Diskusia k súťaži - Nej letní foto 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 2/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

  2. _-NUTELA-_

    _-NUTELA-_ User

    Opravte si hned na začátku pravopisnou chybu.. :D Není minulí rok, ale minulý rok :)
     
  3. Korben

    Korben User

    Chybička se vloudila, keď že Český pravopis neovládam, tak sa do oprav textu nemiešam a nikto nieje neomylný a mýliť sa je ľudské. ;)
     
  4. baty77

    baty77 User

    Hej, výborně... Zimní foto jsem propásl (bohužel, měl jsem přichystanou opravdu bombu, ale aspoň mám něco na další zimu - jestli bude zase soutěž), takže si to vynahradím na letním... odměny dobré, 50 táců Urka by bodlo (šetřím na Aegis), takže doufám, že do soutěže přidám něco kounkurenceschopného...

    BTW i přesto, že mám nový mobil, disponuji jen 5 megapixely, takže to asi nebude ,,to pravý vořechový´´... Takže doufám, že kvalita nebude tak strašná...
     
  5. Korben

    Korben User

    baty77 Nejde tak moc o kvalitu ako o nápad a 5mpx je v pohode, nejdeme predsa tlačiť plagát. :)
     
  6. na jakou stranku fora mame davat fotky ? nebo spis kam ? :D
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

  8. hampox

    hampox User

    Chcel by som vedieť či tá fotka môže byť dodatočne spracovaná v photoshope alebo v inom grafickom programe. :D
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

    Foto je foto a ne upraveny obrazek.
     
  10. -xghost-

    -xghost- User

    Fotka nesmi byt upravena? A jak tam mame dostat DO tema? Ja tedy do vesmiru na prazdniny nelitam :)
     
  11. Korben

    Korben User

    -xghost- Čo tak trocha fantázie ? ;) Nejakú malú úpravu by sme mohli tolerovať ale určite budú mať prednosť fotografie ktoré budú bez úpravy a budú mať nápad :)
     
  12. takže pokiaľ rozumiem správne cení sa nápad. no pôvodne som chcel urobiť foto a trošku sa s ňou vyhrať ale asi to urobím realistickejšie :)a nápad už mám :)

    btw. kam tú foto potom pripnúť?
     
  13. Korben

    Korben User

  14. škoda že sa nemôžu upravovať fotky,no tie prvé dve čo sú tam vložené celkom nechápem,nemajú nič spoločné s DO ;) jedna cica a jeden bažant.....možno bažanty lietajú to je fakt ale nie na orbite :D
     
  15. Korben

    Korben User

    Aθηνa*SK Napísal som že malú úpravu tolerovať môžeme. Záleží na výsledku :).
     
    Aθηνa*SK tohle ocenil(a).
  16. bažant mechanik. mohol by sa mi kuknuť na pohony ;)

    Btw: keď neviem ktorý z popisov k fotke priradiť môžem ich tam dať viac? ;)
     
  17. Korben

    Korben User

    Nie som ani mechanik a už vôbec bažant.
    S popisom k fotke si musíš poradiť sám, ani kniha nemá 10 názvov.
     
  18. SauronL

    SauronL User

    Jedná se tedy o soutěž pouze na českých serverech ?
     
  19. Belgam

    Belgam Guest

    Ne jedna se o soutez pro vsechny CZ/SK hrace.
     
  20. Korben

    Korben User

    SauronL Ak je súťaž na fóre, tak je to pre celú Cz a Sk komunitu , na všetkých serveroch.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.