Diskusia: Loď Tartarus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Andromeda., 27/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. no bude to zajimave ted už ji dali i do hry musim nazbírat ucko a koupím ji
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Loď jsem si pořídil a musím říct, že je skvělá.

    Rozhodně není silnější než Goliath. V souboji 1 vs 1, na tom zase tak dobře nebude, ale na lovení ve smečce je asi nepřekonatelná. Pokud útočí více těchto lodí i na početnější skupinu jiných lodí, je pravděpodobné, že jednu či více jich sestřelí, neb i když se protivníci soustředí právě na jeden Tartarus, ten je schopen se jim rychle dostat z dostřelu.

    A i když hráč loví sám, vyskočí na protivníka a opět, pokud začne mít protivník navrch, není problém se mu vzdálit. Po mapě mě nahánělo asi šest elitních lodí (Goliath, Aegis) a s lodí Tartarus se dalo po mapě kroužit, aniž by mě protihráči byli schopni dohnat a to i bez formace dvojité kolo.

    Osobně mi připadá, že tato loď trochu zamotá hlavy hráčům, ale to není špatně. Ale i já si myslím, že jak napsal 1980milan ve svém příspěvku, Pusatka i Vega (a částečně i Spearhead) ztratí svůj význam a nebudou již tolik využívány.
     
    ♥°°King=of=Army°°♥ tohle ocenil(a).
  3. Ahojte opakuje sa mi chyba pri zapnutom Speed boost. Akonáhle začne po mne niekto strielať rýchlosť klesne na základnú robilo to aj včera po reštartoch ok a dnes sa to zasa vrátilo, stalo sa mi to 3x po sebe.......
     
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Přesně jak píše Rasputinn13,taky mi to dělá,schopnost se i někdy sama vypne i když jen stojím a nic nedělám,a nebo to udělá i když na někoho zautočím já.
     
  5. Mám presne tu istu chybu vkuse mi to vypína neda sa hrat na tej lodi včera bol reštart a šlo to dobre po dnešnom reštarte to robi presne tu istu chybu rýchlost sa vypne a stihačky sa neskovaju :mad:
     
  6. Nattia mi na chatu psala, že na fóru pak najdeme dodatečné informace o tom co budou upravovat/opravovat.
     
  7. Ahoj, pár příspěvků takového stylu tu již je..ale. Může mi nějáký rozumný uživatel téhle lodě říct, proč siji koupit/nekoupit...prostě její plusy a mínusy. Výbavu už mám celkem slušnou dá se říct, a než investuju 200k uri (pokud vůbec) chci vědět, že to investuji dobře. Předem díky :)
     
  8. ddavidd11

    ddavidd11 User

    ☻††»P€ŤA«††☻,má víc HP jak golík,15 generatoru,14 laseru a rychlost na srdci se schopností 621 a přitom je podle mého názoru dost levná,můj názor je že je lepší jak golík.
     
  9. Je hodně dobrá.. Pokud ji nebudou nijak měnit budu na ní lítat pořád :D :D
     
    ddavidd11 tohle ocenil(a).
  10. Na full Aegis ta loďka nemá :) Osobně si myslím,že i G je lepší,protože má své desingy co dávají buď štít a nebo dmg :)
     
  11. -Neptun-

    -Neptun- User

    Tak jsem to taky ze zvedavosti koupil a docela fajn.HP to hodi s dablama pres 500k a dmg take ujde.Nejlepsi je ta rychlost s tim jde bez problemu dohnat vse i na kruhu/vrtacce.Na loveni to neni spatna lodka,ale normalne 1v1 je porad nejlepsi golik).
    Akorat jsem postrehl takovu chybicku kdy letim po mape s aktivovanu schopku a snizi se rychlost jakoby se schopka vypla(porad sviti aktivovana)...pri proskoceni portem je vse ok.Chyba v zobrazeni to asi neni,protoze je to poznat i pri letu.
     
  12. Chyba byla včera po druhém restartu opravena.. Ale dnes po restartu je zpět :D Myslím tu chybu že ti to zruší rychlost, ale ikonka pořád svítí aktivovaná.
     
