Diskusia: Loď Tartarus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Andromeda., 27/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Možná rýpu , možná ne , přeber si to jak chceš (nebo čti 2x) , pokud myslíš že je to OT , divné že moderátor ocenil můj přispěvek , asi nechápeš o co tu jde.
    Můj příspěvek začal reakcí na tvůj "super" nápad dát tartaruse do aukce - je to nová loď tím pádem pochybuji o vložení do aukce a jelikož se z aukce kredity vrací , byl by to "opravdu" adrenalin na něj přihazovat. Prostě nesmysl.
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  2. uz zase je dajaky bug s tartarusovou rychlostou? idem 566 infikujem tartarusa zmrazim ho a este aj tak ma dobehne jak nič? Ved predsa 644- 10% je 580 takže ked som ho zmrazil na dve sekundy tak som si urobil pred nim naskok o 566 x2 ciže 1132 takže o 14 väčsou rychlsotou by ma mal dobehnut najskor o dve minuty už fakt nemam slov iba bugy a chybyu v tejto hre nič ine..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Warden

    Warden User

    SSCUltimateAero: Mohl dát EMP, mohl se vyléčit, netrefil jsi ho, ve skutčnosti mohl být před tebou (neb máš nestabilní připojení), neletěl jsi zmíněnou rychlostí (neb jsi přepl na špatnou formaci nebo ti došlo promérium) atd. Jsou různá vysvětlení toho co se mohlo stát. Včera jsem s Tartarusem létal a žádnou tebou zmíněnou chybu jsem nepozoroval.
     
  4. ano nevsimol som si ze mu infekcia zmizla ano nevsimol som si ze dal emp sak to lahko sa prehliada :rolleyes::rolleyes:
    a prestane s tym internetom jedine na vasej staren je chyba jak vzdy ano kazdy ma problem len u bP ide vsetko ok a co sa tyka tej lode nikdy ju nemali dat do hry iba na nej furt provokuju a nasledne unikaju blba noobbovska lod to je nič viac iba dokazila este viac tu hru
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tuším, že už som o tom dávnejšie písal, nakoľko tartarus fakt naruší celkovú rovnováhu na darku.
    Hlavne, že sa do mňa hneď všetci pustili naraz. Hoci som opäť raz, mal pravdu. Viď: SSCUltimateAero

    O tomto probléme sa vie. A už o tom bola spísaná podobná téma: pomala-full-elite-vega
    Pokým by si bol fakt ochotný, si ju prečítať. Táto hra jede prostě v AFP a občas je prostě nestabilní.
    A čudujem sa akurát BP, že toto nie je pre nich prvotná priorita. Nakoľko by mala pre nich byť.

    |Oromë|, 22/6/15:
    "Uz nema zmysel tu dookola riesit rychlost lode, vysvetleni tu bolo dost. Mam celkovo z tejto temy pocit,
    ze tu chcete stale riesit len a len programy, ktore ale na rychlost neexistuju a proste nejdu vytvorit, to sa
    ale niektorym neda vysvetlit."

    A bohužiaľ má pravdu. ;)

    P.S.: Ešte včera som diskutoval o tomto probléme v miestnosti Chat, nakoľko mi Pusat v rýchlosti 618
    na dvojitom kole, zostrelil práveže tuctový a pomalší typ lode: enforcer gol. Avšak po predložení
    rozumných argumentov som pochopil, že speedhack v skutočnosti neexistuje.

    Nezabudni však dodať dôkaz a najlepšou možnosťou je vždy video.
    Aby sa o tom ozaj vedelo, či ten dotyčný fakt v niečom nepodvádzal. ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/7/17
  6. Chuck

    Chuck Guest

    Ahoj SSCUltimateAero, v prvom rade by som ťa poprosil, aby si ukľudnil. Ako písal kolega, tak momentálne nie je žiadna chyba s rýchlosťou lode Tartarus. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Cyborg
    .

    [​IMG]

    Rychlost: 300
    Náklad: 1500
    Lasery: 16
    Generátory: 16
    Body života: 286.000
    Doplňky: 3

    Kolik ta loď může nejrychleji lítat?

    Dnes mě dostal na 4-2, když jsem letěl uhlopříčku rychlostí 588 a ani trochu jsem mu neodletěl. Má jenom o 4 generátory rychlosti víc a tam základních 70 rychlosti navíc nemůže dohnat. A tu rychlou formaci neměl.

    [​IMG]
    Rychlost: 370
    Náklad: 500
    Lasery: 5
    Generátory: 12
    Body života: 100.000
    Doplňky: 2
     
    Naposledy upraveno: 25/7/17
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Čo keby si čítal aj o niekoľko príspevkov vyššie? Navyše sa tu rozoberá tartarus a nie cyborg.
    Ak Ti hodil vylepšenú singularitu, najlepšou možnosťou je vždy hodiť emp a ISH.
    Pre prípad keby Ťa mienil naháňať ďalej, formácia dvojité kolo.

    P.S.:
    Osobne to riešim tak, že mám prvú konfu nastavenú ako únikovú, tzn. že na tej prvej konfe
    výlučne mám na palube v generátoroch, výlučne len full generátory rýchlosti G3N-7900 a nič iné.
    - Tak by si na spearhede dosahoval rýchlosť 618, a nie 588.

    EDIT:
    Badmaniak mýliš sa, Cyborg na kruhu je ešte pomalší, rýchlosť zhruba 515.
    To by mu mal fakt a so spearhedou s ľahkosťou ujsť.

