Diskusia k súťaži - Grafická soutěž

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino

    Kubino Guest

    MartyCZ2 hotovo.

    Mim©Ň niekto s kolegov to už upravil.

    Zafod asi mi cvrklo :D

    Poprosím všetkých skontrolovať si obrázky a kto ho tam nemá hodiť ho sem, opravím vám to. Skúšal som u niektorých vytiahnuť obrázky z linkov v BB kóde, niečo sa podarilo a niečo nie (not found). Takže máte možnosť dať to na rozumné úložisko (čo to nemaže po 3 dňoch) a bude vám to upravené. To isté platí aj o ID a serveri, bez toho nemôžete byť zapojený do súťaže.
     
  2. Korben

    Korben User

    Zafiku Zas berieš svojím deťom výkresy ? Určite si dokreslil len tu kačičku. :D
     
  3. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    pěný obrázek Zafode
     
  4. Skate

    Skate User

  5. Kubino

    Kubino Guest

    Skate dal som ti to do postu nech je to pekne vidieť.

    M.I.Z.E.R.A upravené.
     
    Skate a M.I.Z.E.R.A tohle ocenili.
  6. děkuji vypadá to teď pekně:)
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    Když tak koukám na ty obrázky tak mne napadne jedno...jako by dávaly hráči najevo-,,zvyšte odměny z npc,,..:D..
     
    Kenny tohle ocenil(a).
  8. Zafod

    Zafod User

    Deborka[TVL], Mim©Ň díky.

    Kubino tímhle slovem co jsi napsal si nejsem jist, omlouvám se za svou neomalenost a neznalost ;). Ale pokud si ho vykládám správně, malej ještě nosí pleny, chceš půjčit? :D

    Korben pravdu? Nebudeš mi to věřit, vše jsem zase kreslil já, jen tu kachničku moje žena. Já ji prostě tou myší nedokázal zvládnout :D. Dovedeš si představit tu rodinou pohodu, když sedím u PC a ona usne na gauči. A já k ní dovalím s tím, že už by měla jít spát do postele, ale že mám problém, jestli umí namalovat kachničku. Mno a tak dlouho jsem do ní hučel až ji namalovala.[​IMG] Hezká ne? Nebo se snad někomu nelíbí? [​IMG]
    Btw: slíbil jsem, že to nikomu neřeknu, takže pšššt. Ona jinak malovat umí moc krásně :D.

    Drift1 jak tě tohle jen mohlo napadnout? :D.

    BP samozřejmě mohu dodat od RUFO všechny náhledy a na další tvorbě můžeme spolupracovat, nechce se mi totiž se všemi grafiky od vás trávit čas přemítáním o principu zavíracích špendlíků. To by bylo moc asi i na mě [​IMG] .
     
    Kenny a Korben tohle ocenili.
  9. Korben

    Korben User

    muf$¤¤CZE¤¤$vru Neviem ku ktorému popisu , ktorá ukážka toho technického kreslenia patrí. :D
     
  10. sry já se na to .... :(
    první odkaz je Cirlot
    druhý je Cirl
     
  11. Foяmi

    Foяmi User

    Prosím nějakého moderátora/administrátora o sloučení mého příspěvku v Grafické soutěži s mým dodatečně přidaným serverem a ID, děkuji.
     
  12. Korben

    Korben User

    Foяmi Menší obrázok sa nedal dať ? :rolleyes:
     
  13. Foяmi

    Foяmi User

    Nějak jsem to neodhadnul
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Tak sem hoď odkaz priamo na obrázok a upravíme ti to tam, tak ako si to tam dal ty je to nanič kedže nie je ani vidieť čo na ňom je. Príde mi to ako ponorka v tejto veľkosti.
     
  15. Foяmi

    Foяmi User

  16. Kubino

    Kubino Guest

    Áno ide, upravil som ti to, nemáš za čo.
     
  17. Dobrý deň vložil som do súťažnej sekcie svoj návrh avšak zabudol som napísať ID a server tak vás chcem poprosiť o doplnenie. ďakujem

    [​IMG]57132778
    Server: GE1

    obrázok mi tiež ešte nezobrazuje tak pre istotu tu vkladám aj link na obrázok, ďakujem za pomoc
    http://www.ulozisko.sk/701858/Image13.bmp
     
    Naposledy upraveno: 9/10/14
  18. baty77

    baty77 User

    Je mi docela líto modů, pořád něco upravují, doplňují... Patří vám velký dík, pánové!
     
    starR_Of_DEATH a MartyCZ2 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.