Zpetná vazba Diskusia: Plutova Rukavica

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    siux nemyslím si, že by sem hodlal, právě Tobě a teď ustoupit.
    Ještě ne, až 28. 12. 2019 Nakolik si to Ty, něco pro Tebe mám. :D
    Howgh!
     
    Naposledy upraveno: 8/4/19
  2. nazbierané body za dokončenie brány sa sčítavajú dokončením ďalších brán, alebo vyhráva ten s najlepším časom hoci len jednej brány ?
     
  3. Honzin

    Honzin User

    Součet všech bran ?

    Nejlepší čas jedné brány ?
     
  4. pecko

    pecko User

    a kde sa dá zistiť ako som na Tom s inými hráčmi?
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    No konečná! Bez sepromu,boosterů a nejlepší munice to prostě pod 60 minut i s tím speciálním koncem nedám. Za to mi ty odměny nestojí. 4 věže na konci který kopou rakety za 350 tisíc dmg.
     
  6. Dadiiik

    Dadiiik User

    @Drift1 musis rychlo klikat, strielaj len tie warhamer. iba tie davaju za 350, tych 6k zo zvysku ti neublizi
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dadiiik a čo tie míny, ktoré kopú za 100 kilo hp? Ktoré sa objavia, tesne po zničení tých 4 veží.
    Tie akoby si poriešil?

    Nehovoriac o tom, že sa musíš pohybovať do tých fialových políčok a ešte do toho, byť v strehu aj kvôli warhead.
     
    Naposledy upraveno: 15/1/20
  8. sabotér90

    sabotér90 User

    2 dny, 2x uděláno...
    Poprvé full x1, kreditové rakety i raketometovky. Všeho všudy přes 3 hodiny.
    Podruhé před chvílí z hecu x4, RSB a seprák... nic víc. Uděláno za 40 minut, stálo to 50k x4 a asi 7k RSB. Nutno dodat, že jsem relativně menší loďka, (apis, zeus, havocy, jen 13 prometheusek)

    Odměny za celou bránu jsou 23k uri + pár tisíc infekční munice.
    Balíček munice s jednou vylepšenou lf-4 mi zatím nepadl.

    Mimochodem - ani jednou jsem při tom nechcípl, u věží stačí kosit warheady a zbytku si nevšímat. Je dobrý na konci věží nechat naplnit rychlou konfu na kruhu štítama a odjezdit majáky. Minám se dá v pohodě vyhýbat, pár jich člověk vezme, ale není to žádná věda.
    Plutus na konci je easy, warheady jsou o něco málo rychlejší než on, takže kosit Pluta, a čas od času sundat warheadky.
     
  9. Keď ma niekto primeranú výbavu k aktuálnej ponuke hry, tak to je ľahká brána.
    To hovorím o full prometheus atď...
    Brána zvládnutá na jediný transfér (energy leech). Munícia x4, rsb.
    [DMG-BO1, DMG-BO2, DMG-DLB, +infekcia, Solace (modul 15%npc dmg)]
     
  10. Dadiiik

    Dadiiik User

    @-baghira2- treba mať len dobre reflexy, ptm sa tomu v pohode vyhnes ;)
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dadiiik v tom máš pravdu, ak pohotovo reaguješ. Problém je, že na to treba okamžitě reagovať
    a to bleskovo v zlomku sekundy. Inak prichádzaš o 1 zo životov. A potom odznovu, od tých 4 veží.

    Ale to by potom, vôbec nemala lagovať hra. Aby si ju vedel dokončiť, bez jedinej straty života lode.
     
    Naposledy upraveno: 16/1/20
  12. Dadiiik

    Dadiiik User

    @-baghira2- s tymi lagmi suhlasim, ked som ju robil prvy den, tak som zhebol na vsetkych 6 životov, kedže šli bombovo servery.. ale ked už sa to ako tak ustalilo tak to šlo v pohode.. rychle reagovanie, transfer energie a ideš v klude bez problemu.. btw tie miny čo sa objavuju beru aj zo štitu, takže da sa to spraviť aj tak že si daš jednu konfu full speed full shield ;) (ak si neveriš) a pojde ti to v pohode, k tomu solace pre pripadne HP a si v klude
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dadiiik ďakujem za vysvetlenie. Skúsim to inokedy, ak budem mať oveľa lepšiu výbavu a oveľa silnejšie damage.
    A ak sa tento event bude opakovať. Pretože ísť tam s bez-štítovou pusatkou, by bola samovražda. Už to chápem.

    Ako vidím, budem musieť si kvôli tomu prestavať, oba dva vlastné konfy. Pretože na tento event, by to nestačilo.
     
  14. Dadiiik

    Dadiiik User

    @-baghira2- tak ja som tam bol s bezstitovym cyborgom :D ale musis mať zapnuty transfer, a tu druhu konfu mať aspon trocha zastitovanu pre tie posledne rakety a pod.. mavam obe konfy full speed :) ked tak si daj do jednej konfy len tak 4 stity, a do druhej pol na pol alebo 15stitov 5 laserov :)
     
  15. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Ako to chces skusit inokedy, ked si s hrou skoncil?
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dadiiik ďakujem za rady. Asi bude lepšie, ak tento event budem ignorovať. Málo munície.

    (GRIBAR) to s touto témou nijak nesúvisí. Čoskoro o tom v oznámení, budem informovať.

    EDIT: To je problém tých, ktorí tomu nebudú veriť, nie môj. Každý sa môže nejako rozhodnúť.
     
    Naposledy upraveno: 16/1/20
  17. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Len ci tomu oznameniu bude este niekto verit.
     
  18. to kde si tu municiu strieľal? prvú bránu som robil x3 a mi to zožralo 50k, a to mám len 9 prometeusiek, full havoc a bol som s solacom s 15% dmg na npc, cca 45 min....no vkaždom prípade z 3 brán zatiaľ len 20k CC-c munky, slabo dosť:( dnes som ju vystrieľal a dal branu za necelých 30 min :D
     
  19. pecko

    pecko User

    skuste pouzit aj bombu pre NPC, ci pred zostrelenim poslednej veze si dat kruh :)
    inak kde najdem výsledky vsetkych hracov? pre porovnanie
    a este jedna otazka da sa skombinovat booster na body pokroku?
     
    Naposledy upraveno: 16/1/20
  20. Výsledky nenájdeš, budú zobrazené až po konci akcie.