Diskusia: Lov na Demanery

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -xghost-

    -xghost- User

    Kubino: Tak ty desetinky U zas tolik neudělají, když je odměna 20k - to už by tam muselo být tisíce hráčů, aby to výrazněji rozhodilo odměny a to není. Ale co já vím, třeba je tam nějaký systém, že už za zapojení se je urč. část (nemyslím ty desetinky). S tím nejvyšším dmg, to by asi bylo absolutně spravedlivé. Na druhou stranu, to už by tam jiní než fullky fakt střílet nemuseli. To bych už radši dal klasicky, kdo ho naklikne první - ať se to tam pořádně popere :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Drift1 prvé nastrelenie povedie k tomu, že "majiteľa" NPC budú pukať podobne ako pri Hitacu, kt. naklikávajú flaxáči pri prechode portom. Ja nehovorím, že tieto NPC sú len pre silné lode, ale kto investuje prostriedky a dá vysoké poškodenie mal by dostať aj box, ostatní dostanú za svoju snahu podiel z NPC.

    -xghost- desatinky bol príklad na vysvetlenie, čím väčší počet hráčov strieľa tým je menšia možnosť získať väčší časť koristi, je jedno ako strielaš, musí sa to rosypať medzi raz toľko hráčov, už hádam chápeš čo myslím. A po tomto všetkom ešte mi aj niekto ukradne box hej, to mi príde vrchol a dopadne to u mňa tak, že akcie sa prestanem zúčastňovať aj napriek tomu, že som nakúpil muníciu.
     
  3. Crystal

    Crystal User

    Prebieha zber nákladu z lode akcie Dominancia.
    Získal si laser: LF-4
    Obdržal si 20.000 Uridia

    doletel som 5 sekund pred puknutim corkol box a odletel, konecne som docestoval domov a chytil aspon debnicku...
    no LF4 sice nepotrebna ale Ucko potesi :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -xghost-

    -xghost- User

    Kubino: To je jasný, že čím více hráčů, tím menší odměna pro jednoho, ale to je tím, že když je víc hráčů, tak mu jedinec neubere tolik, jako když ho strílí méně hráčů. Ale také nespotřebuje tolik munice. Proto jsem se ptal, zda se to dělí neproporcionálně. Uvedu příklad:
    2 hráči, každý dá stejně dmg = každý dostane polovinu,
    2 hráči, první ubere třetinu, druhý 2/3 = první dostane třetinu, druhý 2/3,
    4 hráči, 1. ubere 1/8, 2. taky 1/8, 3. ubere 1/4, a 4. ubere 1/2 = měli by dostat odměnu přesně (až na ty desetinky) v tomto poměru.
    Tak si myslím, že by to mělo být. A nemůže se to rozjíždět o víc než ty desetinky.
    Pokud to tak není, pak tam asi bude nějaký iniciační bonus za pouhé zahájení útoku (který dostane každý kdo vydrží až do demanerova konce) - to už úplně spravedlivé není.

    Ale stejně to na mě dělá trochu dojem, že ostatní prostě zapli lepší muni až na HP - někde jsem četl (možná dokonce ve FAQ - už se mi to nechce hledat), že se odměna dělí podle dmg do HP (kolik kdo ubral štítu nehraje roli) - sry jesli to byl jen ňáký nepotvrzený kec třeba tady.
    Efekt, který popisujš je patrný pouze u malých NPC, např ve skupině, když střelíte lordku - jeden dostane 1,6U, druhý 0,4U a ve výsledku má jeden 2U a druhý nic.
    Jinak nemůžeš se divit, že se ta muni nevyplatí - vždyť je to x-4 koupitelná v obchodě! Žádná muni za U se na žádném jiném NPC nevyplatí (když počítám jen U z odměny).

