Diskusia: Lov na Demanery

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Gahan

    Gahan Guest

    Ohledně titulů a načítání NPC je to nahlášeno na BP .
     
    -baghira2- a *G*O*L*E*M* tohle ocenili.
  2. Dobrý den, nechci prudit, ale je nějaká zpráva od BP ohledně řešení titulů a načítáníí NPC? Akce skončila v neděli a je čtvrtek večer a žádná změna. Docela mě mrzí, že i když jsem přes velmi málo času co jsem měl na akci zvládl nastřílet dost přes 100 velkých Demanerů a rád bych ten titul, když už jsem ho měl dostat.
     
  3. Korben

    Korben User

    *G*O*L*E*M* Titul je v rebríčku ATP opráv , asi tak na 130 mieste ,v dôležitosti opráv a ako hovorí klasik, " vydrž Prťka vydrž" :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. NJN tak hlavně že je aspoň v tom žebříčku, tak já s tím Prťkou zkusím vydržet, dík za info.
     
  5. viem ze uz je davno po akcii ale mam otazku. je v boxe od demanera vecsi sanca ziskat design na goliathe napr. Venom
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    hejtmus-prvy pokud myslis zelene bedny ktere padaji z doprovodnych Demaneru, tak ty jsou uplne stejne jako ty ostatni. I kdyby tam vetsi sance byla, porad je to jen o stesti zda desing dostanes. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. 123812

    123812 User

    Ahoj, je pěkné, že zase jsou demaneři, ale dneska už zase jsem ajko skup naklikli první demanera ale nepřipočítal se .. Vím to na 100% nikdy jiný na té mapě v té době než naše skup nebyl ..

    No hráče už ti všechny neseženu v kontaktech je nemám a online už nejsou :/
    Chtěl bych se zeptat jestli vám se připisují (Ten kdo je dělá..)

    cz2
    ID:100808722
     
    Naposledy upraveno: 17/4/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Korben

    Korben User

    123812 Podrobnosti , to je to čo je potrebné, lebo pri tom čo si napísal, ja zas budem tvrdiť že nebol tvoj.
    Ani server nenapíšeš , ani ID , ani hráčov v skupine. My si informácie k tomu vyhľadávať nebudeme. Naučte sa už popisovať problémy podrobne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. 123812

    123812 User

    Tak už jsem se bál, že se mi to nebude počítat ani dál :D Teď se to naštěstí započetlo :) Teď další takže už je to OK :)
     
    Naposledy upraveno: 17/4/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. My s našou skup sme poňom nešli ako 1. ale sme doňho šily bielu a nám započítalo :D
     
  11. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    Neviete prečo padajú z demanera až 3 boxy ? :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. 123812

    123812 User

    Nevím, ale ještě ani jeden nemám tak ať jich padá klidně 5 stejně žádný nevezmu :D
     
    -baghira2- a -HeJkO33- tohle ocenili.
  13. Z boxu máte šancu na 20k U , 50ee , 25kľúčov sa mi zdá , 30 Logdiskov a ďalej nwm :D
     
  14. 123812

    123812 User

    100 000 RB ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    ¤[E]xper[T]¤ nie 20 kľúčov a ešte Havoc,LF4,cast z apis,zeus a ISH :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Tak ja som ich zase nedvihol toľko ale aj Havok? :D Ak mi dá Havoka budem Happy :D
     
  17. 123812

    123812 User

    Pěkný no mi je jasné, že když vezmu 1 za celých 10 dní bude tam ta největší ptákovina :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    Demaner box odměny:
    o Garantovány (některé z následovných):
    § 20,000 Uridium
    § 30 Log Disků
    § 100,000 RB-214
    § 10,000 PLT-2021

    o Šance získat jeden z následujích předmětů:
    § 1 ISH01 CPU
    § 50 EE
    § 20 klíčů kořisti
    § LF-4
    § Havoc Design
    § plán Zeus
    § plán Apis
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    Dovolím si povedať, že z každého boxu padne aj 1 ISH01 CPU.Len to nevypíše :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. 123812

    123812 User

    Já osobně kdybych vzal aspoň 1 boxík tak ten havok nebo tu munici :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).