Diskusia k súťaži - Grafická soutěž

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sschieris

    sschieris User

    Děkuju ♥
     
  2. Korben

    Korben User

    sschieris Čo mi len ten tvoj obrázok pripomína ?

    Že by toto ?
    [​IMG]
     
  3. Mohla by mi prosím nejaká dobrá duša presunúť nadpis "Odmena:" riadok nad uridium?
    vopred ďakujem
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    starR_Of_DEATH tohle ocenil(a).
  5. -xghost-

    -xghost- User

    Zdravím, mám to hotové a myslím že se máte na co těšit :). Ještě vymyslet nějaké to povídání. Odhaduji, že dneska to tam dám.

    Rozhodl jsem se pro gif. Bylo by možné do mediatéky (případně sem) vložit i nějaké další obrázky (ve vyšší kvalitě)? Bylo s tím hodně práce a jeden obrázek je hrozně limitující. Samozřejmě až po skončení soutěže, abych nežádal něco navíc proti pravidlům. Potřebuji to vědět, abych se rozhodl, kterou výslednou verzi použít.
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Otazka je zda je to stejne npc,ktere das do souteze?
     
  7. ja som vkladal obrázok o veľkosti 1,3MB a n ulozisku je možnosť nezaregistrovaným vkladať do 400 MB myslím že sa do toho hravo zmestíš ;)
     
  8. -xghost-

    -xghost- User

    Belgam: Jo, je to to samé NPC... Jde mi o to, že jsem to dělal v gifu (kvůli pohyblivosti). Ale gif jak známo má dost malou barevnou hloubku a chtěl bych prezentovat i nějakou hustou velkou fotku, což samozřejmě nemohu, protože do soutěže musí být jen jedna. Tak mi jde o to, zda po skončení soutěže můžu někam hodit i doplňující foto (toho samého NPC)...
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

    Muze ho vlozit sem a odkaz na druhy obrazek ti vlozime do soutezniho postu.
     
  10. -xghost-

    -xghost- User

    Až takhle, jakože hned? Hustý... Šlo mi hlavně o to, že v soutěži je povolen jeden obrázek, tak nechci žádat nic nad rámec pravidel a zároveň jsem se chtěl trochu víc podělit o svou práci. Díky.
     
  11. Belgam

    Belgam Guest

    Ono jde o to ze nejspise pravidlo upravime. Pokud nekdo udela NPC z vice nahledu,tak to nevlozi. Coz je skoda.
     
  12. -xghost-

    -xghost- User

    Ano, to jsem měl přesně na mysli. Sice mám reálné plavidlo ale stejně bych chtěl přidat fotky klasicky shora, zepredu a zboku. Tak jsem měl verzi hlavního obrázku (gif animace), kde jsou vloženy v rohu na všech snímcích, ale neni to nic moc - je to malé. Proto tohle velice ocením...
     
  13. baty77

    baty77 User

    sschieris aurora nápadně připomíná wraithskou bitevní loď z ,,jednoho seriálu" (SG:A). Osobně mi to nevadí, ale trochu to vypadá, jako bys neměl dost fantazie na vlastní, tak děláš podle seriálové předlohy... Taky jsem mohl udělat Daedalos, ale já udělal svůj vlastí výtvor...

    Post Scriprum: Já bych tu změnu ocenil, jelikož sám mám náhled shora, zepředu a ještě reálný model z kartonu, takže 3 obrázky...
     
  14. -xghost-

    -xghost- User

    Tak je to tam. Mohu poprosit přidat tuhle větu: "Poznámka: Pokud vám animace běží pomalu, nechte ji jednou dojít do konce. Až se načte, již půjde normálně." hned nahoru pod název? Už jí mám dole, ale neuvědomil jsem si, že většina lidí se nejdřív podívá na to video a až pak si půjdou číst text. Dík. Kdo má rychlý net, možná s tím nebude mít problém jako já.
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -xghost- mas to tam doplnene.
     
  16. Gahan

    Gahan Guest

    Dnes došlo k menší úpravě pravidel v soutěži .

     
  17. -xghost-

    -xghost- User

    =Marvin=: Děkuji.
    Gahan: Super. Dodám eště nějaké pohledy - asi holt budu ještě otravovat tady, protože tam to nejde...
     
  18. Kenny

    Kenny User

    Dobrý den,
    Žádám o upravení mého příspěvku.
    Byl jsem zkoro u konce, když jsem musel opustit virtuální svět, toto forum. Dával sem si pozor, abych napsal vše ohledně NPC, ale na údaje sem zapoměl.. Já hlava děravá
    O: [​IMG] 81003177 CZ2
    A s obrázkem si nevím rady.. Dělal sem to podle pravidel, hold packalem jednou, packalem navždy.
    Děkuji, Avenger.
     
  19. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Kenny, udaje tam mas doplneny, ohledne obrazku si precti Jak vložit obrázek na fórum a zkus to jeste jednou. ;)
    Btw. Nevim jak ty, ale ja si moc virtualni nepripadam. :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.