  13. Díky kluci, ještě si počkám na slevu asi :D
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    Včera se mi na lodi Tartarus projevovala chyba Speed Boostu. Letím po mapě a najednou rychlost vypadne. Bohužel nemohu přijít na to čím to je. Není to závislé na čase neb někdy rychlost vypadne po více minutách, jindy po pár vteřinách. Někdy proskočím portem a rychlost nevypadne, pak proskočím znovu a rychlost se nesníží. Zkoušel jsem proskakovat několikrát. Nejdříve se po dvou proskocích rychlost snížila a po dalších třech proskocích se zvýšila. Když se rychlost sníží, ikonka rychlostí je pořád zvýrazněna, jako by schopnost byla zapnuta, ale loď letí jen základní rychlostí. Musím ikonu vykliknout, pak počkat na cooldown a poté ji opět zapnout. Napadlo mě, že by to mohlo souviset s PETem, ale stalo se mi to i když byl PET zapnutý a i když byl vypnutý.

    Máte někdo nějaký tip, čím by to mohlo být způsobeno? Stává se vám to také?

    P.S. Den předtím se mi to nedělo.
     
  15. TRIXT viacerý hráči hlasia tu istu chybu musime počkať na opravu všetko sa to pokazilo po včerajšom reštarte dovtedy to šlo v pohode radim zatial na Tartarusovy nehrať stoji to zbytočne nervy
     
  16. Excelsior

    Excelsior User

    Tu loď nemám a v boji jsem se s ní nesetkal, ale myslím si, že by se měla ještě trochu pozměnit podle statistik.
    Ona je něco, jako má být pusat. Pusat má pořád vyšší poškození, je rychlý, ale má málo HP, takže se s ním dobře překvapuje, ale je to snadný cíl.
    Ale ten rozdíl v poškození není zase takový a Tartarus se tedy dá použít v tomto ohledu jako Pusat a k tomu má i o dost více HP, takže vydrží opětovnou palbu. Takže to v čem byl Pusat dobrý na PvP, dokáže nahradit Tartarus celkem snadno, tím Pusatku docela vyřadil.
    Spearhead má ultramaskování, hodí se do skupiny, kvůli schopnostem a jeho účel je průzkum.
    Tartarus by do hry pasoval lépe, kdyby se při rychlosti snížilo rapidně jeho DMG, třeba o 50% i víc (pak by mělo smysl tuto schopnost i vypínat, takhle to nemusí být vůbec schopnost a může to být rovnou vlastnost lodi). Byla by to zdrhací loď na sbírání. Teď je nejlepší i na sbírání a zároveň překoná i Pusat téměř ve všech ohledech.
    No před dvěma týdny jsem si koupil tu drahou Pusatku, protože jsem od ní měl Sandstorm a kvůli její rychlosti. Teď už se na ní bude jen prášit.
     
    justcheckit tohle ocenil(a).
  17. TRIXT

    TRIXT User

    Excelsior: Ano, Pussat je v ohrožení, ale takových lodí je na DO spousta. Co se týká rapidního snížení DMG při zvýšené rychlosti, pak si myslím, že by tento krok Tartaruse odsoudil jen k boxíkování, neb by se už na lovení vůbec nehodil. Osobně Tartarus považuji za ideální smečkovou loď. Pokud člověk loví sám, pak si s elitním Goliathem neporadí.

    P.S.: Vypínaní rychlosti bych nerušil. Pokud s touto lodí střílím NPC, je příjemné zvýšit si DMG na úkor rychlosti.
    P.S.2: Ideální loď na autíčka, i kdyby používali stejnou loď.
     
  18. Excelsior

    Excelsior User

    TRIXT: No na DO je docela dost nepotřebných lodí, ale Pusat je ještě dražší než tohle :D a právě on měl být tou lodí na lov a teď ho vystřídá Tartarus se stejným využitím, jen lepší statistiky. Měl by minimálně mít vyšší cenu.
     
    ddavidd11 tohle ocenil(a).
  19. Chcem sa opytat kedy fixnu to ked zapnem rychlost a zbieram tak 2 min boxiky snizi sa rychlost ale je oznacene ze je to zapnute ?
     
  20. Já bych se chtěl ještě zeptat, jak dlouho budou v obchodě ty 2 designy na toho Tartaruse? Podle toho co u nich je za znak, je to jen na omezenou dobu v obchodě ne?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.