Diskusia: Lov na Demanery

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. přesně tak po 12te jsem sebral 2 bedny ted uz to nejde...
     
  2. No mám naprosto stejnou zkušenost. Velký box neřeším, ani po něm nejdu, velké Demanery střílím jen kvůli achivementům. Ale ti malí to je nedořešené, kdyby se odměna dělila, no prosím, ale když někomu pomáhám já nedostanu nic. Pak přiletí nějaký jiný hráč, dá do "mého" (myšleno střílím ho sám od začátku do konce) 4 salvy a on se připíše jemu i včetně odměny. Už jsem je i kvůli tomu přestal střílet, škoda munice. Nebo holt musím začít střílet do těch, co mi ho přebírají, jako kdysi to bylo na VK :(
     
  3. přesně celou dobu si ho delam sam X4 a potom prileti nejakej ful havoc kterej si mysli ze mu patri svet da do nej 3 rany a odmena jde k nemu ..
     
  4. Konečne som sa aj ja k niečomu prebojoval :D
    50EE
    20 klučov
    A 10 000 rakiet :D
    Síce by ma potešila lf4 alebo nejaký ten havoc :D ale na začiatok dobré :D :) Uplne že super :D
    Ak chytím ten jeden havoc,lf4 akcia uplne super potom :D
     
  5. 24.11.2014 - 20:44[​IMG]Sesbírány logdisky: 30

    poslední box dneška asi nejslabša odměna co jsem s toho dostal..
     
  6. Heheh a ďalší :D
    Obdržal si 20.000 Uridia.
    Full havoky a herculy si možu ist spet na pala :D
     
  7. presne :D ja to vzdy strilim a az pukne hodim se do masku s trpelive klikam az ho lupnem dneska sa mi podarili takto 4 :D
     
  8. Ano aj to robím,no niekedy to nejde, dnes mi to nevyšlo pretože sa do mna pustil full hercules a hp , štíty som vyplitval pri obrane a na tanknutie si boxu mi nestihlo načítat schopnosti :(
     
  9. Kral97

    Kral97 User

    Super akcia...
    Obdržal si 100000 ks laserovej munície typu RB-214.
     
  10. Tak já se taky přídám. Sebral sem zatím 6 beden a dostal sem 10k raket, 150ee, 300k munice, 20 klíčů a 20k uri... Docela by mně zajímalo kdo dostal havoc nebo lf4...
     
  11. 88samo88

    88samo88 User

    ten demaner ma dost stve uz som sa s nim trepal asi 20-krat a nikdy sa mi nepodarilo vziat ten box. A ked sa mi to teraz odarilo tak jak som ho zacal brat tak ma sundali :(:(:(:(:(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. na to je potřeba aega a ishky :D
     
  13. tak dnes zatím jeden box a jen 30 logdisku ale lepsi nez nic :)
     
  14. Zdravím, když je akce Demaner je větší možnost získat z bedny LF 4 ? :)

    Děkuji za odpověď.
     
  15. »vojta«

    »vojta« User

    jestli myslíš pirátské bedny, tak odměny z nich nejsou akcí nijak ovlivněny
     
  16. Ano, myslím piratské bedny...:) takže nejsou ovliněny touhle akcí ? :)
     
  17. »vojta«

    »vojta« User

    nejsou
     
  18. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    kolko ste zobrali dokopy boxov cca ? ( ja 11-12 ziadna LF4 ani havoc- ani netreba ale 3x 100k tej novej muni :) a 4x 20k ucka a tie obycajne veci...)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Crystal

    Crystal User

    ja som zobral 1 box a bolo v nom 20k U a lF4ka :) cize padaju aj lasery je to len o nahode

    neviem dalej povedat viac k odmenam lebo som nemal cas sa moc akcie zucastnit
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Ahoj, včera se mi staly 2 celkem divné věci. První - po oznámení že demaner je na 2-4 EIC mapě, jsem tam skočil, projel jsem po diagonále celou mapu, a on nikde, projel jsem to několikrát a viděl se pohybovat hlouček lodí, ale nestřílely, a demaner tam nebyl. Pak jsem proskočil na další mapu a čekal a po chvíli proskočil Demaner i hráči portem a už byl vidět. To samé se večer stalo kamarádovi, že demanera neviděl i když byl na mapě (taky to byla mapa 2-4 EIC)já na té mapě byl viděl jsem jak demanera, tak hráče, tak i kámoše jak tam bezradně lítá.
    Druhá věc, střílím demanera na první mapě, po tom co se portne na další mapu někdy dostanu a někdy nedostanu BZ, uri a kréda jako podíl na škodách co jsem způsobil. Po proskočení na další mapu většinou rupne dost rychle, takže pak je podíl menší. Docela bych tomu rád porozuměl, čím se to řídí, nepřestal jsem střílet, dokonce jsem ho i párkrát měl červeného a při dalším demanerovi při úplně stejném postupu odměnu získám. A někdy to dělá i 3000 uri a jestli je dostanu nebo ne mě sice nepoloží, ale docela mě to štve. Už jsem tak přišel tak odhadem o 5 "podílů". Častěji se mi to stává na cizích mapách ale už se mi to stalo i na naší. Prostě logiku jsem v tom nenašel :confused: Poradíte někdo?