Zpetná vazba Diskusia: Klient na stiahnutie

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Ahoj.
  Tak klient asi na pohodu, ale lišty nefungují a to asi není dobré no uvidíme co dál. A snad ještě jedna maličkost - nelze rozdělit na dva monitory to je také škoda.
   
 2. ešte raz som to preinštaloval...na win10 profi....režim celá obrazovka nefunguje, nový kalendár odmien sa nezobrazuje a dnes od rána brutálne lagy, ale tie su aj na chrome....nechápem, ale viem si predstaviť čo sa stane, keď spustia tú dnešnú akciu......
   
 3. Forkys díky za zprávu. Já to přes WINE nerozjel. Instalace proběhla, ale už u ní to hlásilo chyby. Bohužel nikde není psáno, co program potřebuje pro svůj běh. Napsat požadavky WIN7 nebo vyšší je zoufale málo.

  Jinak toto řešení je jenom dočasné. Cílem je dostat DO pod Unity. Nechápu to mrhání vývojem a časem. Oznámení, že to bude pod Unity je od ledna 2020, to je více než půl roku. Farmeramu už pod unity mají. Kdyby se raději zaměřili rovnou na cílový stav, udělají lepší. Tento mezikrok je k ničemu.
   
 4. Pustatina2

  Pustatina2 User

  Ahoj.
  Ja som klienta nestiahol. Ale hrať sa dnes nedá. Hra mrzne, aj na niekoľko sekúnd, zameriaš NPC, vystrelíš a hlási ti, že si mimo, alebo nedeje sa nič, potom tri výstrely a zase nič. o PET-ke sa dá povedať, že je k ničomu. Ostane tam kde je, ti si na druhom konci mapy a NPC po tebe strieľajú cez celú mapu. SUPER. Ísť na PVP boj je nanič. Ani si nezahráš. :(:mad: Akurát dostaneš nervy ( na BP, hru a celý tento systém zavádzania noviniek-je to vždy tak). Asi tam majú šikuľkov.:eek: Ak to takto bude s klientom, tak "Pán boh zaplať".
   
 5. ano presne tak, ja hrám na GE a fakt sa to nedá...ja fakt nechápem tento prístup, minule som sa naštval a dostal som ban, tak dnes pokojne, ale predsa len...odborníci z BP viete kam máte s takýmto prístupom ísť.......
   
 6. Tady ten kalendář funguje trochu jinak. V klientu v herním okně otevřeš kalendář z ikony vedle vypínání (hrozná formulace, vím) a vyzvedneš bonus..
   
 7. je to tak, dík, ešte keď spravia full zobrazenie tak to bude ok.......
   
 8. ZOHAN

  ZOHAN User

  to prchlik : DOPORUČENÉ SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

  Windows 7 či vyšší, 4 GB RAM, 2 GB volného místa na pevném disku, 6Mbitové DSL/kabelové připojení k internetu
  Toto jsou systémové požadavky k dosažení optimálního výkonu hry. Minimální požadavky na spuštění hry jsou nižší.

  A zakoupit tzv. NASA počítač s kabelem přímo u serveru BP.;)
   
 9. alfa166

  alfa166 User

  Zdravím seka se to i na client zas mají asi problem což je tu normální a vy pořad do toho cpete prachy :) :)
   
 10. hrám on-line hry s x násobne náročnejšou grafikou a tie idú krásne a túto starožitnosť nie su ani za desať rokov schopní uviesť do hratelného stavu......
   
 11. Zohan to vím, co píšou, ale oznámení Windows 7 či vyšší je zoufale málo. V každém případě případě NASA počítač s kabelem přímo u serveru BP je taky málo. Nejlépe je, pokud jsi přímo serverem.
   
 12. g.a.b.y

  g.a.b.y User

  Dotaz.Když se přihlásím k účtu přes tohoto klienta a skočím sem na fórum tak nejsu přihlášenej.
  Mám se přihlásit pokud chci přispívat na fórum.
  Nějak jsem nenašel kde nebo jak se přihlásit.
  Poraďte jak nato!:rolleyes:
   
  Naposledy upraveno: 7/8/20
 13. alfa166

  alfa166 User

  Už se zas loguji na mapu 30 minut luxusni BIG :)
   
 14. Pavlinka1

  Pavlinka1 User

  Kdyby jsi alfo alespoň trochu zohana znala, tak by jsi nikdy takový nesmysl nenapsala. On by rád i pracoval, ale stát mu to zakázal a porušovat zákony bohužel nechce, protože jsou za to i velké pokuty a postihy.
  P.S. povinné čtení pro tebe :
  Multiposting
  Chyba každého, kdo je na fóru nový. Bohužel jsou někteří nadále tvrdohlaví a stále se nenaučili používat tlačítko editovat/změnit---->Upraviť<-. Ať už je tato činnost úmyslná, nebo neúmyslná, zahlcuje zbytečně forum a zmenšuje přehlednost na něm.

  Multiposting je trestán pověřenou osobou, podle vážnosti přestupku. (double, triple a někdy i více)

  obrázky multi-posterů na forum:


  Jak předejít multipostu?
  1) Nepsat pod sebe 2 příspěvky.
  2 ) Pokud chcete připsat něco nového použijte u starého příspěvku tlačítko Upravit a připište doplněk ke příspěvku např: "EDIT: Tak už je brána Alfa za mnou."
  3) Pokud už jste se chyby dopustil, není nic ztraceno, pokud pověřená osoba již téma nezamknula. Stačí pouze editovat první příspěvek a z dalších tam nakopírovat text. Pak už stačí jen další smazat a je problém vyřešen.
  Návod jak upravit multipost do jedinného příspěvku:
  1.zmačknout tlačítko Upravit
  2.označit si text z 2 postu (Ctrl+C)
  3.pak ho následně vložit (Ctrl+V) do 1 postu, který editujete.
  4.zmačknutím tlačítka Upravit na 2 postu a následném zadání možnosti smazat, smažete 2 post a tím je vaše situace vyřešena.

  Citace předchozího příspěvku, hned v příspěvku následujícím

  Citováním příspěvku, který je hned před tím vaším zbytečně zahlcuje forum a je k ničemu.
  Pokud se vám i tak podaří taková věc, stačí jen použít tlačítko Upravit následně citaci označit a smazat.
   
  Naposledy upraveno: 7/8/20
 15. *RimmerH*

  *RimmerH* User

  g.a.b.y, taky mi to dělal klient jsem odinstaloval a znova nainstaloval pak už ne
   
 16. g.a.b.y

  g.a.b.y User

  *RimmerH*,nová instalace nezabrala,stále stejnej problém.
   
 17. dolejda

  dolejda User

  S dovolením si tu budu stěžovat, protože blbci z bugpointu se snaží prosadit ten rádoby klient. Nejdřív by mělo být kompletní pokrytí všech platforem (prohlížeč je také dostupný na androidu, linuxu, atd.), s nějakými odměnami ať jdou do prdele, plus darkorbitu vždy bylo, že je to prohlížečová hra a když jsem se podíval na YT na novej klient, tak by to mělo v prohlížeči zůstat (nemohu ho stáhnout neboť na linux zatím nevyšel).
   
 18. IngotI

  IngotI User

  Já osobně to vzdávám, po týdnu trápení s neustálím mazáním konfigurací lodí už to nedám. Po varpu mi to načte loď bez vybavení a uložené konfi taky fuč. Tak že pá pá kliente.