Diskusia: Lov na Demanery

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zafod

    Zafod User

    Nějakou munici RB, víc jsem si nevšiml.
     
    -baghira2- a oops.eu tohle ocenili.
  2. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Pokud jsem zaregistroval správně, tak tam bylo: 5x Klíč ke kořisti, 1 500x Munice RB-214
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  3. Ahoj, chtěl bych se zeptat co je za odměnu za malé demanery jelikož já nikdy nic nedostal navíc když nějakého střílím a začne doněj střílet někdo jiný změní se barva terče na šedou jako kdybych neměl nic dostat
     
  4. -xghost-

    -xghost- User

    Dík. Ještě malý poddotaz: Je možné box sebrat z masku bez toho aniž bych do Demanera jedinkrát vystřelil? Nebo ten Demaner omaskovává lodě v okolí? Vzhledem k mé síle (FEG, ale nic úžasného navíc) mě nenapadá jiný způsob jak mít aspoň šanci ho sebrat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. hele kamaráde předchvílí si psal 100 hráčů a navíc si nemyslím že alespoň na cz2 to sřílí 200 hráčů maximum 50 spíš míň před chvílí nas tam bylo asi 10
     
  6. -xghost-

    -xghost- User

    Bylo tam 1500 RB-214, RSB-75 - kolem 5000 (nevím přesně, ale měl jsem málo - to mi samo o sobě přijde mnohem lepší). Dál netuším, nevím kolik čeho jsem měl.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Jack.K

    Jack.K User

    Asi takhle. Tahle akce prostě není pro slabší, protože tam prostě pro ně není místo. Hemží se to tam samýma full herkulama nebo havocama. Vůbec nemá smysl polemizovat o tom, zda ta elita ty věci vůbec potřebuje. Bylo by to stejný jako se ptát, k čemu miliardář potřebuje další a další prachy. Má to ale jednu pozitivní stránku. Demaner naláká elitu a zbytek map je tak volný pro další hráče, kteří tak mohou relativně v klidu farmařit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Zafod

    Zafod User

    Jack.K si děláš srandu ne? Jako to že mám ful havoc znamená že bych neměl být oprávněn se dané akce zúčastnit? Já to říkám pořád, někteří uživatelé to fakt nemají v hlavě v pořádku (myšky, myšky, plochá dráha...).
     
  9. Drift1

    Drift1 User

    Mne spíš zajímá zda dostal někdo z bedýnky nějaký ten extra předmět...zda to není jen hledání v prázdny krabici.
    Co se týká střelby kolem demanera tak to už neřeším,zvykl jsem si že se najdou hráči kteří mají vzduchoprázdno mezi mozkovýma plotýnkama z jejichž IQ se ludolfovo číslo Pí vypočítává opačně..tedy hodně do mínusu...poučil jsem se a začal dělat též to co oni..střílet..je sranda když mi elitní napíše,,si děláš srandu?dostal jsem kvuli tobě jen 100 uridia,,..nebo,,jj klidně když mám minimum HP ale na mapě by si to projel,,..a vubec nejoblíbenější odpověd na muj sestřel od elitního..,,no ty si kolík,si myslíš že jsem tu munici koupil zadarmo?a co odměna?teď před koncem mě sundat poď vs,,..sorry chlapci jak kdo kemně tak já k vám...
     
    Naposledy upraveno: 21/11/14
    -baghira2- a Jack.K tohle ocenili.
  10. Zafod

    Zafod User

    Podle toho co se zde píše, to rozhodně není prázdná bedna:

     
  11. Mám úplně ten samý problém, a stalo se mi to opakovaně na CZ1. Střílím malého demandera, jsem tam sám, mám ho červeného je skoro mrtvý někdo se přidá a já nedostal nic. A to jsem třeba odtáhl 3, 2 sejmu sám a odměna je, pak třetího, kterého dělám jako posledního zase skoro celého sám a odměnu dostane někdo jiný? A to nepřestanu střílet ani já ani pet. A jednou jsem měl skupku s kolegou a zase to samé a to se k nám na závěr přidala flax vega. To fakt nechápu, jak je to udělané.
    A ještě jeden dotaz, v FAQ je napsáno že se objeví co 20 minut max 3 najednou. Já jsem ani jednou neviděl víc než 1 za 20 minut. Je chyba v FAQ nebo jsem jen neměl štěstí?
    [​IMG] 56792707

    FAQ:
    Jak často se budou Demanery objevovat?

