vede (,,piratebase") má ty hlasy (očividně - to dílo není tak dobré, aby vyhrálo) nasmlouvané... Je mi to ovšem jedno, stejně nevyhraju... Jde však o ty, které by to mohlo poškodit (hlavně -xghost-a, myslím si, že jeho dílo má potenciál a něco řečí, není to jen další NPC, které by normálně létalo po mapách, podobně jak já, já ovšem řešil spíše problematiku stanic...), protože nevyhrát kvůli člověku, který obvolal nejvíce známých, by mě naštvalo... No, já vidím, že nevyhraju... Ale co, zkusíme to napřesrok zas s něčím ,,originálnějším"...
     
  15. Zafod

    Zafod User

    Mno, koukám a divím se. Hlasování uživatelů je byl opravdu dobrý nápad, moc se mi to líbil. Ano píšu líbil, když vidím kam to vede tak líbil. A pak že modi jsou zaujatí a nedokáží být nestranní. Několik takových hlasování jsem zažil a nikdy jsem si nevšiml, že by nějaký moderátor dával hlas ze známosti. Věřte, že pokud by tomu tak bylo, napsal bych to jak jemu tak i teď zde.

    Teď však k jádru pudlíka. Je jasné, že hráč který má ve hře hodně známých má větší šanci vyhrát. Už jen to veřejné hlasování, není košér, páč ,,naháněč hlasů,, má přehled kdo hlasoval a jak. Chápu že fórum bohužel asi neumožňuje aby hlasování viděli jen modi, škoda.
    Na druhou stranu, ač se mi to moc nelíbí, nerad to píšu a všechny ty ostatní plky: pokud někdo oslovil své známé, za sebe musím napsat, že v tom nevidím žádné porušování pravidel. Jen je škoda, že tím soutěž může přijít o objektivnost a vyhraje kamarád namísto nejlepšího. Ale takový je už hold běžný život.


    Btw: pánové co se dostali do užšího výběru, nic ve zlém, ale kdyby vám to všem trochu pálilo, nikdy by jste nedali hlas sami sobě. To se přece nedělá (ne,ne,ne...), vždycky hlasuji pro obrázek soupeře, to vás nikdo neučil? :D
    A ten hlas... by byl platný. :p
     
    Naposledy upraveno: 5/11/14
  16. Aj napriek tomu že môj príspevok nie je vami vnímaný ako originálny, je to čisto vlastný výmysel a nejedna hodinka strávená pri náčrtoch, zahodených papieroch atd. Áno, jedná sa o Predatorum :) Inak odo mňa dostáva hlas Šroťák páč nikto tu neprejavil takú originalitu, šikovnosť a taktiež oceňujem skvelý nápad :)

    + rád by som niečo povedal o hlasoch hráčov s nulovými príspevkami... Moderátori či už fóra alebo chatu v hre upovedomovali hráčov o tomto hlasovaní. A preto si myslím že veľký počet hlasov hráčov s nulovými príspevkami na fóre pochádza práve z tohoto zdroja. Nie je ale na mne aby som to posudzoval, preto to nechávam na kompetentné osoby :)
     
    Naposledy upraveno: 5/11/14
  17. Crystal

    Crystal User

    tj ak teda chcete mozem napisat svoje nazory na jednotlive posty
    niekto hodnoti len obrazok, ale podla mna su rovnako dolezite zakladny pribeh, vlastnosti npc, jeho parametre,odmena a miesta vyskytu... aby sa nam potom nestalo nieco ako to nehorazne farmenie na batlovych interceptoroch

    1. napad zaujimavy a pri profesionalnej uprave by to mohla byt docela vyzva pre hracov
    ale chyba mi tam dolezity udaj o dmg daneho npc a obrazok sa mi nepaci, ale tak nie vsetci vieme robit s grafic. programom

    2. no obrazok nieje skaredy, ale tiez mi to moc pripomina vesmirnu stanicu a mam pocit ze som to uz niekde videl..neviem...popis npc dost slaby...

    3. myslienky zaujimava, vedel by som si realne predstavit ako by lietal v mlhovine a prevedenie originalne,vtipne, je vidiet ze to dalo pracu...ma to myslienku...a dalo by sa to realne dat do hry..preto ma moj hlas

    4. obrazok nieje zly, ide o nieco ako pokus vytvorit dalsiu uroven lordakianov, neviem...ale parametre npc su velmi zle...prilis vela Uridia,cti a xenomitu a 7 mega kreditov? tak to je riadne prehnane....

