Diskusia: Loď Tartarus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Andromeda., 27/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Aký je medzi týmito dvomi vetami v praxi rozdiel?
     
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Žádnej, jen někdo kopíroval ze dvou míst. :)
     
    -baghira2- a Enriqe-XXX tohle ocenili.
  3. Pravda
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Neviete kedy budu približne v hre ? Uz dlho od testu a stale nič o_O
     
  5. Borat

    Borat User

  6. Dakujem :D v poslednom čase sa tu nevyznám a to som tu bol ako doma
     
  7. No, už by to taky chtělo nějakou jednotnost na forech , každej dává jiný info :D
    Někdy mi přijde že určitá fora mají opravdu velký privilegia oproti ostatním , stačí se podívat do kalendářů na ostatních forech , tento měsíc byl výjimka... ale k věci :
    výtažek z en fora , konkrétně FAQ o lodi Tartarus a jejím skillu

    Speed Boost skill

    When active, the base speed of the ship will get a 40% bonus to speed, and your laser damage is reduced 5%

    my máme 300 , tam píšou 40% , což je +88 a to už jsme na vyšší rychlosti jak golik v základu , nepočítaje další zrychlení díky šutrům ;)
    jan tak pro rejpnutí , nebo pro zamyšlení a dotázání se , jak to teda je
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  8. Drift1

    Drift1 User

  9. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Mne nejde celý deň načítať v obchode záložka Prispôsobenie. Načíta iba prázdnu bielu stránku. Že by to malo niečo spoločné s tým pridávaním? I keď prečo by to dávali do prispôsobenia.. :rolleyes:
     
  10. Drift1

    Drift1 User

  11. TRIXT

    TRIXT User

    Též mi stránka přizpůsobení v obchodě nefunguje s hlášením "500 - Server Internal Error". Nefunguje ani na CZ1, ani na GE1. Toto bude asi globální problém.
     
  12. jj taky mi to dělá obrazovku úplně bílou... netuší někdo proč to tak je?
     
  13. Ahojte, práve som letel na Spearke vedla Tartarusa a mali sme cca rovnakú rýchlosť 588, bol v rýchlom režime, vie niekto akú má Tartarus reálnu rýchlosť, lebo info sa mi zdajú nesprávne v obchode píšu na spíde základnú 220 + 15 percent čo je niečo cez 250 a to je hádam blbosť...vďaka za info
     
  14. Jak si mohol vedla toho letet ked to ešte neni v hre ? :D
     
  15. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Počítal sem že lod přidaj hned po 12 hodině večer, popřípadě po raním restartu a stále nic :rolleyes:
     
  16. Sentiero

    Sentiero User

    Vždyť už je v obchodě :)
     
    Borat tohle ocenil(a).
  17. Borat

    Borat User

    Ohľadom toho prispôsobenia v obchode sa pokúsim zistiť niečo viac prečo hádže bielu obrazovku. Tiež som si to všimol po polnoci, že to nejde.

    Edit: Tak už to ide. Bolo to len dočasné.
     
  18. stretol som ho normálne na mape, už nejaké lietajú....
     
  19. 22.08.2016 - 14:13[​IMG]Zakoupena vesmírná loď: Tartarus
    uz hej :D
     
  20. Na Spearke s bicyklom ma práve zostrelil Tartarus....rýchlosť rovnaká, môže mi niekto prosím vysvetliť tie údaje, ktoré sú v obchode?
    Ďakujem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.