Diskusia: Lov pirátov

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Borat, 15/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Borat

    Borat User

    Naposledy upraveno: 15/5/17
  2. Dobrý večer, chtěl bych se zeptat na jednu věc.
    Když sestřelí hráč ze skupiny nějakého Piráta, tak se body započítají i mně.
    Je to chyba nebo to tak má být? :D
     
  3. Borat

    Borat User

    Jedná sa o bug, ktorý je už hláseny. Neodporúčam to využívať keďže môžu byť zato tresty.
     
  4. Dobrá, děkuji za odpověď.
    Výjimečně potěšila. :D

    Doufám, že oprava přijde brzy. :D
    A že bude celá akce restartována a nebudou ponechány body, které si někteří hráči nahráli ve skupinách..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/5/17
  5. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Ok -takze ted co? -delat solo piraty -nedelat vubec -akce bezi a info zadne a hracum skacou body jak dive.
     
  6. Borat

    Borat User

    Info ohľadom opravy toho bugu nemáme zatiaľ nakoľko bola spustená poobede, ale zajtra verím, že nám to info dajú.
     
  7. pecko

    pecko User

    mohli by riešiť lagy v hre
     
  8. ¤°X°¤

    ¤°X°¤ User

    Zdravím. Ahoj. Chcem sa opýtať či má vobec význam robiť tento event, pretože sám ako hráč nemám šancu a jeden klan na serveri dnes od začiatku využíva skupinový bug na body a plánuju sa umiestniť všetci na prvom mieste ... chcem sa vás opýtať či to planuje BP riešiť alebo im to len tak nechá
     
  9. Zdravím..Jsem ve skupině na pirátech ale ne za účelem bodů ale úkolů. Hrozí mi za to nějaký ban? Můžu pokračovat nebo mám přestat.
    Mám zatím 911 bodů. Díky za odpověď.
     
  10. Borat

    Borat User

    ¤°X°¤ BP to bude musieť nejako vyriešiť a verím, že to urobia čo najskôr a najlepšie zajtra.

    »┼REBEL┼«cz-21lvl zatiaľ nevieme či bude za to nejaký postih, ale ako som už písal neodporúčam to strieľať v skupine nakoľko je tam ten bug a podľa toho čo som pozeral niektorí hráči to využívajú v plnom prúde.
     
  11. Kral97

    Kral97 User

    Super event. Strašne som sa naň tešil ale keď som uvidel hráčov koľko bodov spravili po pár hodinách tak som si povedal ,že dačo je zle a ako naschvál. :oops: Síce som spravil cez 14 tisíc bodov ale dúfam ,že sa to pekne odčíta alebo obnoví celé od začiatku :rolleyes:
     
    Alyctro tohle ocenil(a).
  12. pecko

    pecko User

    no ten bug je paradny :) ak to BP tak necha zas bude mat u mna plus. samozrejme hraci nepotrestany, vsak doterez nic nerobi s ******** no a ostatok ani nepisat. a ked sa pozriem do tabulky, tak mam dost
     
    Alyctro a -baghira2- tohle ocenili.
  13. OK, odešel jsem ze skupiny a dělám úkoly dál.
     
  14. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Trosku neco jineho -Denni ukoly nenabehly a normalni ukoly po splneni 1 pro 6lvl a 12 lvl take ne. Chyba nebo zamner ?
     
  15. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Síce to nie je akcia pre ktorú by som bol ochotný hodiny strielať nové NPC, pretože tých bodov potrebných pre dosiahnutie nejakých rozumných pozícií bude treba asi naozaj hodne, ale spravím aspoň misie, čo to postrieľam a to je tak všetko. Skôr som prekvapený z toho, že sa tu nič nekupuje za €, ak som teda niečo neprehliadol.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Upřímně, těšil jsem se na akci a... no zase zklamání (ale to jsem už tak nějak očekával)
    Nápad obnovit populární akci skvělej, přidání těch uberů taky není špatný. Jenže když už je tu hned první den bug s tím přidělováním bodů tak je to celý v pytli. Stačí se podívat na žebříčky, kde v solu jsou po skupinkách 2-3 hráči za sebou ze stejného klanu s +- stejnými body. Takže aby to BP vyřešilo tak by se asi musela oddělat velká část hráčů z aktuální ,,TOPky,, kteří tohodle využili ať vědomě či nevědomě. A když se to neudělá.. tak nádhera, poctiví maj co dohánět.

    Dále k odměnám... nu klanové jsou otřesné (pokud nepočítáme kosmetickej titul) a u solo odměn taky žádná sláva. První místo super, ale už u druhého místa je obrovskej pokles odměny (zejména olej, kterej ze záhadných důvodů najednou skočí z 250 na 20) Ano, je tam to prémko, ale nějak se mi nechce věřit, že tu pozici dostane zrovna někdo kdo neplatí a nemá ho. Nu nevím, uvidíme co s tím BP provede. Osobně bych to řadil v poslední době k těm povedenějším akcím, ale na další posouzení asi musíme počkat jak se to všechno vyvine.
     
    Alyctro tohle ocenil(a).
  17. Už je lepší pár dní počkat s každou jejich akcí..pokud body nesmažou a opraví tuhle "chybu", bude to nefér vůči hráčům co dnes nehráli. Jestli ale budou rozdávat tresty i za tohle, kdy daný hráč neví jestli je to součástí akce, je fakt smutné..
     
  18. Jako upřímně se mi ani myšlenka toho, že by se zase mělo banovat za něco co hráči nemůžou tušit jestli je chyba a nebo úmysl. Chápu odečítání bodů, nebo případný restart a posunutí celé akce, ale když sem kvůli téhle akci čekal s úkolama a naplánovali jsme společný klan, aby jsme se umístili a najednou tady čtu, že je tu další chyba? Podle mě to není vůbec špatné, když se klan aktivních hráčů dostane do výhody, protože je schopný poskládat jednu, nebo i více skupin a upřímně sem ani nepřemýšlel o tom, že by to měl být bug. Aneb BP zase něco po a budou za to trestaní hráči :D
     
  19. Dobry den to už je vrchol jestli ti hráči nebudou potrestaní a nebude jim odečtené body tak si BP zase znehodnotí jméno BIGPOINT
    Tady máme na Cz1 a je to hnus
    [​IMG]
     
    Bambino tohle ocenil(a).
  20. Andre, jak už sem ti říkal na ts, nikdo z nás ani nevěděl, že je tam nějaký bug dokud si mi to neřekl ;) tak nechápu co zase mluvis o trestání hráčů... Prostě sme dva válčící klany a je mezi náma soutěživost... A co si budeme povídat, ta topka by takhle vypadala celá, ale ta mapa je tak mala, že sme všechny ostatní z mapy vystrileli :)