Diskusia k súťaži - Nej letní foto 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 2/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. páni modi. mohli by ste mi tú foto upraviť tak aby sa zobrazovala?? Vďaka.
    chcel som sa spýtať či foto spĺňa pravidlá súťaže ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/7/14
  2. mistrv

    mistrv User

    Ještě k temu příspěvku od Khaos, na srazu se dovezlo hodně potisknutých papírů s motivem DO (lodě, npc, brány, lf4 a další blbůstky) a každý měl za úkol vybarvit si vlastní loď nebo npc. Za ten jeden den jsme to nestihli všichni tak na té fotce je vše co se stihlo. Spokojenost a hlavně díky DO že jsem poznal tak super lidi :) ať žije CZ3 :D

    Potom jak budou všechny fotky shromážděny a profiltrovány tak tu založím vlákno a popíšu to trochu víc :) ať tu hráči vidí že to není jen komunikace přes TS chat a ostatní věcičky a že tu hru se vyplatí hrát i týmově protože se může stát něco jak toto a poznáte i osobně super lidi které jste nemuseli nikdy potkat. :)
     
  3. Môžem poprosiť niektorého z moderátorov o zmazanie môjho príspevku v súťaži pretože som tam dal zle a aj zlú fotku a nenašiel som tlačidlo zmeniť(upraviť) ako to bolo na starom fóre :) Ďakujem :)
     
  4. Korben

    Korben User

    Je to zmazané, davaj si na to pozor.
     
  5. ERIK518_

    ERIK518_ User

    Čaute, nikde nevidím moju fotku tak by som sa chcel opýtať či ste ju zmazali či ako ?

    Vopred ďakujem za odpoveď :)
     
  6. Korben

    Korben User

    ERIK518_ Fotka bola zmazaná práve pre vloženie lode do obrázku. Obrázok može byť malo upravený , ale vloženie lode do krajinky nieje to pravé orechové.
     
  7. ERIK518_

    ERIK518_ User

    No a môže tam teda byť logo DarkOrbit Reloaded ? :D Lebo potom neviem ako mám splniť túto podmienku:
    Alebo tam môžem dať iba čistú fotku s dovolenky ? bez toho aby na nej bolo niečo čo sa týka DO ?
     
  8. Korben

    Korben User

  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ERIK518_ Jde o to abys zapojil fantazii, ne jen něco náhodně vyfotil a poté upravil :)
     
  10. Drift1

    Drift1 User

    A to je to co všem chybí..inspirace...já pracuju na něčem pěkném ale netřeba to uspěchat..to je aby to vypadalo.:d
     
  11. Korben

    Korben User

    Drift1 Skôr si myslím že chýba fantázia, inšpirácia by mala byť odmena. ;)
     
  12. Drift1

    Drift1 User

    No tak nějako vždyť mne chápeš.:D
    ------------------------------
    Prosím o smazání příspěvku,zle mi jde pc takže se to nenahrálo.D:..díky..přidám nový snad už bude ok...neukázalo mi ani server a id...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/8/14
  13. Timanris

    Timanris User

    aaaa
    Omlouvám se podařilo se mi tam hodit můj příspěvek dvakrát, mohli by jste jeden prosím smazat, nejlépe ten první jak je tam špatně text v závorce, děkuji :)
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Smazano. :)
     
    Timanris tohle ocenil(a).
  15. Imperio

    Imperio User

    Dobry vecer :)

    Az ted jse docitam ze fotka nesmi byt nejak hodne upravena .. nejak jsem si cetl jen tu prvni stranu(ne diskuzi,zda se mi ze ani snad v pravidlach souteze neni napsane neco o upravovani fotek a docetl jsem se to az v diskuzi..) a asi jsem jsi neprecetl to ze nesmi byt upravena nejak zvlast jsem neupravoval jen dal dohromady par fotek a sloucil na jednu fotku .. jestli ta ma fotka nesplnuje podminky tak prosim smazte a omlouvam se priste budu pozornejsi..

    Imperio
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    HonzaHonzinek skončila ti platnosť obrázku, to je tak, keď to nahrávate kde netreba. Post teda mažem, nedá sa ten obrázok z toho už ani vytiahnuť.


    Imperio obrázok mažem, zostrihané 4 obrázky dokopy fakt nie sú to, čo sa považuje za súťažnú fotku. Zapoj prosím ťa fantáziu, ja viem, že máš prázdniny ale treba rozmýšľať počas celého roka :)
     
  17. Imperio

    Imperio User

    To ze nemam 18+ neznamena ze semnou muzes jednat jako s nakym ditem ja rozmyslim ,,počas celého roka,, bohuzel jsem ani ted v pravidlech na strance kde je soutez uvadena nenasel pravdilo o upravovani fotek ! ...
     
  18. Korben

    Korben User

    Imperio Ukľudni sa. Na čo slúži diskusia ? Na diskutovanie. Našiel si v diskusii niečo o úprave fotiek ? Našiel. Chýba ti to v pravidlách ? Kľudne to tam doplním.
    Tak isto môžeme nechať všetky fotky a aj tie ktoré sú upravené, ale pri vyhodnotení ostanú bez povšimnutia.
    Videl si akú fotku tam vložil kolega ? Alebo to čo tam dal Drift1 Aj keď to je veľmi maličký obrázok.
    Tak sa neurážaj a zapoj fantáziu. :)
     
  19. Imperio

    Imperio User

    Jo ale do Diskuze jsem se podival az potom. Nemusite potom svadet na me ze ja si neprecetl v pravidlech to a to kdyz to tam ani neni... sam jsem si potom nakonec tu diskuzi precetl a vse jsem si zjistil sam .. akorat tady potom Pan Kubino pise ze mam rozmyslet po cely cas prazdin a v pravidlech pritom nic neni ? to pak nakonec vypada ze jsem naky negramot a pani admini jsi tu ze me jen robi s prominutim prdel ... Zapoj fantasiu ?!? -> nepovidam ze ty fotky nejsou dobry jsou dost dobry ale nahoda je chytla za vlasy a uvdeli a vyfotili to potom neni o fantasii ale otom kdo jak co nasel a vyfotil :) Ne nemusis tam nechavat upravene fotky. -Diky..
     
  20. Kubino

    Kubino Guest

    Imperio niekde som ťa odkázal na pravidlá? Sám si povedal, že ak tá fotka nie je to čo si želáme, že to máme zmazať. Tak kde je problém? To, že som ti napísal, aby si zapojil fantáziu a trošku premýšľal? To nebolo písané nijak útočne, ba naopak ako rada, mrzí ma, že sa ťa to tak dotklo.

    Ono to neni len o tom kto kde čo uvidí, ale kto kde čo uvidí a vidí v tom niečo iné. Vieš koľko reštaurácii či barov sa v chorvátsku volá Noštromo? Vieš koľko ľudí zo slovenska tam chodí v lete? A aj napriek tomu som to sem hodil len ja a to len preto, že som v tom videl niečo, čo iný nie. Príbeh, srandu, spojitosť s DO ... a to všetko po zapojení fantázie :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.