Diskusia: Lov na Demanery

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. KL1NG0N3

    KL1NG0N3 User

    já sebral box a napsalo že sem dostal 20000u ale nikde nic.prosím pomozte mi.mám i v logu to 20K ucka. sem se relognul i na stránce sem koukal ale nic takového jako 20k ucka sem nedostal :(
     
  2. KL1NG0N3 doplň ID lebo admin nemá podla čoho to zistiť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    KL1NG0N3 ID a čas , kedy k tomu prišlo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    mam problem s tim kodom nic mi to nepridalo ale v lodnom deniku mi vypisalo toto: ID :
    [​IMG] 99956142
    22.11.2014 - 14:27[​IMG]Nákupná poukážka použitá



    VYRIESENE !
     
    Naposledy upraveno: 22/11/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -xghost-

    -xghost- User

    Mno, to mi přijde celkem zbytečně ostré. Vždyť nenapsal, že full elita se nesmí účastnit, ale že akce není pro slabší. A s tím mi nezbývá než souhlasit (což ještě neznamená, že je akce špatná). Přirovnání k milionářům - celkem vtipné. Klidnější farmení se mi taky líbí a taky ho provozuji. A když už se nachomejtnu k Demanerovi tak, podobně jako ty, toho využívám spíš k tomu, abych někoho ulovil, než že bych si dělal nějaké velké iluze na ten box. Hezky to přibejvá v úkolech. Ani jsem si nevšim, že by dotyčný někde brečel, jak ho sundali. Nechce se mi teda už listovat do zadních stránek - předpokládám, žes reagoval pouze na jeho předchozí post.

    Kubino: Ona se ta odměna za sestřel ve větším počtu hráčů dělí nějak neproporcionálně? Nepočkali si jen ostatní "mazaně" až mu sundáš štíty tou x8 a nezapli lepší munici až na HP?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Zafod

    Zafod User

    Ostré to bylo, připouštím. Celkem mě to totiž rozladilo, hlavně toto:
    V reálném světě se zavádí milionářské daně, zde můžeme tedy zavést daň za elitu... Odsuzuji obojí, pokud někdo získal svůj majetek poctivým způsobem tak ho za to potrestáme, vždyť má přece dost. Mě se tyhle nářky nelíbí, že má někdo lepší výbavu je normální a plakat pro to na fóru mi nepřijde v pořádku. Já taky nepláču, že jsem si musel nakoupit spoustu věcí které dnes nováčkové obdrží zdarma, že jsem se v době ZN na x-1 musel plížit na hraně radiačky abych se vůbec někam dostal...

    Chápal bych to v podobě věcného postu, který zaznamenají moderátoři a dají jako podnět pro BP. Ale styl jakým to bylo napsáno mě pobouřil, je mi líto jestli jsem se tím někoho dotkl a nemám problém se omluvit.
     
  7. Truhličku je nemožné vziať,pre normálneho smrtelníka,už mi písalo že sa to zbiera a potom že to bolo prerušené a tie stovky lodí okolo sa nedá troška mi nejde do hlavy.
    20minut jedna npc? + neni to 20 minut niekedy aj dlhšie,
    + pokial nezačnete do nej pálit na začiatku už je to tažké hráči tam používaju wizky,každá flaxa leze uplne na npc a boje o truhlu kde aj tak žiaden ten havoc nebude...
    + pokial sa dobre nakliknete mate nejaké U.
    - akcia pre silných / niesom najslabší ale na full herculy ktoré tam dobehnu nemám
    - je to že je strašne mala pravdepodobnost že tu truhlu budete mat práve vy a ak áno že tam budete mat cenný predmet
    -----
    super :D ničíme to a máme tu box ktorý nejde vziat...
     
    Naposledy upraveno: 22/11/14
    °~ĐaViĐ~° tohle ocenil(a).
  8. oops.eu

    oops.eu User

    Podle mě musíte prvně postřílet ty malé demaunery aby se zobrazili všechny tři naráz, jinak budou po jednom a někdy i po delší době něž po 20ti minutách, demaunery tam střílí buď dva hráči a nebo nikdo, tak se pak není čemu divit, že velký demauneři se nezobrazují. ;) Minule jsme je stříleli a byli třeba i tři naráz, tak to zkuste i teď...
     
  9. -xghost-

    -xghost- User

    =Streuner=: No holt to tak je. Tahle akce je právě o tom, že je extrémně malá šance, ale zase na hodně dobré věci. Jiné akce jsou zase naopak - třeba ty s těma akčníma úkolama a spešl boxíkama (jako třeba dýně), kde si celkem bez problémů každý může přijít k (samozřejmě menšímu) výdělku.

    Zafod: No tohle je závažná problematika a spíš už i politická. Celkem se řadím spíše ke pravostředu, takže částečně souhlasím. Na druhou stranu, pokud bude x stovek lidí vlastnit celou Zemi, nebude to dobré, bez ohledu na to, jak k tomu přišli (a že to k tomu trochu spěje). Těžké (nemožné) najít spravedlivou společnost. To by byla velice zajímavá diskuse, ale ne tady.

