Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. nero3

    nero3 User

    Ahoj

    chtěl jsem si vzít úkol na uberproty, ale marně hledám mapu kde by se uberproty vyskytovali. Poradí někdo kde je najdu???
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. nero3

    nero3 User

    hmmm no koukl jsem na odkaz a hraji DO už hodně dlouho a ještě jsem u žádného skoku neskončil na tehle mapě.

    A to jsem těch skoku za ty roky udělal hromadu. A nebo vzniká možnost tam skončit jedině když přijmu ten úkol na uber proty??
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. nero3

    nero3 User

    Punisher

    a to jako nemám od roku 2012 štěstí? :)... to je fakt dlouhé období smůly (obzvláště že se jedná jen o pravděpodobnostní algoritmus, tedy alespoň doufám).... no ještě že alespoň ostatní nemají problém se tam dostat :)

    To už mám větší šanci získat bitcoin, než že se dostanu na tu mapu :)
     
    Naposledy upraveno: 21/2/19
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    nero3 - a kolko krat si tam skocil od 2012 hm? Lebo je rozdiel, ked skocis 10 krat do roka, cize za tych 7 rokov je to tak 70 krat a je rozdiel, ked minies aj 100 CPU, aby si sa tam dostal ;) A vacsinou ani tolko CPU nepomoze.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Ahoj nero3, mrkni sem: #221 a #223, pak jsem to zkoušel a nepovedlo se ani jeden ze 350 skoků po sobě.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Kvantov

    Kvantov User

    kde nájdem kontrolné centrum? rád by som dokončil misiu predtým, než ma zničí zas nejaký vzrušený boter a môžem začať robiť misiu zas odznova
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. miki.no1

    miki.no1 User

    Kontrolne centrum je na zakladni alebo na X-4 tvojej firmy oznacene vykricnikom . Treba nan kliknut aby sa ti otvorilo , potom sa ti ukonci uloha .
     
    Kvantov, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. pichlace

    pichlace User

    Vylepšenie : Implementovali sme niektoré úlohy, ktoré sa môžu objaviť podľa vášho herného chovania. Dokončenie týchto úloh zvráti klesajúce odmeny (diminishing) ako to myslia?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pichlace - momentalne je to novinka v hre a vieme len tolko, co je v ozname. Podla popisu, ak ti klesnu odmeny za odstrel NPC, tak budes musiet ist spravit nejake ulohy, aby sa ti ta odmena zasa navysila.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    pichlace ja tomu chápem tak, že tú novinku v hre (Dokončenie týchto úloh zvráti klesajúce odmeny)
    zaviedli preto; aby ten čo to hraje rukami, mohol dokázať svoju bezúhonnosť.
    Aby ho vedeli odlíšiť od tých, čo to robia zámerne a tie úlohy ignorujú.

    Aspoň tak tomu rozumiem.

    Ak hráčovi klesnú odmeny za odstrel NPC, tak bude musieť dokončiť
    tie úlohy, aby zvrátil klesajúce odmeny, tak aby sa mu spätne navýšili.

    EDIT:

    Je to podobné ako zbieranie čiernych a červených boxíkov. Systém.
    Podľa toho poznajú poctivého hráča, ktorému na odmenách záleží..

    Jelren oni nevedia rozoznať: kto je poctivý a kto nie. Asi preto to zaviedli.
    Aspoň tým priznali, že ich systém nie je dokonalý. Je to krok ku hráčom..

    Smerom späť. Ak konečne dokážu v budúcnu odlíšiť poctivého od nepoctivého,
    bol by to ozaj obrovský skok v hre. Dúfajme, že budú v tejto ceste pokračovať.
     
    Naposledy upraveno: 31/3/22
    zdarec1234 tohle ocenil(a).
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, To jako, když nepřijmu nějaký úkol, co si vymyslel BP(jelikož nejsem ovce?) , tak podle nějakého pána jsem jako nepoctivý?
    Tak větší nesmysl jsem opravdu dlouho nečetl. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. Do dneška jsem si myslel, že musím jen 2 věci na tomto světě?
    Umřít a platit daně, to druhé tedy škrtám a zapisuji tam : musíš plnit úkoly od BP, jinak?:p
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  15. No není to zrovna do tohoto tématu. Kdyžtak mě to prosím Punisher, přehoď do toho uzavřeného... BP chvílemi chce něco dělat s těmi nepoctivými. Pustí to, a 99%, Bože, to jsme bez chleba, no tak to zkusíme na polepšení hříšníků... Jenže to už je pozdě, jim to stále nedochází. Systém na odhalování hříšníků fungoval od začátku správně. Jen ty počty se navyšovaly tak, že by hru bylo nutno vynout. Tak se snaží ji udržet, jen můj názor.
     
    pepan70 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Drift1

    Drift1 User

    Já to vítám a vidím to pozitivně. Hráči co střílí NPC nonstop viz. mapa 4-5. Tam si momentálně na naši CZ2 střelit uber saimona je velký problém do ůkolu. Takže pokud to nechá a nesplní ůkoly tak z toho nemá nic. Pokud k tomu sedne a splní ukáže tím že není zrovna ten typ hráče co je poctivý. Já nevím jak vy ale já každý den víc jak 300 NPC nesestřelím. Tudíž mi ůkoly nedělají starost.
     
    -baghira2- a stefan.sv tohle ocenili.
  17. Mohu se zeptat když sbírám boxy ukazuje se mě stále o cca 3-5 hodin naléhavý úkol... co se stane když ty úkoly neudělám?
    Je to jen zbytečná ztráta času dělat tak primitivní úkoly přitom sbírám ručně a nechce se mě to dělat.
    Bude za to nějaký postih když je neudělám ?
    Díky za zodpovězení :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Charlie

    Charlie User

    Pokiaľ úlohu neurobíš, bude Ti klesať odmena z boxov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Co jsem tak sledoval tak stejně botkám / programum je to jedno protože pokud si auto chodí na paladko 24/7 tak mu je jedno že má snížené odměny z NPC protože BP to trošku nedomyslelo že, pokud sníží odměny tak by ty odměny měli snížit i v branách aby si hráči ty úkoly mohly udělat.

    A co tak sleduju tak stejně kolotoče dělají jen NPC na úkoly neřeší nějaké snížené odměny a další.
    Nahrabou si například z 5-3 dostatek energii a pak točí brány a padají jim z brán plné odměny :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    CharlieSheppard Tak vidíš. A jinde mi napíšeš tohle:

    Pak se nediv, že nerád chodím na 5-3. Nejsem kolotoč. To radši jich několik sestřelím do úkolů.

    A je úplně jedno, o jaký server se jedná. Všude jsou.
    Jsou vo výhodě a kradou ee hráčům, co to hrají rukama.

    EDIT:

    Pak se nediv, že plním denní mise 17 lvl. 40 ee mám jistých.
    Nemusím se kvůli ee stresovat, že mi je kradou přede mnou.

    Můj mlýn stále klapal poctivě a stále budě. Nikdy né na temnou stranu.
     
    Naposledy upraveno: 21/4/22