    Každých 20 minut, maximálně tři Demanery ve stejnou dobu na serveru.
     
  12. Timanris

    Timanris User

    No tak já osobně nechápu jak někdo ten box může sebrat, já sem ho ani jednou přes lodě nezahlídla :D
     
  13. Jack.K

    Jack.K User

    Zafode, nikdo ti nebrání se té akce zúčastnit, ale o tom, kdo to má nebo nemá v hlavě v pořádku bych raději pomlčel. Stále se tu oháníte, že je ta hra o střílení. Ale koho? Já jsem u demanera moc velkou přestřelku mezi elitou neviděl. Třeba na CZ3 kolem něj lítá desítka lodí všech firem. A pro co? Asi tak jako bych mezi dav hladovějících hodil jedno malé kuřátko. Kdo bude mít štěstí, může pro sebe získat třeba celé stehýnko. A ten zbytek si tak maximálně olízne prstíky. Přitom normální člověk by čekal nelítostné souboje právě proto, aby si to kuřátko mohl uzurpovat jen pro sebe. Takže mi tu něco nevykládej o myškách.

    P.S. Díky Drift1 za pěkný příspěvek. Mám podobné zkušenosti a také smýšlenost ohledně IQ některých hráčů.
     
    Naposledy upraveno: 21/11/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Já to teda spíš chápu tak, že každých 20 minut se objeví 1, ale zároveň se na mapě můžou objevit max. 3 => tzn. že když je hodinu nebude nikdo střílet, tak se ten případný 4. už neobjeví
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Já jsem si to spočítal:
    1500 munky, 20 skoků, 5 klíčů, logdisky sice na obrázku jsou, ale nepřidalo to ani 1, takže asi chybka.

    Co se týká odměny z boxů, tak tu já neřeším, box jsem ještě ani neviděl a ani to neřeším, Havoka nepotřebuju, pravděpodobnost, že by mi padla LF4 je mizivá, ale jsou na to Achivementy a odměna za sestřel je taky fajn. Takže mě se to líbí.

    No a docela bych chtěl vidět, jak Demandery nikdo nestřílí a potulují se chudáčci 3 po mapách. To si myslím ani nikdy nenastane. Ale třeba to tak nějak je myšleno, zatím jsem zažil 1 x za 20 minut a pokaždé se to střídá u které firmy, takže na naší mapě je to jen 1 x za hod.
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Mňa na tej akcií mrzí ten box, že ho može brať ktokoľvek. Našetrené urídium investujem do munície čím beriem x8 a k čomu mi to je platné, keď sa boxy kradnú jedna radosť? Áno, mám odmenu u NPC, ale kedže to aj delí zle (výška odmeny je závislá nie len od výšky DMG ale, bohužiaľ, aj od počtu útočníkov) neoplatí sa to. Ja viem, nikto nikomu nekáže kupovať muníciu ale to, že si viem šetriť urídium je moja vec a keby neboli ľudia ako ja, tak tam to NPC strieľajú týždeň.

    Škoda, možno BP časom dokáže poriešiť aj takéto veci, vystrieľať polku mapy pre to, aby nekradli box sa mi ani nechce, ani na to nemám a ani mi to nepríde ako riešenie :)
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Je to myšleno tak, že každých 20 minut se objeví jeden velký Demaner, ale jejich maximální současný počet je 3, pak už se noví objevovat nebudou, dokud nebude některý z těch 3 zničen.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Zafod

    Zafod User

    Jack.K o tom teda mlčet nebudu. Jelikož mi zde váš pláč připadne nenormální. Béé on mě sestřelil... Proč hrajete vesmírnou střílečku? Stáhni si do PC nějakou hru a tam tě nikdo nesestřelí. Opravdu se nezlob ale tohle je pro mě nepochopitelné. Mezi elitu rozhodně nepatřím, do té mám daleko. Když farmařím počítám s tím, že mě někdo špicne. Když lítám na lodě tak také, ale nějaké souboje vyhraji. Když je akce na nějaké NPC, jdu s oblibou lovit cizí firmu k těm NPC. Víš proč? Šetřím tím munici, baví mě totiž střílet podobné hráče jako jsi ty, nechají si minimum HP a pak se diví že je někdo smahnul. Přestřelek u Demanera jsem viděl spoustu a střílí se tam všechny firmy mezi sebou.

