Diskusia k súťaži - Nej letní foto 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 2/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gratulka ale keby som vedel tak daco aj ja nacmaram na papier a poviem ze je to nej letni foto .... ;) gratulujem 1. miestu zasluzi si to ;) To 2. je zas kreativne ale to 3. no neviem .. to sa mi moc nepaci ;) ...

    Kazdy podla seba ale vyhercom aj tak gratulujem a cakam viac sutazi ;)
     
    Timanris tohle ocenil(a).
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Skúste to brať športovo prosím a nie tak, že "ja som nevyhral alebo ma to nenapadlo tak budem kritizovať". Treba brať na vedomie, že každý podľa možností, nejaké dieťa asi ťažko spraví fotku pri zoskoku s padákom a zase naopak, dospelého nenapadne nejaké, i keď na prvý pohľad jednoduché, riešenie práve s tým detským (zlatým) pohľadom na vec. V jednoduchosti je krása, vo fantázii čaro :)

    Nehodnotil to jeden človek, hodnotili sme to všetci, t.j. vyhral ten, čo dostal "najviac hlasov".
     
    Zafod a Korben tohle ocenili.
  3. V pohode :) Jasne ze to nemoze spravit hocikdo ale uz tam je jedna fotka o tom ze nakreslil niekto lode ;) to bolo fakt podarene ale myslim ze to bola letna tema a rozdat 2 vyhry len tym co namalovali lode no neviem ;)

    Samozrejme ze to mohlo napadnut aj mna no nenapadlo moja chyba.. Ale nabuduce to rovno moze byt sutaz kto namaluje krajsiu lod z Docka .. ;)
    gratulujem vyhercom znova :D
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬] a komu by si to dal? Tým, čo spravili niečo vo fotoshope? Alebo niekomu čo odfotil niečo bez tematiky DO? Kludne mi môžeš na ukážku spraviť TOP 3 výhercov podľa teba, rád sa na to pozriem aj keď to na veci nič nezmení :)

    Btw. keby mohol súťažiť aj moderátor u mňa by vyhral kolegov post #18, ktorý nemusel ani nič malovať, tam bola vidieť fantázia. Tak tu prosím nehovor, že to bolo o maľovaní, z tvojej strany mi to príde ako čistá závisť.

    Súťaž ma osobne trošku sklamala, nebolo moc z čoho vyberať a za to môžu hráči, nie "porota" či ľudia, čo niečo kreslili.
     
    Zafod, =Marvin= a Gulot tohle ocenili.
  5. nathel sak to je iba nakresleny obrazok ... podla mna mal mat 1. miesto urcite *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* a potom khaos a vojta ale nathel tam vobec nemal co robit
     
  6. nakresleni chvalim napad ale no mohlo to byt krajsie ...
     
  7. Korben

    Korben User

    Hlasovanie prebehlo tak ako prebehlo, odmeny sú rozdané, súťaž ukončená.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.