Zpetná vazba Diskusia: Mrazivé bludisko

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 19/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. karma5fun

    karma5fun User

    Předem se omlouvám, jestli následující otázku vkládám do nesprávného vlákna.
    Moje otázka : Je anulování "náplní" u lodě Zephyr po změnění mapy zamýšlená mechanika, nebo se jedná o bug ?
    Předem děkuji za odpověď.
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Anulování náplní (max 20) by mělo dojít po dosažení max.rychlosti lodě, pokud ti náplně zmizí portem nebo změnou mapy tak to asi není v pořádku.
    Dělá to taky ještě někomu ?
     
  3. Lietal som s ním iba chvíľu, ale všimol som si že mi to resetovalo náboje pri zmene mapy, ale pokiaľ si dobre pamätám, tak som preskočil na mapu aj s tým že mi náboje ostali
     
  4. karma5fun

    karma5fun User

    Trošku testování:
    Skok CPU 1-5 -> 1-8 : vynulování.
    Použití portálu 1-8 -> 1-6 : žádná změna (Stejné s opačným použitím)
    Použití portálu 1-6 -> 1-5 : vynulování
    Použití portálu 1-5 -> 1-6: vynulování
    Skok CPU 1-6 -> 1-7 : vynulování
    Použití portálu 1-7 -> 1-8 : vynulování
    Použití portálu 1-8 -> 1-7 : vynulování
    Opětovné použití portálu 1-8 -> 1-6 : žádná změna (Stejné s opačným použitím)
    Použití CPU Galaktického skoku (z 1-8 na 1-1) : vynulování
    Použití portálu 1-1 -> 1-2 : beze změny
    Použití portálu 1-2 -> 1-3 : vynulování (Stejné s opačným použitím)
    Použití portálu 1-2 -> 1-4 : vynulování (Stejné s opačným použitím)
    Použití portálu 1-3 -> 1-4 : vynulování (Stejné s opačným použitím)
    Použití portálu 1-3 -> 2-3 : vynulování (Stejné s opačným použitím)
    Použití portálu 1-4 -> 3-4 : vynulování (Stejné s opačným použitím)
    Použití portálu 1-4 -> 4-1 : beze změny (Stejné s opačným použitím)
    Znovu načtení stránky : beze změny
    Použití portálu 4-1 -> 4-2 : beze změny(Stejné s opačným použitím)
    Použití portálu 4-1 -> 4-3 : vynulování
    Použití portálu 4-2 -> 4-3 : vynulování
    Použití portálu 4-1 -> 4-4 : vynulování
    Použití portálu 1-5 -> 4-5 : vynulování (Stejné s opačným použitím)
    Použití portálu 4-5 -> 5-1 : beze změny (MMO portál)
    Použití portálu 5-1 -> 5-2 : vynulování (MMO portál)
    Použití portálu 5-2 -> 5-3 : vynulování (MMO portál)
    Použití portálu 5-3 -> 4-4 : beze změny (MMO portál)
    Použití portálu 4-4 -> 1-5 : vynulování


    Hádám, že u dalších firem/map by to bylo podobné (nicméně jen můj dohad).
     
  5. Septarzx

    Septarzx User

    Odmena titul je kde? nepoplietli to v tom BP zase?
     
  6. Drift1

    Drift1 User

  7. Septarzx

    Septarzx User

    uz ho mam tak sorry po restarte Elitny Ostrostrelec rovnaka farba ako prenasledovatel
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    A teď nám tu vysvětli, jak jsi dosáhnul toho, aby jsi měl tolik sestřelů toho NPC?
     
  9. Septarzx

    Septarzx User

    nemozem bratu turek dal dokonca 34 je to tajomstvo kazdy musi na to prist sam prezradim ako aj ine veci kazdy to bude vediet a ptm sa tam sam nedostanem ale je to aj o sikovnosti tato hra .. Este ked som zistil jednu vec na konci eventu skorej ze sa da robit tak by som mal aj 50
    dalsia vec ze ja robim vyhradne eventy..
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak koukal jsem, že i někdo sestřelil 65 ks, tudíž nám nezbývá než poblahopřát vítězům co u toho proseděli pár desítek hodin.
    Po dlouhé době event slušný na výdělek, jen kdyby tam nelítali ihned uživatelé programů druhých-či třetích stran.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  11. Na CZ pro mě bylo třeba zajímavé, že cca 3 dny před koncem měli 3 hráči myslím 11 nebo 12 sestřelů a o den později jeden z nich odskočil snad o dalších 12 kusů. To také vypadalo, že přišel na tu jednu tajnou věc až při konci eventu .. :D
     
  12. Drift1

    Drift1 User

  13. Septarzx

    Septarzx User

    žiaden bug tam nebol .. žiadne cheaty :) pred koncom som mal volno cize com to hral aj rano aj vecer inak len vecer.. už je po akcii vidime sa na dalsiej.. v podstate wargame hned ako zacal sme vsetkych vystrielal.. plutosova rukavica atd hram to od 2009 takze takze skusenosti
     
    Naposledy upraveno: 3/1/20
  14. Drift1

    Drift1 User

    Spíše by to měli upravit tak aby synk šel sestřelit jen hráčem který ho nesetřelil. Wary si vystřílel? Jak když tam byla zona neútočení v bludišti?
     
  15. Septarzx

    Septarzx User

    Drift vidno že nechapeš WARGAME to bol event


    (Spíše by to měli upravit tak aby synk šel sestřelit jen hráčem který ho nesetřelil.)

    a prečo by to tak mali dat? :D to by bol event o čom? achjo radšej zbytočne pisat dačo..
     
  16. Drift1

    Drift1 User

    Tak wargame sem nezažil..měl sem jiný starosti. No bylo by to lepší.K čemu žebříček když ten box obsahoval slušnou odměnu?...Event byl o tom najít synka v bludišti. Létal sem z mapy na mapu jak blázen,dopoledne i večer a nic.Ani náznak.Tak jak je možné když sem ho tak těžce hledal,nenašel ale jiní ho mají Xkrát?
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vždyť ti to tu napsal, proč on a ne někdo jiný? : hram to od 2009 takze takze skusenosti;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Takže za tím nehledej něco jiného.;)
     
  18. pecko

    pecko User

    moj pohlad na vec:
    mali ste to hrat v skupine kazdych cca 7minut sa objavil "synk" za hodku by ste dokazali vediet kde sa objavuje zapisat si to a mali by ste po starosti urcite by ste sa vopchali do top10
     
  19. Septarzx

    Septarzx User

    Ani mne sa nepodarilo ho každý deň zabiť.. a som lietal po mapach na konci to bolo jednoduchšie neviem bolo to aj o šťastí niekedy sa spawnol na tej istej mape 2 krát na tom istom mieste proste zbytočne dačo vysvetlovať vravím neprezradím treba to hrať a rozmýšľať do buducnosti
     
  20. pecko

    pecko User

    no ja som to nehral nonstop, len na tie ulohy a sa mi zda ze 3x sa mi objavil na mape, lenze nestihol som ani raz, myslim si ze botky boli rychlejsie ;)