Diskusia k súťaži - Grafická soutěž

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Táto súťaž je realizovaná týmom cz/sk komunity a môže sa stať že výherné NPC svetlo internetu neuvidí. :)

    Ako si tak všímam, tak skoro nikto nevie vložiť obrázok na fórum, takže všetky príspevky ktorých obrázky nebudú viditeľné, budu zmazané.

    Na vloženie si stačí PORIADNE prečítať Jak vložit obrázek na fórum
     
    Naposledy upraveno: 21/9/14
  2. to je ale veľká škoda. možno ale obmenia všetky NPC v hre ;)
     
  3. Korben

    Korben User

    Tak hlavne ide o tvorivosť a súťaž pre hráčov a myslím že ceny stoja za to , niečo vytvoriť.
    Nieje rozhodujúci tak popis , ako ten nápad. :)
     
  4. Korben

    Korben User

    *ZoWy* Post zmazaný , mal si tam dať vlastný obrázok, prečítaj si pravidla.

    Tvoj obrázok:[​IMG]


    Obrázok z internetu :[​IMG]

    Podobnosť je určite čisto náhodná. :rolleyes:
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  5. Drift1

    Drift1 User

  6. ja neviem ale návrh v poste 8 mi nápadne pripomína jednu loď z battlestar galactica
     
  7. Korben

    Korben User

    Všetky návrhy budú preverené a plagiáty budú vyradené.
     
  8. baty77

    baty77 User

    fuuf... tak jak koukám, někteří se do toho vrhli po hlavě... Já jsem již udělal v MS Paint nějaké obrázky, ale to mi přišlo trochu strohé, takže chystám něco většího (a tím myslím předpokládanou velikost asi 1,5 metru na délku a 10 kilo kartonu), takže doufám, že se mi to vyplatí... Snad to stihnu do termínu :) ...
     
  9. Zdravim,chcem sa spitat,či musi byt ten obrazok.Niesom až tak zručny jak vo cinema4d a ani v kresleni,či by nestačilo len popis atd vdaka
     
  10. Korben

    Korben User

    Prečo ta súťaž ma názov, "Grafická" ?
     
  11. Drift1

    Drift1 User

    Dá se to vytvořit i pouhou rukou..přečti si zadání tam najdeš odpověd na tvou lenivost.:D
    Korben-nebuď baba a změň to na geografickou ať je to delší.:D
     
  12. -xghost-

    -xghost- User

    Zdravím, předně chci poděkovat za velice pěkonou soutěž - jak tématem, tak cenami. Obzvláště po nedávných nepříjemnostech a málem zrušení her, takováhle bomba... A mám malý dotaz: Asi nejde vložit na fórum nějaký lepší video formát (např. avi)? Bude mi muset stačit gif? Doufám, že na tuhle soutěž budu mít trochu čas, chtěl bych zkusit foťák, stativ, nějaký technomatroš ze stavby a časosběr :)
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -xghost-, podívej se na zadání soutěže, měl by to být obrázek. Jinak soutěž končí 20.10.2014, takže myslím že času by měl být dostatek, tak si klidně dej záležet, odměna za tu námahu myslím si stojí. :)
     
  14. baty77

    baty77 User

    Tak tedy, když jsem zjistil, jakým tempem žere tavná pistole silikon, asi to trochu předělám... Je to hardcore, ze starých beden...
     
  15. -xghost-

    -xghost- User

    =Marvin=: Takže něco jako tam dal Korben v ukázkovém příkladu (ten Skerpwapen - hýbací), nesmí být? Záležet si dám. Doufám, že ta pohyblivost tedy zakázaná není - s tím by se dalo hodně vyhrát :)
     
  16. Korben

    Korben User

    -xghost- Pohyblivý , teda obrázok v formáte gif , môžeš použiť. Formát avi, už nieje obrázok.
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Gif je obrazkovy format, takze byt muze. I video se da pripadne v konvertovat v nejakem programu do gif a pote vlozit jako obrazek sem na forum, to uz je na tobe. Preji vsem hodne stesti s tvorbou, je super videt jak se do toho nekteri vrhli po hlave. ;)
     
  18. Mohu se zeptat proč byl můj obrázek odstraněn ze soutěže?
     
  19. Korben

    Korben User

    Bolo to preto, lebo tam nebolo vidieť tvoj obrázok.
     
  20. Drift1

    Drift1 User

    Ahojte prosím o smazání protože mi nejde vložit obrázek a zlobí mi připojení...není tam tlačítko upravit tak tam vložím příspěvek znova později.Děkuji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.