Diskusia: Loď Tartarus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Andromeda., 27/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Andromeda.

    Andromeda. User

  2. Dost sa mi páči tá lod a tá rychlost 644 na kole je luxusná :D , lod moc konkurenciu mat nebude možno tak pusat inak to nedá golik každopádne som ten raketomet moc nepochopil :D zbytočnost tie 2 vystreli raketometu .Uz sa tešim ked to bude na normál serveru pusat asi pojde do dôchodku :p
     
  3. to se zase BP předvádí bože... ten raketomet ok ale jestli tu zrachlovací schopnost tak bych dal aspon 50% dmg dolu protože je to totální pitomost ta rychlost a jen 3% k dmg a jestli už tak slotů jako spírka...fakt se zbláznili... sakra kde takovej kvalitní matroš furt berou :D ... :/
     
    Naposledy upraveno: 27/7/16
  4. mne stale pise vytvara sa spojenie ale nepripoji ma do hry..viete mi poradit co je s tym prosim vas?
     
    RessY tohle ocenil(a).
  5. takovej sunt dobrej leda pro zdrhace :) otazkou bude hlavne cena
     
  6. Dollphinz

    Dollphinz User

    nemuzu se pripojit do hry.. jak jinak.. test server zas precpanej hracema kteri nemaji urko na svojich uctech.. male decka..
     
  7. jojo, tahle hra je ,,primárně střílečka,, ale stále jen podporují nefér boje a utíkání... dobrý to řešení :p :D
     
    Altlantis tohle ocenil(a).
  8. 50 % mensiu rychlost ? to by potom bolo k ničomu ved pusat dá na 2 kole 618 keby to malo 50% rychlost to ani dávat taku lod nemusia , ale možno by som upravil aspo 15 % dmg dole . Osobne by som tu lod ohodnostil tak 300-350 k uri na to ake ma schopnosti .
     
  9. rychlost ne... dmg... 3% jsou málo při takový schopnosti 50% je akorát... nebo aspon 30% :D
     
    RessY tohle ocenil(a).
  10. ted mi prijde, by mela jit manualne zapnout/vypnout , zapnu a bezi nejakej cooldown a jde znova zapnout jako kdyby po urcity dobe vyprchala, mozna chybka v zobrazeni nebo spatnej vypinac,

    ted po restaru prodlouzili cooldown schopnosti raketometu na 2 minuty
     
  11. Jestli to bude mít takovou velkou rychlost jak se tu píše, tak už to neuloví nikdo.. Golík má problém sundat Spírku/Pusat když utíká a teď toto :D
     
  12. no vidím u této lodi nesrovnalosti.
    v obchodě je psáno
    SPEED BOOST
    Hit the thrusters! Toggle this ability on to receive a speed bonus of 15%. Toggle it off to return to normal speed. Please note that your laser damage is reduced by 3% while this is active.

    To je bonus na rychlost by měl být jen 15%, ale v herním okně je psáno u této schopky , že základní rychlost je 300. Bez schopky je psáno 220.
    Takže tam možná bude někde chybička v té rychlosti.

    cooldown schopnosti raketometu mám 3minuty
     
  13. po dalsim restartu cooldown na raketomet 0:30 :D
     
  14. JΛЯΛXXX

    JΛЯΛXXX User

    A já se pořád nemohu dostat do hry... :)
     
  15. _Kukky_

    _Kukky_ User

    jo mě to taky nejde :/ herní okno se načítá ale nenaběhne
     
  16. JΛЯΛXXX

    JΛЯΛXXX User

    To si ji máme prohlédnout asi v hangáru jak je nádherná a přečíst schopnosti v obchodě... :)
     
  17. Viete to je tak , ked borec sa tam este chváli že robi zetu .... já som tam bol hned o 14 a bolo to bez lagov... Uz bude asi preplnený server ked Vám tam nejde ist
     
  18. o nic nepřicházíte... :D další ,,update,, k prdu.... nejvíc se mě líbí jak poslední dobou vubec nerespektují y
    myšlenku ,,firemního,, zbravení jako u S,A,C .. proste ted tam prdneme červenou a všichni budou lítat červený ale že je ještě modrá a zelená už asi nikoho nezajímá...
     
    ddavidd11 tohle ocenil(a).
  19. JΛЯΛXXX

    JΛЯΛXXX User

    Vidíš, a to je ono, většina lidí tam NEMÁ CO DĚLAT, když test server nepoužívá na testování, ale hraje si a buduje si tam účet jak na privátním serveru, mám dost...
     
    dolikt tohle ocenil(a).
  20. Já se tam dostal v pohodě ale jak už psali jiní hráči musím souhlasit ta rychlost je už moc todle jen bude zase nahrávat nepoctivím. Za chvíli už ani policejní nebude stíhat :rolleyes: . Jinak sem na žádný problém nenarazil
     
    ddavidd11 a Altlantis tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.