    No a k tomu, že ti seberou box, to naštve... Ale tahle hra není o spravedlnosti. Je o střílení a mimo jiné i o kradení :)

    Sry, že sem to napsal tak dlouze - neumím svou myšlenku vyjádřit kratšeji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Warho18

    Warho18 User

    Podla mna je to aspon fér keďže každý má šancu si ten boxík zobrať , myslím si že keby to bolo o najvačšom DMG tak by to nebolo ono ... Predstav si strielat do toho 10 full hráčov s 10 havocmi a 35Lf4 že by o tom kto dostane boxik rozhodovalo aj minimum DMG .. Ja som napriklad uz ukoristil minimalne 15 boxikov a z toho aj tu drahu municiu ktoru si si kupil .. Je to o trpezlivosti a šikovnosti .. Keď zobereš boxik a bude v nej 100K tej municie tak jej mas dost na dalsich 20 pokusov zobrať boxík .. Mne sa akcia výnimočne páci nazbieral som vdaka nej vela uridia ale stale čakam na daku tu LF-4 alebo havoc ..
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Warho18 mne je proste kradnutie akýchkoľvek boxov proti srsti, čučanie v masku či poletovanie okolo a čakanie na box ... hold je to môj názor tak ako je tvoj, že je event super - lebo si si nazbieral už dosť boxíkov :)
     
  7. -xghost-

    -xghost- User

    Ono to jde i z masku? Co jsem se tam párkrát nachomejt tak ten Demaner metal EMP jak pominutý (nebo to možná byli hráči, fakt nevím). Jo eště jedna věc: Jak ten box sebrat (nebo se o to aspoň pokusit), když v tom epicentru je tak husto, že pokaždé nakliknu jen nějakou loď? A k tomu doplňující dotaz: Může ho sebrat PET?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. -xghost- vypadá to jako pirátská bedna a dokonce se to tak i sbírá (5s). Můžeš snad pirátskou bednu sebrat PETem? Ne ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. 24.11.2014 - 12:04[​IMG]Byly sebrány zelené klíče ke kořisti (20).
    plus 50 energii a 100 000 munice :) a to jsem delal zetu a rikam skusim tam letet ci nelupnu box a vyplatilo se :D
     
  10. -Neptun-

    -Neptun- User

    Dneska se uz po 2. objevil Demaner na 2-4 a nebyl videt ani na mape ani na minimape jakoby byl neviditelny jen hafo hracu a kolem to strilelo spomalovacky...jsem jediny kdo ho nevidi? :D
    CZ1 server kdyby ste sa ptali :D
     
  11. -Neptun- včera jsem měl podobný problém. Stalo se mi to asi třikrát. Vždy stačilo přelogovat. Taktéž server cz1 ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. TRIXT

    TRIXT User

    -Neptun-,Sandy_Rivers: Tento problém se projevuje, pokud na danou mapu skočíte pomocí CPU skoku (testoval jsem to). Je lepší skočit na mapu sousedící, neb po proskoku portem je NPC vidět.
     
    Sandy_Rivers tohle ocenil(a).
  13. přesně tak taky se mi to stalo před chvílí
     
  14. -Neptun-

    -Neptun- User

    Jo takhle :D diky
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Musím pochválit probíhající akci a hlavně večer je hezké se dívat na bedny z demanera co nejdou sebrat? Prostě se bugují. server cz1.
    jinak pro lovce lodí super akce.
     
  16. Ano bedny se bugují ale přitom už ji nekdo sebral.. me se podařilo za posledni 2 hodky akce sebrat 2 boxy celkem od zacatku akce jsem ukoristil 4 a jsem naprosto spokojen s obsahem :)
     
  17. -Neptun-

    -Neptun- User

    No to me sa nepodarilo vzit ani jednu...a nepochopim jednu vec tam buchne demaner a na bednu skoci 15-20 lodi jo bedna neni videt bud vubec nebo enom kusek fialoveho nejde na nu kliknut enom na lodku a nekdo prileti a v pohode si ju vezne...
     
  18. Crystal

    Crystal User

    no ide o to kto je sikovny a dokaze ju ukradnut :)

    treba spravne nacasovat puknutie aby ste sa postavili presne na box,
    nestavajte sa tam kde demaner je..postavte sa tam kde demaner pukne..treba mat trosku sikovnost a odhad a da sa postavit na box a slohnut ho

    nj nemusi sa to niekomu pacit ale je to hra a treba vyuzit kazdu moznost aku hra ponuka
     
    -baghira2- a Warho18 tohle ocenili.
  19. ja to delam vycurane mam to odnastavene ze vzdy mi jde skoro nakliknut ;)
     
  20. -Neptun-

    -Neptun- User

    Nemozu to nacasovat kdyz to laguje jak neco :D on aj kdyz hned pukne tak uz je na nem hromada :) nejlepsi je to hned kolem te 12 hodiny tam moc lidi neni