Zpetná vazba Diskusia: Klient na stiahnutie

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Klient pro MAC není, BP není schopen zajistit nic. Velmi mě zklamal přístup týmu a BP.
    A koupi nového PC kvůli mrtvé hry ne.

    Mrzí mě, že celé komunita včetně moderátoru je na straně kolotočů a spol.

    Víc se k tomu nemíním vyjadřovat.

    Mít takové hloupé neschopné zaměstnance letí na hodinu.

    Nikdo z Vás ani modu neudělal pro komunitu nic. Ty časy kdy tu byl BELGAM, KORBEN ,ZAFOD jsou fuč.

    Je to doopravdy hnus. že klient pro Mac OS X není !!

    A pro mě to taky končí, protože už nemám dostupný start, nic, bez komentáře. Najdu si jiné hry. Tohle je propadliště dějin.
     
  2. raymen22

    raymen22 User

  3. raymen22

    raymen22 User

    mělo by to fungovat přihlásíš se normálně v prohlížeči na hl.stránku a tento link otevřeš nový okno a přihlásíš se na mapu .
     
  4. raymenCZEE

    raymenCZEE User

    a dáváš tam dobře zkratku tvého serveru ? jelikož mě to funguje
     
  5. jo funguje.

    Jak se dostanu do hangáru ? funguje ti to ?

    Děkuji.
     
  6. dolejda

    dolejda User

    Co si povídat, Darkorbit je ostuda. Za mně by bylo nejlepší řešení hru zrušit.
     
  7. kdo chce hrat pres prohlizec dal, muze
    Prihlaste se do darku pres prohlizec a na novou kartu skopirujte odkaz na herne okno. GL
     
  8. to sice funguje, ale nemůžu dávat vybavení do lodě. Takže úplně mě mrzí, že není žádné info.

    A moderátoři by se měli stydět, banovat to jo, zámky jo.

    Info nemáme nikde. Děkujeme za to.

    i na ruském foru je víc infa, toto je forum tak na pobavení
     
  9. raymenCZEE

    raymenCZEE User

    když chceš vědět něco nového na forku ihned na cizí cz forum je jen propadák !
     
  10. ty kremeny asi BP odstranil schvalne. na co je tam budou davat kdyz uz mate hrat pres klienta :D
     
  11. Ub€r_FŁaxa tebe funguje hangár, vybavení a to všechno.

    Mě jen herní okno.... už ani to ne.

    Flash player skončil. Větší bandu tupců jsem nezažil. 8 roku fuč.

    To v tom BP jsou bezmozky, at jsou ....
     
    Naposledy upraveno: 28/12/20
  12. funguje mi v pohode okno. obchod hangar a GG resim pres klienta. klan fici i na prohlizeci a vesmes vse co nesouvysi s flashem.
    pouzivam maxthon
     
  13. v tom klientovi nejde mne nastavit klanove dane hned se celej sekne a konec to samy kdyz chci zmenit jmeno klanu nebo tag klanu a take kdyz chci nakemu klanu poslat diplomacii tak to nejde jen se sekne a ze program neodpovida
     
    Naposledy upraveno: 28/12/20
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    v ofiku se psalo:
    • BUG: Problémy s klanovou daňou - FIXED
    Tak asi ne no.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  15. ten klient mi jenom 3x behem hodiny freeznul a musel jsem ho celej shodit. nedokazou uz udelat ani paskvil prohlizec.
     
  16. Stále a všude brečíš na špatném hrobě:) flash neskončil, pouze jeho podpora.. aj klient jede na flashy
     
    5 uživatelé(ů) tohle ocenili(o).
  17. nebesak

    nebesak User

    Ahoj tvl costeto provedli Web darkorbitem že kamoš nemuže udelat učet a udelat lod tose vam povedlo ,. a stratiliste kvul tomu 9 % lidi ,.