Diskusia: Moj najvetší uspech na Dark orbite

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem NotDragonCZ, 12/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tejto teme sa chcem opitať každeho hrača.
    Aky je váš najvedši uspech na Dark orbite ?
    Moj ako priklad bol že som vedel zabiť Streunera na jednu ranu.
    Tešim sa na vaše odpovede.
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Tak to vím naprosto přesně..Můj největší úspěch je,když lítám půl hodinky v kuse a nikdo mě nesundá :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný.
    NotDragonCZ To že si vytvoril túto tému, neznamená že sa budeš vyjadrovať ku všetkému. Ak tu budeš tvoriť OT alebo spamovať , tak téma bude uzavretá.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Moj najvačší uspech bol to že som zničil bojovu zakladnu JR prvého najlepšieho klanu a ktomu tam stálo asi 8 full elít ale taky zlý boli že kukali namna a ptm ked pukla tak skakali do mna a aj tak som ich dal :D SKVELý pocit :D

    a 1 vulgarizmus nikdy nezaškodí :D prepačte :D
     
    Naposledy upraveno: 12/8/14
  5. uprav si svoj prispevok a zbav ho vulgarizmov
     
  6. Crystal

    Crystal User

    zaujimave, moj najvacsi uspech? tazko povedat za taku dlhu dobu co som tu

    ak by som mal hodnotit moj ucet co mam teraz

    tak najvacsi uspech je to ze za neceleho 1 a pol roka som sa dostal z 0 na lvl 21 na 360 poziciu v rebricku, vsetko bez programov....nato som hrdy ze ako jeden z mala mam silnejsi ucet, nikdy nebotovany :)

    a moje ambicie do buducna su TOP 100, kedze uz zmizli kolotocari, posuvam sa neustale v rebricku hore :)
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    muj největší uspěch?...jednoznačně ten že dokážu už sám sundat uber lordakiia kristalona....ale největším uspěchem vubec jsou moje přestupy mezi firmami kde jsem nechal celkově cca 30 mega cti.:D
     
  8. Možete temu uzamknuť za nizku učasť ku teme
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    No, když nad tím přemýšlím, co byl největší úspěch ve hře, došel jsem k závěru, že to není ani postup v žebříčku, ani zničení základny či sestřelení elitního hráče, ale spíše to co je v pozadí hry. Za největší úspěch považuji nalezení skvělé party hráčů v našem klanu a hlavně to, že se dokážeme domluvit i s hráči ostatních klanů naší firmy. :)
     
    Kenny tohle ocenil(a).
  10. Zafod

    Zafod User

    Za svůj největší úspěch na DO považuji opuštění moderátorského týmu. Nemyslím to ironicky ani ve zlém. Bohužel moderování dokázalo sežrat opravdu spoustu volného času, který jsem následně mohl věnovat rodině, případně svému relaxování ať už v této hře, nebo jiným způsobem. Jelikož mě tato práce bavila a lidi v týmu jsem měl moc rád, opravdu to nebylo vůbec jednoduché.

    Teď tu už prudím jen jako user :D.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Curiasty4ever úspech niekoho uraziť? A ešte k tomu ženu? Za to by som sa skôr hanbil a zahrabal niekde pod koberec, nie sa tým ešte chválil ;)

    Zafod to sem ani nepíš lebo polovica tímu odíde za "lepším životom" :D
     
  12. Korben

    Korben User



    Zafod exšefko :D o ten čas až tak strašne nejde , ale nie som psychiater , niekomu sa tu fakt nedá pomôcť. Za najväčší úspech by som považoval liečbu demencie , ale na to som prikrátky. Tak že najväčší úspechom sú naozaj super ľudia ktorých som tu spoznal .
     
    -baghira2- a Zafod tohle ocenili.
  13. za najväčší úspech pokladám svoj klan a úroveň na ktorejbol pred dvoma rokmi. taktiež pozíciu v top 1000
     
  14. Zafod

    Zafod User

    Korbene bohužel u jistých lidí léčba nebude úspěšná nikdy, jak nám jistě odsouhlasí sám postižený Curiasty4ever. Absolutně nechápu že si vůbec dovoluje zde psát o Infi... Ono kdyby aspoň psal pravdu, jak to všechno přesně bylo, ale to spousta lidí nedokáže...
     
  15. Korben

    Korben User

    Máš pravdu Zafe, musel som jeho posty zmazať. Chváliť sa niečim podobným je úbohé. Nie všetci majú chrbtovú kosť. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Odpoveď na OT je tiež OT, zmazané.
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Pro mne asi nejvíce významná událost ve hře byla možnost vstoupit do řad CZ/SK týmu, což bylo mým velkým přáním už hodně dlouhou dobu, a jsem opravdu rád a vděčný za to že mi to bylo umožněno. Noví kolegové, nové zkušenosti a možnost pomáhat Vám, hráčům na trošičku vyšší úrovni, to vše na mne stále dělá dojem a doufám že ještě nějakou dobu bude, aby mým největším úspěchem a úlevou nebyl naopak odchod. :)

    Přímo ve hře, úspěchů dosahujeme neustále, těžko rozlišovat velké a malé, vše díky čemu postupujeme výš, díky čemu jsme ve hře lepší a co nám dává chuť ji hrát, to všechno jsou úspěchy které nelze opomíjet a jsou rovnocenné. Proto, alespoň pro mne, je nemožné vybrat jen jeden, ten 'největší'. ;)

    Ale například mne potěší dobré a napínavé vs, nehledě na výsledek, ale výhra v takovémto souboji je vždy dobrý úspěch. :)
     
  18. ďakujem za odpovede vela z nich bolo dost zajimavich takže tuto temu uzamknete presne o den pozdeji než ja pišem tento post.
    budem za znažiť vidvarať diskusie o takichto zajimavich temach
     
  19. Korben

    Korben User

    NotDragonCZ Prečo chceš tému uzavrieť ? Už sa tu vyjadrili všetci? Alebo aký je tvoj dôvod pre uzavretie ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. vijadrilo sa tu už dostatok hračov a myslim že zbitok tich hračov čo tu je na fore nezajima tato téma
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.