Diskusia k súťaži - Grafická soutěž

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chcem poprosiť moderátorov o EDIT môjho návrhu konkrétne o doplnenie môjho ID a serveru + nezobrazuje sa mi stále obrázok a ja s tým už nepohnem....
    ...ospravedlňujem sa za multipost no kvôli hráčovi nado mnou žiaľ musím keďže si môj príspevok tu asi nikto nevšimol
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Server a ID jsem ti doplnil, odkaz co jsi sem vlozil neni funkcni, musis sem vlozit primo adresu URL obrazku. Zkontroluj si taky jestli ti uz z dane stranky nebyl smazan, v tom pripade musis obrazek nahrat nekde kde je nemazou.
     
  3. Kenny

    Kenny User

    Zdravím, žádám o upravení mého příspěvku,
    a to změnu písma z Černé na bílou.. Nedošlo mě to, a dost blbě se to čte.
    příspěvek #19
    Děkuji.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Máš to upravené.
     
    Kenny tohle ocenil(a).
  5. Rád by som už po 3x poprosil nejakého pána moderátora, aby mi upravil môj obrázok ktorý sa mi v mojom návrhu nechce zobrazovať pričom som postupoval presne podľa návodu. Veľké ďakujem snáď už moju žiadosť na 3x neprehliadnete

    link: http://www.ulozisko.sk/702061/Invectus.jpg
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    »†«ΛΤΤΛCΚ»†«SK»URN« ono treba odkaz priamo na obrázok (nie na stránku kde je obrázok) vložiť do príslušného nástroja na pridanie obrázkov do príspevku :) Dal si to tu síce 3 krát ale z toho raz to bolo na stiahnutie (nikto si nič sťahovať nebude z nás) a druhý krát to bolo včera čo nie je až tak dávno a niekto by to upravil.

    Máš to teda hotovo a dúfam, že si to modeloval ty a nie je to z internetu.
     
  7. ďakujem :) keď ja vychádzal p predošlých príspevkov kde hráči mali link tak ako som ho aj ja skopíroval, nejak som nepochopil, že treba priamo na obrázok :) áno modeloval som to sám len pozadie je samozrejme pozadie z knižnice kde som robil render, no model som vymyslel a vytvoril sám...:)
     
  8. baty77

    baty77 User

    Vím, že trochu předbíhám, ale bude nějaké opatření proti podvodnému hlasování? (Aby si nějaký hráč nezaložil X účtů a z nich pak nehlasoval jen pro sebe) Protože by to bylo nefér vůči ostatním... Já jen doufám, že jsem teď nenasadil těm, co postoupí pověstného brouka do hlavy... Takže doufám, že všichni budou hlasovat POCTIVĚ.
     
  9. Kenny

    Kenny User

    Také se zeptám: Můžu přesvědčit kamaráda, aby mi(nebo někomu jinému :D) dal hlas?
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    baty77 to se da overit, nicmene take doufam ze vetsina ma smysl pro fair play. ;)

    Kenny, jak se treba v politice ziskavaji volici?
     
  11. Kenny

    Kenny User

    Jasne, ale preci jenom navrh ve hre a politika.. Dekuji za odpoved, sem rad. :)
     
  12. chtěl bych požádat o doplnění id: 81845475 a server cz1 ... je to příspěvek #31

    zapoměl jsem na to ... děkuji
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    [AcE]°GALAXY°MASTER° z prílohy mailu moc na fórum obrázok nenahráš, daj sem odkaz na obrázok upravím ti to.

    NUĐ€X™ obrázok som si z dovolením vytiahol a upravil k tvojej spokojnosti.
     
  14. -xghost-

    -xghost- User

    To už mě taky napadlo. Doufám, že to nikdo dělat nebude a že by se to snad poznalo, kdyby někomu přibylo hafo hlasů z nově založených účtů. Asi nebudu ani přesvědčovat toho 1 kámoše na DO, kterého znám i reálně :) Budu doufat, že bude stačit fórum a to že si každý hlasující prohlédne celou soutěž a bude hlasovat pro to, co se mu bude líbit.
     
  15. Korben

    Korben User

    -xghost-
    Hlasovanie bude verejne dostupné a po skončení hlasovania, preverím všetky hlasy, ak tam bude nejaké podozrenie z multiúčtu, tak daný hráč obdrží ban na hlavný účet na určitú dobu a na multiúčty to bude perma ban.
     
  16. -xghost-

    -xghost- User

    Supr žes to sem napsal. To by mohlo odradit od takových pokusů. Jak tu někdo psal o pozadí - to je asi vidět i u mě - rovněž je z klížky. Doufám, že nemusím citovat :)


    Mohu ještě poprosit o doplňení následujícího bloku do mého soutěžního postu (č. 18)? Potřeboval bych to skoro nakonec, za popis NPC, před ID a server.

    Dorazily další exkluzivní záběry nové pirátské hrozby. Na první fotce můžete vidět planetu KC-20 známou pro svou podobu s bývalým platidlem jednoho malého evropského státu. Ostatní pozadí bylo odstraněno a nahrazeno standardní astronomickou sítí. Velikost planety KC-20 zná každý astronaut již z akademie a tak si můžete rozměry Šroťáka určit sami.
    [​IMG]
     
  17. baty77

    baty77 User

    -xghost- už dříve jsem na to tvé ,,něco" koukal, ale až teď mě napadlo konečně se tě zeptat. Tak k věci: Z čeho, sakra, je ten model Šroťáka udělaný? Vypadá to jako nějaký motor, ale co já vím :D ... Taky jsem uvažoval nad tím, využít nějakou věc, ale nakonec jsem to udělal z krabice :D ...
     
  18. Korben

    Korben User

    Tak myslím že tam je AC pumpa z embečky , štartér na neónovú lampu, zámkova petlica, nákova na kosu, medený drôt , klinec, nit priemer 4 , potom asi nejaká palivová cievka , kľúčik na dvierka od komína , neznáme ozubenie. :D
    Niektorý umelci moderného umenia blednú závisťou :D
     
    Sentiero a Kubino tohle ocenili.
  19. ja tam vidím. cievka niekoľko kusov, kondenzátor z neónovej lampy, petlicu, komunistický odkalovač na palivo,prevodové ozubené kolá(neviem z čoho) klinec pružiny, kľúč od rozvodnej skrine omotaný medeným drôtom, a teraz myslím že acepumpa ;-) plus pár ďaľších predmetov. proste upratovanie dielne :) ak som na niečo zabudol požiadam autora o doplnenie.
    ešte ma napadá to sitko s ihlou... motorka dvoj takt? jawa?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.