    5. hmm tak toto je nieco ako zmensena verzia devouvera, bije to do oci ako sa dane npc podobaju... a ako uz teraz stanice pukaju ako nic a po tomto by nevydrzala ani hodinu....a popis npc zly....cize 7 jedincov v skupine? dokopy dmg skoro 100000...prilis vela, a 7 skupin na jednej mape? cize moze byt az 49 tychto veci na mape kazda s 16k dmg? to je uz skoro sialene...a je hlupost aby spojenci nemohli na dane npc utocit...

    6. pripomina mi to upgradnutu verziu venoma :) ale obrazok je pekny to ano..ale viac sa to ponasa na lodny dizajn ako npc, popis npc dost slaby...a moc by som nepchal npc na pvp mapy, jedine pocas akcii, ako meteor ci infiltracia...ale nie natrvalo

    7. schopnosti npc,odmena a celkovy napad..toto je docela dobre, ale tiez mam silny pocit ze som to dakde videl, myslim obrazok..strasne mi to pripomina nieco z niakeho filmu alebo serialu...tiez je to opat skor dizajn ako npc...
    ale jeho vlastnosti sa mi docela pacia

    8. no obrazok sa mi vobec nepaci...dost odflaknute...ale zase napad nie je zly
    nieco ako piratska verzia cubikona s insta stitom a vacsiou vydrzou...
    ale nedaval by som to do bludiska, tam malokto za nim pojde...skor by som to dal ako akciove npc v podobnom ponati ako ice meteor

    9. obrazok velmi pekny, je vidiet ze autor vie pekne kreslit...
    dalej ano je to nieco ako hybrid zraloka a predatora...ale zase splna to podmienky npc a zase aj kristalin bol vytvoreny podla kocky ladu...alobo lordakia podla bakterie...cize by som tu podobu bral s rezervou, kazde npc musi mat niaku predlohu niecoho...
    velmi pekny navrh, za mna palec hore

    10. schopnosti npc su zaujimave uznavam,ale zase obrazok je totalne neoriginalny ajked nieje skaredy, proste len vesmirny kalamar,ale no dobre dalo by sa snim pracovat..ale neplietol by som tam novu mapu(nieze by som ju nechcel) ale toto je navrh na npc, nie na novu mapu...

    u mna su vitazi 3. a 9. ;) ale sto ludi sto chuti
     
    Naposledy upraveno: 5/11/14
  18. takže 1. obrázok pripomína tak trochu lod, a nieje moc detailne spracovyný.

    2. pripomina mi to matersku lod z filmu planeta opic...
    3.jednoznacne velmi kreativny a pekný navrh
    4.čo to jako??? niečo také v hre uz máme nie? lordakia, lordakium
    5.snaha tam je, kreativita tiež, len podľa mňa nedotiahnute do konca
    6.pekne spracovane, ale nedokoncene . podla mojho iba hruby nacrt bez nejakych dalsich dokonceni. autor mal na viac.
    7.tak trochu piratske npc ale v celku pekné v slušnom prevedení
    8.nie, nie , nie . tu je niečo zle.
    9.tak trošku hlava predátora ale fantázia mu nechýba.
    10.Myslím že tento návrh má niečo do seba ale príde mi nedokončený.

    Btw: Crystal, pozri čo je v popise obrázka 1: DMG: 25 LF-4 LVL16 (každé delo môže zamerať iný cieľ, strieľa vždy muníciou, ktorou strieľa primárny hráč)
     
  19. Crystal

    Crystal User

    mas bod u mna ze aj vlastny navrh skritizujes ;)

    ano lasery, cize mam to chapat, ze dmg na x1 by bola 5300...na x4 21200?...za predpokladu ze nema inak ovplivnenu dmg jeho lf4iek
     
  20. Sapo Žádnou vesmírnou stanici jsem neokopíroval . Můj nápad vznikl čistě v mé hlavě . Na tvorbu jsem neměl dostatek času , jelikož jsem i mimo Darkorbit vytížen sportem . Kdybych měl více času , tak si s tím dám jistě více práce.

    Belgam Prosím můžeš mi vysvětlit , co myslíš tím uměle navyšoval hlasy ?

    Zafod Jak píšeš v dodatku , nevím přesně kdo ale třeba já jsem dal hlas konkurentovi . To že mám tolik hlasů , ano mám přes 40 hlasů . Je to většina známých co znám na darkorbitu atd ... Ale jednal jsem v souladu s danými pravidly . Kdybych byl natolik arogantní , tak jsem si mohl vytvořit několik multiacc a následně si zahlasovat a nadobro se rozloučit s touto hrou :)

    Crystal Jak už jsem psal , tolik času jsem na to neměl . Strávil jsem na tím přes 3 hodiny . Možná to tak není znát . Snažil jsem se vyprodukovat ze své hlavy to nejlepší . Samozřejmě každému se to líbit nemusí .
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.