    Na X-1 myslíš, asi, když ještě nebyla ZN. Taky jsem se plížil.
     
    Naposledy upraveno: 22/11/14
    -baghira2- a Zafod tohle ocenili.
  10. vydel som dasť veľa bugnutých bední a čo sme aj s klanu pozbirali bedne nikomu nepadlo nič lepšie ako 100 000 RB-214 a mňa zaujíma či dakumu padol slávy havoc, hercul alebo LF-4
     
  11. mne osobne padli z boxu z demanera uz 3 lf-4 ale jak jsem pochopil akce neni i pres noc
     
  12. macudik

    macudik User

    já jsem našel 10 000 raketek a myslím, že to je nejméně hodnotná odměna, která padá :D
     
  13. Zafod

    Zafod User

    Nevím sice zda v této akci, ale tady v tom tématu je jeden hráč, který něco získal: Žádost o prověření nového hráče. Žel bohu se to někomu nelíbilo.

    -xghost- souhlas, už toho nechme ať nezaneřádíme zbytečně téma. Omlouvám se, snad to bude stačit.
    Btw: ano, myslel jsem tu dobu. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. »»»¯¯¯VДŁĐłИ¯¯¯««« -normálne ti závidím :D :D :D[a tu to je ak si to nečítal že kedy budú :)
    Kdy budou nákladní lodě Demaner na mapách?

    - První den akce: 00:01 - 21:00 (místního času serveru)
    - Poslední den akce: 12:00 - 23:59 (místního času serveru)
    - Všechny ostatní dny akce: 12:00 - 21:00 (místního času serveru)]
    macudik -je to dosť možné :D :D :D
     
  15. Crystal

    Crystal User

    osobne som mimo SVK cize sa nemozem zucastnit co ma mrzi

    ako neviem ale ja by som bol 3x stastnejsi keby mi padlo 100x tej municie..elity tam nejsu kvoli havoc ci lf4 tie uz davno maju....podla mna 100k muni je ta najhodnotnejsia vec v tych boxoch
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Ja len tolko...strielala som demanera...UCB-100 + SAR-02+PLT-2021...celkom slušné DMG a v tom príde leonov a začne mi do neho ťukať s DMG asi tak 1200 a zrazu mi ho preberie...no myslela som si že ma porazí !!! Ako je to možné? To už fakt človek aby sa na všetko vyprdol a čo sa týka bedni ...myslela som si že v BP to tentokrát vymyslia lepšie,ked že minule sa slubovalo,že nebude možné kradnutie :( . Mohla sa zobraziť len tomu,kto by si prvý naklikol Demanera- nákladnú lod.Tak že aby som to celé zhrnula...nečakala som,že BP urobí presne to,čo pred tým ! Očakávala som viac,ale ako vidím, nie je možné!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Sentiero

    Sentiero User

    No co k tomu dodat, snad jen-> ti chytřejší (jako třeba já :D) se té akce neúčastní, šetří si nervy a v klidu si střílejí lodičky ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/11/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. -xghost-

    -xghost- User

    Ale byla by to sranda, kdyby to krást nešlo, jak se slibovalo. To by byly teprve přestřelky mezi hráči, to by bylo nářků, protože je mi úplně jasný, jak by to vypadalo. Pár lidí by střílelo Demanera a všichni ostatní by buď jen přicmrdávali, nebo rovnou čekali a hned, jak by měl demaner trochu víc ubráno, zvrhlo by se to v jednu velkou kosírnu mezi hráči (i stejné firmy - tady by ta trocha mínusové cti byla šumák). Ač je to paradoxní, tak to že to může vzít kdokoli, přispěje ke klidnějšímu (ikdyž méně zábavnému :) ) průběhu. Aspoň teda na globálech.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Predsa čím viac ľudí sa zapojí, tým sa mení aj delenie odmeny, máš to ako pri cuboch, aj keď niekto vystrelí len 1 raketu už mu musí dať odmenu a odmena napr. v Uri sa zaokrúhli na celé číslo, ešte mi nedalo že napr. 54,6 urídia. Keby to odsleduješ a spočítaš, zistíš o čom hovorím :) Matematika je záhada.

    Btw. a presne preto by som dal, že box vypadne tomu, čo spôsobí najväčšie DMG, predsa má aj najväčšie zásluhy.
     
  20. Drift1

    Drift1 User

    Já bych to dal na první nastřelení..a ten box aby tam zustal aspoň 2 minuty nebo do doby než ho právoplatný majitel sebere..
    Co se týká malého demanera tak mne taky jde porazit z toho že mi ho přebere někdo jiný..nepovím kdyby jsem přestal střílet ale!!! přiletí si malý flax co sotva sundá streunera a ještě ho musí točit,střelí mi do demanera 2x a odletí.říkám si no tak kousek uridia dostaneš no..co mne ale pak dožralo že shrábnul odměnu celou a já nic..kde to jsme?stane se to u jednoho,dvou ale u 12 sundaných kusech??to není normální..hádám bude za to nějaký trest nebo odškodnění.A když si to tu pročtete tak nejsem jediný komu se to stalo!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).