Diskusia k súťaži - Grafická soutěž

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -xghost-

    -xghost- User

    Jéé, koukám, že jste mi přidali ten obrázek odsud do návrhu. Děkuji.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Priebežne upravujeme všetky posty, kde je chyba. Osobne buď ťahám obrázky z BB kódu ak to tam len zle vložíte, ak ani to nepomôže pridávam z diskusie kto čo zabudol dať alebo dal zle.
     
  3. -xghost-

    -xghost- User

    Nee, tohle bylo na žádost tady ze strany 7... Akorát jsem s tím nechtěl uhánět a spamowat to tu. A teď koukám, už to tam je. Sice trochu jinak, než jsem psal, ale vypadá to super :)
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Vyzývam všetkých, čo do súťaže prispeli aby si skontrolovali, či sa im obrázok zobrazuje a ak nie vložili ho sem, následne vám to bude upravené. Obrázky, čo nie sú vidieť sú po expirácii na úložisku, kde ste ich dali. Je to vo vašom záujme, post bez obrázku nemôže byť pripustený k losovaniu.
     
  5. Poprosím, ak je to ešte možné, pridať do príspevku vetu ,,Odmena sa delí medzi všetkých útočníkov" ... Vďaka )
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

  7. Dobre.. vďaka a ospravedlňujem sa :)
     
  8. Skate

    Skate User

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/graficka-soutez.94747/page-2#post-815828

    Chcel by som poprosit o upravy odmeny k mojmu navrhu NPC Elektronit druha strana hnet hore.
    Odmena
    Prometium: 420 ● Endurium: 420 ● Terbium: 420
    Prometid: 20 ● Duranium: 20 Promerium: 20
    Uridium: 100 ● Xenomit: 15 Skusenost: 60.000
    ●Kredity: 300.500 Čest: 300

    Mal som to tam hodene s ukazkoveho postu taka odmena co mam je nerealna chcel by som to aspon tak primerane doplnit.


    Hodil som tam odkaz pre spokojnost nie som tu az tak zbehly hadam to je spravne.
    Dakujem za upozornenie
     
    Naposledy upraveno: 30/10/14
  9. Zafod

    Zafod User

    Skate a Kubino tohle ocenili.
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Skate máš to hotovo.

    Zafe díky za pochopenie, fakt si niekedy prídem, že ani keby to nosím na čele to ľudia nepochopia.
     
    Skate a Zafod tohle ocenili.
  11. Kde zistím ktoré návrhy boli vybrané medzi 10 najlepších?
     
  12. Gahan

    Gahan Guest

    Stále se pracuje na výběru .
    Až bude vše připraveno tak bude otevřeno hlasování .
     
  13. Aha, dík.
     
  14. A nakdy se prosím chystá hlasování ? časově zhruba ?
     
  15. Keď to bude tak sa to dozviete včas :)
     
  16. Opravdu zajímavá odpověď :) Akorát si tu naháníš posty -__-
     
  17. Na posty z vysoka kašlem :) Len mi príde vtipné sa tu donekonečna vypytovať ,,kedy" keď oni samotní to ešte nevedia :)
     
  18. Łєgєηđ★кαmαşuтяα jedinej kdo si tu náhání posty seš možná tak ty. Nikdo neví, kdy to bude. Až to bude, tak to prostě bude. Diskuze se nedá udělat tak, aby se dopředu věděl přesný datum, pokud teda ještě nechceš hodinu, kdy bude známý konečný výsledek, a pokud ano, tak ta diskuze bude stát s prominutím za prd. Prostě se k závěru dojde časem. Holt si budeš muset počkat.

     
  19. Korben

    Korben User

    Kto si počká, ten sa dočká, kto sa nedočká , ten bude sklamaný, ale život je aj o tom. :)
     
  20. Takže naakonec hlasování bude? Já myslel, že ne ... Belgam psal že vyberete 3 vítěze sami.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.