Diskusia: Lov na Demanery

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ale ked som ho mal do konca
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Eρεβος*SK: Neskákal jsi na tu mapu pomocí CPU skoku? To by bylo jedno z možných vysvětlení. Po skoku jsem ho měl vždy červeného a někdy i do konce. Přesto se nezapočetl.
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Eρεβος*SK Demaner funguje normalne, len je vas tam natlacenych milion a nie kazdy stihne dokoncit ulohu. Treba si najst silnu skupinu, vtedy mate lepsiu sancu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Akcia bude od dnes 17.4 do 27.4 - od 12:00 do 21:00
    Ahojte stojím na porte už vyše 30minut,ako to,že nikde nič?
     
  5. raz som skakal druhy krat nie a bol som v skupine so silnimy hracmi no tazko povedat kde bola chyba ale ulohu asi nedokoncim lebo to nestiham :(
     
  6. =Streuner= Vyjma prvního a posledního dne akce se budou každý den objevovat demaneři od 12:00 do 21:00.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Demaner bol vcera do polnoci a t. j. demaner vcera skoncil, dnes uz nic nebude.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. |Oromë| zistil si už niečo o spomínaných oceneniach?


    Poprosil by som odpoveď k mojej otázke lebo neviem či mam písať na podporu alebo mi s tým pomôžete alebo vysvetlíte vy.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/15
  9. je to lakave ale zas to ale u nas to proste nejde si ho zastrilet vzdycki nekdo prileti i vlastni firmy a sestrelej te u toho tak ze tenhle tip zabavy jsem proste vynechal a vynecham az tu budou lidi takove co tu sou takovehle akce proste vynechavam.škoda dsokud ho nedate nekam do brany tak si ho nikdy nesestrelim v klidu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    10 posledné kolo v GG Delta: 3x demaner
     
  11. no ja uz v delte nebyl aspon 3 roky mozna dele
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. pecko

    pecko User

    nebol som tu dlhsie sa pytam ci je ta akcia na demanery
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    pecko Nie je, bola zrusena v decembri a nevieme kedy ju najblizsie spustia a ci vobec.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. ,, V januáry budu demanery . " :DDDD sa mi páči demaner mal byť tou čerešničkou celých 10tych narodenín a miesto toho sme mali pár úloh a večne bugnutú hru :))))