Zpetná vazba Diskusia: Klient na stiahnutie

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dezomen

    dezomen User

  2. coolmen

    coolmen User

  3. ha haaa probehl restart servru ge 1 a zas nejde nalogovat bomba práce nemehla čínsko německý
     
  4. rada1967

    rada1967 User

    Kdy bude fungovat klient pro Mac ? Amatéři od BP:)
     

  5. Další takový fňukal, co k čemu, mac na hry zbytečnost:))) Stáhni si VirtualBox a můžeš gamesit i na macu
     
    4 uživatelé(ů) tohle ocenili(o).
  6. rada1967

    rada1967 User

    Dělám grafika a nic stahovat nebudu ,starat se má kdo chce zákazníky:)
     
  7. Tak pak nevypisuj jak ušák na cz/sk fóru, když to tady nikdo neovlivní:) Alternativu jsem ti nabídl, jako někomu, kdo si na to stěžuje na foru. Pak si můžeš maximálně chuchnout nebo se učekat k smrti..
     
    4 uživatelé(ů) tohle ocenili(o).
  8. nebesak, dobře ti tak. Švagrovi si ukradl účty, to ti nezapomenu, nikdy.
     
  9. mato(SK)

    mato(SK) User

    otazka na mac stale nic ?
     
  10. mac je mrtvý, mám full elit účet, 32 prometeusek, piplal jsem ten účet 8 let. Bohužel díky kryplům z BP jsem musel skončit.

    Aspon budu mít jiné možnosti jak věnovat svůj čas.

    Místo stop botkám, je to stop fér hráčům. A totální výsměch. Jsem znechucen, a nevím jestli někdy na windows tuto rachotinu někdy zapnu.

    Mrzí mě to, ten klient pro windows je stejně bullshit, přehřívá totálně PC.
     
  11. No koukám pánové od PB to pěkně s.erou neda se to hrát zamrzá to ,ale peníze prý odeslat jdou pořád dobře ,,taková to byla skvělá hra ,ale to už je dávno to byl ještě starej klient ............dle mého je jen otázka času kdy to skončí.Škoda toho času s odstupem toho lituju
     
  12. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    proč to nefunguje ani mě.pouze nový herní klient ale ten cuká a nehraje plynule.pokud se přihlásím přes mozilu nejde vubec kvuli flashplayeru,když přes operu a seznam neni tlačítko start.nevím zda mam notas já špatně nastaven ale co s tím.úplně skončit?abych při novým klientu cukal a nemohl nakliknout ani lordakii nemá cenu hrát.
     
  13. Je to největší podraz ze stany PB. Hnus toto, ta hra je mrtvá. Přes klienta to funguje tak, že i hra 100 GB běží lépe na rachotině.
    Tohle je slátanina, divím se mají tu drzost cpát věci do paymentu.
    Humus, neschopnost. Nelze slušně říci.
    Ta hra může jet rok, dva a stejně je ji konec
     
  14. Poslední licenci na Windows 10 jsem kupoval za 129 korun na allkeys.com. Co vám brání si ji dát do počítače jako druhý operační systém, stáhnout si tam DO klienta a hrát hru DO. A neříkejte, že to nejde. Mám v NTB 3 operační systémy a pořád hraji, když se mi chce. Instalační DVD si snad vypálit dovede každý a nainstalovat je otázka hodinky. Tady máš návod.
    https://support.apple.com/cs-cz/HT201468
     
    Naposledy upraveno: 30/12/20
  15. ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► jo, mám kvůli takové hře, kde to padá, seká se to dávat na PC za 30 tisic windows no jasné.
    Tak dáš mi záruku, to radši ti klidně nabízím můj.
    Tato hra má stabilitu jak pexeso.
    Nemíním hrát a otravovat se kolotoči, klikačkami, lagy když BP je hráč putna.

    Každý to víme, ale vždy se najdu někdo, kdo celou hru zlehčuje, vynáší do nebes.

    Je to humus co je za hrou. Já nemíním kvůli této hře topit PC. Fakt ne.

    Tato hra topí PC jak nějaká hra s top grafikou. Víš proč protože ten klient je odflákly dělaný z gauče za minutu. Hrát v tom to už ani blázen nedá.
     
  16. Ježíš tak nefňukej a přestaň hrát. Stále tu vypisuješ věci, které se dají jednoduchým způsobem vyřešit, ať už jak psal Admirál koupit licenci za nic nebo si stáhnout virtual win.. Spamuješ tu jak trouba jak je všechno k ničemu, ale stále tady jsi.

    Kdo chce, hledá způsoby a kdo ne, hledá výmluvy.
     
  17. Đark°pŁayer co kdo tu fnuká. Snažím se říct realitu hry. Zatímco ty jsi asi zavislý hráč, že i kdyby to bylo pexeso tak to chválíš.
    Díky no, ty jsi takový co 1V1 pukne tak si zve kámoše beztak. No takový flax a píše něco ...
     
  18. Osočovat a nadávat, když vůbec nemáš tušení, ukazuje asi úroveň tvé mentální vyspělosti.:) Co jsem tady kde pochválil? Nikde nic. Zkus se začít chovat normálně a neukazuj, jak špatně na tom ty sám jsi,, uděláš líp.. Moc tu hru žereš :*
     
    •ŞĦΘCK▪má_4CM_Pérko tohle ocenil(a).
  19. Đark°pŁayer přestan tu fnukat. Jako chápu, že hra baví, že prostě tvůj flax chce být dobrý. Ale jako proti mě nemáš šanci.
    Jak můžu něco žrát, když to nehraju. Jejda, co tak se projít na čerstvém vzduchu. A neřesit realitu klávesnice, židle.
    Měj se, lovu zdar.
    A neber vše vážné, toto není život proboha
     
  20. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    ja mam na NTB win10 a 4GB ram.přes prohlížeč seznam,opera nejde spustit neni tlačítko start.přes nový klient se strašně seká.do ted to fungovalo dobře.tak kde je chyba.myslím že spíš ve hře.proč to nejde spustit přes jiný prohlížeč na starého klienta.co mam udělat aby se to dalo hrát.dík