    Jak to funguje na vašem elitním CZ serveru rozhodně nevím, já jsem hráč ze staré školy. Červený hráč na naší mapě nemá co dělat a jdu po něm. Když letím lovit, střílím co se hne. Je mi jedno, že je nějaká akce (naopak jí pro lov využívám jak už jsem psal).

    Takže Jack.K ano, hra je o střílení, střílení všech nepřátel.

    Btw: píšeš ,,stále se oháníte,, to mi jako chvilku tykáš a chvilku vykáš? :D


    Drift1 tvůj post jsem nedočetl, až teď. Opravdu nevidím nic zlého na sestřelení nepřítele. V případě, že sestřelí někdo mě, tak se zase opravím, o nic nejde. To že ti někdo píše kvůli sestřelu, to už bych za snížené IQ považoval.


    Kubino v tom s tebou souhlasím, tohle je špatně ošetřené.
     
    -HeJkO33- tohle ocenil(a).
  19. Jack.K

    Jack.K User

    Zafode, první věta byla pro tebe, a proto to tykání. Zbytek už bylo obecné konstatování, které tu čítám dost často. A jen tak mimochodem ve svém postu také používáš jednotné a množné číslo (váš pláč x nezlob se). A já to pochopil jak jsem měl, protože v čísle jednotném se promlouvá ke konkrétní osobě, kdežto v čísle množném to je určeno pro široký okruh čtenářů. :)

    A co se týče mě:
    1. Sestřel hráče s minimem HP točící nějaké NPC je sice ošklivé, ale s tím se musí počítat. Proto si na tohle dávám pozor, i když se občas nějakému sestřelu nevyhnu. Kvůli tomu se mi svět nebortí a nemusím si vylévat srdíčko jako jiní, co pak na chatu vyzývají k tzv. fér 1vs 1. Si tu snad každý myslí, že když je někdo elita, tak jsou nedotknutelní. Prostě máš málo HP, tak jsi snadná kořist. A jen tak mimochodem velmi slabé hráče nestřílím.
    2. Nemám rád hromadné paktování mezi firmami, takže i když třeba nemám na to sestřelit mnohem silnějšího hráče, tak mu to střílení ostatních alespoň trošku znepříjemním. Proč bych se měl jen tak koukat, že mi nějaký cizák střílí kamarády. Taky jsem si za to občas vyslechl věty typu "co to děláš šašku", nebo "pokud na to nemáš, tak dej pokoj". A zase. Proč bych je mě nechávat? A ještě třeba takové borce, co na jednu nebo dvě rány sestřelí biboye nebo další mrňousky a ještě se tím chlubí.
    3. Některé akce jsou prostě pro vyvolený okruh hráčů tak jako je např. ten demaner. Slabší tam prakticky nemají šanci a i někteří silnější se toho nehodlají účastnit právě kvůli tomu, že se moc hráčů dělí o jednu odměnu tak jak psal Kubino. Takže pokud někomu ten šrumec kolem demanera nevadí, je mu jedno, že jeho šance na zisk boxu je málem jak vyhrát sportku, tak proč ne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Korben

    Korben User

    Ja neviem čo tu riešite ? Akcia ako každá iná. Možno BP mohlo rozdeliť akciu pre spodné a pre horné mapy a napr. hráč od určitého levelu, by odmenu na spodných mapách nedostal. No akcia je taká aká je , a treba ju tak aj prijať. Je to len druhá akcia a nikde nieje napísané , že sa to nebude časom upravovať, podľa požiadavok hráčov.
    Tak že netreba si tu skákať do vlasov , ale nemusí byť na škodu, urobiť napríklad návrh. :)
     
    -baghira2- a oops.eu tohle ocenili.