    Formácia dvojité kolo práveže pridáva rýchlosť, vŕtačka a kruh o 5% z rýchlosti znižuje.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/17
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Psal že dvojité kolo neměl. Ale jestli ty jsi neměl třeba kruh, pak by tě dohnal s přehledem. :)
     
  10. -baghira2- souhlasím, že to není o tartarusovi, ale o rychlosti obecně, zakládat další téma mi přišlo zbytečné. Kdyby si četl pozorně, uvádím rychlost 588, mám ten sperhead na sbírání boxů, obě konfy rychlé. Proto mě udivilo, že jsem mu neodletěl jako všem ostatním, vyjma tartaruse, tam s tím počítám. Proto se ptám, když je rozdíl v rychlosti cca 30, jak to je možné. Měl jsem lyže, když sbírám, kruh, netopýra na zpomalení nepoužívám. Singularitu mi nedal. Poslal jsem mu zpomalovací minu, zpomalovací raketu už jsem nestihl. Na štítech 541800 (v letounech).
     
    Naposledy upraveno: 25/7/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Prepáč, ale kruh nie je najvhodnejší keď Ťa naháňajú a lovia. Spomaľuje o 5%.
    I keď chráni Tvoj štít ako najlepšie vie. Jediná formácia, ktorá pridáva rýchlosť je bicykel.

    Práveže som čítal pozorne. Uvádzaš rýchlosť 588. Tá však nestačí.
    Maximum rýchlosti ktorou spearheda fakt dokáže disponovať, je 618.

    Promérium v rýchlosti, dvojité kolo, a paluba len full generátory rýchlosti G3N-7900; by to mali zvládnuť.

    Prosím pochop, že táto hra jede prostě v AFP a občas je prostě nestabilní.
    A na PvP mapách sa to chová trochu oneskorene inak, ako na normálnych.

    Prečítaj si aj tému: pomala-full-elite-vega Hráči tam mali podobný problém.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/17
  12. No vidite a ze vraj speedhack neni vobec ta de vsetko si vymyslam ale dobre aj tak tartarus je lod pre tych co su uplne nemozni vo fightoch a iba zdrhat vedia a ty baghira zase odveci cyborg ide normalne 552 ako surgeon a z kruhom ide 524 nie 503 tak uz prestan furt mylit tu hracov a som toho nazoru ze tartarus nikdy nemal prist do hry iba provokovat a zdrhat vie ta lod a este je k tomu tazky kriznik tak preco ten speed ked je tazky ma byt pomaly fyzika bp nic nehovori?
     
    Naposledy upraveno: 26/7/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal
    Oprav si ty nesmysly tady? Cyborg má základní rychlost na srdci 552, na kruhu 524 a na "bicykli" 579.
    Autorovi bych jenom napsal, že mě na mapě občas dožene nakažený goliath na srdci, vrtačce ba někdy i na kruhu a to lítám na tartarusce a rychlost mi stále svítí 621. Jsem zvědav, kdy se mi konečně změní latence mého super internetu od UPC .
     
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Máš lítat přes minimapu, pak se ti to sekat nebude a poletíš kam máš.
    Ale hlavně že naklikávat ti jde rekordní rychlostí, že? Přitom si stěžuješ na hangár že se portuješ půl minuty, teď zase že máš nízkou latenci a furt něco.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. sak hej kazdy ma nanič internet len bugy niesu ziadne zase infikujem tartarusa a ide si aj tak jak nič cezomna a samozrejme ani zmrazovacka ani spomalovacka moja ho netrafia on vystreli len zmrazovacku a samozrejme ze vzdy trafi aj bez preciznych sak jasneeeee
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Borat

    Borat User

    Keby existoval nejaký bug na rýchlosť tak to využíva 90% ľudí na DO. YT by bolo plné videi ohľadom toho, ale žiadny taký bug nieje takže chyba bude niekde medzi stoličkou a monitorom.
     
  17. sak hej 100 mb internet nestaci ani dobry komp ta cosi zaujimave ze aj ked ide tartarus na kruhu a ja z golom na bicykli ta jak nič ide cezomna a to každy tartarus takze asi bug bude alebo speedhack pretoze bp co nevie ani naprogramovat jednu vec bez bugov tu nemoze tvrdit, že speedhack neexistuje ked oni o technickych veciach nemaju ani sajnu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Borat, když to říkáš, budu ti věřit. Ono to co vidím na monitoru nemusí nutně být to, co se odehrává na severu.
     
  19. Warden

    Warden User

    SSCUltimateAero: Jelikož o žádné globální chybě nevíme, můžeš zkusit popátrat, jak daný problém mohl vzniknout. V prvé řadě bych zkusil se postavit na port a klikni na minimapě na druhý port (nejlépe port přes uhlopříčku). Změř čas potřebný k přeletu (stopky máš v mobilu). Pak se znovu postav na port a přeleť na druhý port tak, že povedeš loď myší po herní mapě (ne klikem na minimapu) a opět změř časy. Pak ať zkusí totéž někdo s kým komunikuješ třeba na TS s identickou lodí, případně oba otestujte i loď Tartarus. Dej sem výsledky svoje i tvého kolegy, popiš konfigurace lodí a uvidíme. Třeba se něčeho dopátráme.

    P.S: Když s ním už budeš komunikovat a zkusíte oba vylétnout současně, je zajímavé sledovak jak jeden vidí loď toho druhého (tedy kdo je před kým). I zde může být jedno z vysvětlení. ;)
     
  20. ta skusim to ak dakto ochotny mi pomzoe pri tom ale aj tak som n azoru ze tartarus je OP a nikdy ho nemali da t do hry a este viac narusil rovnovahu hry a kazdy kto zdiela moj nazor nech oceni prispevok
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.