Diskusia k súťaži - Grafická soutěž

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Belgam

    Belgam Guest

    Nechci nic rikat,ale to co nekteri prozatim predvedli tak mi to pripada jak soutez o lod ne o NPC.
    Jako z toho neco vybrat nebude vubec lehke a protoze ty co pripominaji lod, nebude nikdo posouvat dale. Zklamani nad Vasi grafickou muzou.
     
  2. Dovolím si oponovať. NPC je v ponímaní hráčov nejaký "votrelec" ktorý lieta po mapách a napáda lode hráčov a jeho vonkajší vzhľad a tvar môže pripomínať hocičo ako si každý môže všimnúť. A keďže sa jedná o votrelca ktorý sa snaží škodiť môže mať tvar hoci aj vesmírnej lode a pokojne sa to dá vysvetliť rôzne, napr. aj, že sa snaží dostať nepozorovane čo najbližšie k lodiam a ničiť ich. Je to hra dokonca sci-fi hra kde mnoho vecí treba brať z iného pohľadu a neprikladať tomu zbytočnú dôležitosť, či už NPC má tvary ako keby vyletelo z nejakého extruderu alebo má tvar ako vesmírna loď, jeho poslanie v hre je rovnaké. Osobne si myslím, že NPC tvarovo pripomínajúce lode by hru viac oživili a spestrili (nechcem teraz vyvyšovať svoj návrh hovorím všeobecne). Koniec koncov nech by vyhral návrh ktorýkoľvek pre BP je to určite iba inšpirácia a oni sami majú svoje tímy grafikov ktorí to "NPC" už graficky prispôsobia hre.
     
  3. očividne by hráči prijali radšej npc v podobe lode ako NPC pripominájuce machuľu z atramentového pera(viď lordakia, lordakium)
     
  4. -xghost-

    -xghost- User

    Korben,*-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G*: Hustě - vyjmenovali jste skoro všechno :) Ještě je tam nejtek, kousek plexa a trocha papíru :) Jinak popravdě nevím u všeho, co to je, takže některé díly, co jste psali ani jménem neznám :) Je to z takovýho směsnýho bordelu, co jsem vyhrabal při rekonstrukci ve stodole...
    Belgam: No i ta moje loď vypadá na lidskou (panáček za oknem), ale to snad nemusí vadit ne? Právě třeba piráty si představuju jako lidi a i Saboteur, Baracuda, Interceptor mi dost připomínají lodě lidské konstrukce...

    EDIT: Jo a předpokládám, že kdyby se nějaké ze zde předvedených NPC dávalo do hry, tak by se stejně muselo dost stylizovat a udělat modely pro hru... Tak tam se to dá ještě taky trochu upravit dle potřeb BP.

    EDIT2: Ten klíček bude asi jak píše Korben od komína :)

    Jo nechci nějak uhánět, ale jen pro jistotu, kdybyste to tam přehlédli: bylo by možné hodit ten blok s obrázkem a popisem tady z příspěvku č. 137 do mého soutěžního postu? Za pár dní je konec a tady to ten obrázek stejnak natahuje. Dík
     
    Naposledy upraveno: 16/10/14
    Zafod tohle ocenil(a).
  5. Gahan

    Gahan Guest

    Soutěž je prodloužena a to dokonce měsíce do 30.10.2014 takže stále máte čas vytvořit opravdu skvostný návrh . :cool:
     
  6. No škoda, že je dovolené pridať iba jeden návrh, vytvoril by som NPC viac tvarovo "podľa požiadaviek team leadera"...
     
  7. baty77

    baty77 User

    tak ho hoď aspoň sem, abychom se pokochali :) ...
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Vazeni jen zklamani nad vasi fantazii. 90% je jen navrh na lod. Ale vydavate to za npc. Na rovinu vybereme par soutezicich , ze kterych si vyberete viteze ,ale ani jeden z navrhu neni na predani na BP.
     
    Crystal a Korben tohle ocenili.
  9. Crystal

    Crystal User

    ja suhlasim, moj navrh nieje zdaleka dokonaly, niesom silny v grafike bohuzial, napady mam ale chyba skusenost s grafikou ;)
    a este sorry za moju gramatiku v navrhu, rychlo som to pisal a ked som to cital chyba tam dost vela interpunkcie :)

    este by som sa rad spytal co bude s navrhmi co nemaju fotky, je ich tam dost vela..asi to dali na serveri kde ich po case mazu...
     
  10. Korben

    Korben User

    Crystal fotky ktoré tam nebudú , tak nebudú ani v súťaží. Tak isto budú vyradené aj obrázky v ktorých boli využité predlohy grafických programov. Do hodnotenia sa dostanú len vlastné nápady hráčov.
     
  11. čo znamená predloha grafického programu?
     
  12. Korben

    Korben User

    To znamená že niektoré grafické programy ponúkajú predlohy, ktoré boli v návrhoch použité.
     
  13. jak už jsem psal. hráči asi chtejí NPC ve tvaru lodi asi vic jak NPC ktere sou ve hre ..
     
  14. Sentiero

    Sentiero User

    A nebo to je o tom, že hráče žádný model npc nenapadá..A přiznám se, mě taky ne..:D
     
  15. Korben

    Korben User

    No keď som si tak návrhy pozrel , tak horko ťažko by som ďalej posunul 7 návrhov. A aj to som musel prižmúriť oči. :)
     
  16. Tiež si uvedomujem, že moje NPC viac pripomína loď ako votrelca klasického typu na aký sme zvyknutí v hre, no tak sa to vyvinulo počas návrhu :) a tiež je treba brať do úvahy, že je to vesmírna hra tak votrelec môže byť pokojne aj loď. Nedá sa predsa všetko brať s vážnosťou a podľa pravidla, že NPC musí byť nejaká šialená tvarovo zložitá "vec". A ak by mi to vtedy čas dovolil zapojil by som sa do súťaže o návrh lode a vyšantil by som sa viac v programe :) Aj počas návrhu NPC sa mi v hlave vynárali len nápady tvarov ktorá budú nakoniec pripomínať loď...:)..nuž darkorbit si najviac spájam práve s nimi...
     
  17. Korben

    Korben User

    »†«ΛΤΤΛCΚ»†«SK»URN« tú loď si sám vytvoril ? o_O Prečo som napísal loď ? Lebo to je loď. :) Ak by to bolo NPC, napíšem NPC a o tom je aj návrh.
    Keď ti napíšem aby si ulovil 10 rôznych kusov NPC, tak čo budeš strieľať ? :)
     
  18. Áno sám... poskytnem aj viac obrázkov ak treba ;) tak napr. streuner mne osobne tiež pripomína loď, len je to tak malé, že na obrazovke nie je vidno všetky detaily toho NPC plus je to farebne spracované. Grafik sa s tým určite pár dní možno aj týždňov pohral. Na seba som tiež tak trochu zlý, lebo nápady na NPC mi vždy smerovali tvarom viac k nejakej vesmírnej lodi, asi nemám takú sience-fiction predstavivosť na votrelcov :) no vidím tiež, že nie som sám. Hlavne som sa chcel zapojiť do súťaže keďže súťaž o návrh lode som nestihol...a pohrať sa trochu v programe.
     
  19. Drift1

    Drift1 User

  20. baty77

    baty77 User

    Já to ve svém návrhu popsal jasně: Dokonalejší příbuzní Kristallinů (proto jsou pravidelní) se naštvali (proto jsou růžovočervení) a nainstalovali si nějaký druh laserových děl (proto ty šedé ohavnosti na stranách) a útočí na KBS...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.