Zpetná vazba Diskusia: Plutova Rukavica

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Po 1.) keby si tu bol tak dlho,ako vravis ,potom by si ohladom tohto neplakal. DAVNO SA VIE,AKO TO TU FUNGUJE !!
    po 2.) nezastavam si podporu ale ADMINOV..uz ti to vyryjem na celo ,ked nevies citat ,ty mudrlant. Okrem ineho tusim ,kto si :D No a presne taky ,ako si ty,tu mudruju najviac :D
    po3.) co ti ja mam tuto ako decku ,(uz som spomynala vyssie ,ze sa tak spravas)vypisovat, aku mam vybavu. Ja sa z nej nepokk. tak sa prosim ani ty netras. Je to moja vec. Nehambim sa za nu pretoze ,ju mam poctivo a tiez nesedim tu nnstop ako poniektory. Bozinku :D UKAZ NAM SVOJU VYBAVU . :D to je fakt na urovni .
    A predstav si nemam 5 havok ,mam len jeden :D hodnost general a 999 ty level :D Ako ze si to ty .
     
    Naposledy upraveno: 26/7/20
  2. nero3

    nero3 User

    Ahoj

    nevíte někdo jak je nastaven systém na "balíček odměn1".
    Má padat pokaždé?? ... už jsem dal pluta 3x a nic mi nepadlo a pro šťoury rovnou píšu že jsme 3x udělal NORMÁLNÍHO PLUTA

    Plutos (boss)BZ: 5 000 000
    Čest: 500 000
    Kredity: 5 000 000
    Uridium: 5 000
    Balíček odměn 1 (viz níže)
    Balíček odměn 1 obsahuje šanci na zisk spousty cenných předmětů, např. laserů LF4, laserové munice, raket, min, stejně jako šanci na zisk jednoho z nových lodních designů.

    Ve FAQ není uvedeno, jak by měl padat... jestli pokaždé a nebo je to nějaké %.
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Kdyby to chtěl BP zveřejnit, tak by to dal do FAQ k akci. Je to prostě náhoda(loterie), jestli ti vůbec i něco padne.
    Myslím si, že čím lepší čas, tím větší odměna. Stihnul si tu bránu dokončit za méně než hodinu?
    P.S. Taky jsem ''nic'' nedostal.
    26.07.2020 - 11:24[​IMG]Obdržen předmět: Munice - Infekční laserová munice (4.094)
    [​IMG]
    26.07.2020 - 11:24[​IMG]Obdržen předmět: Munice - A-BL (50.000)
    [​IMG]
    26.07.2020 - 11:24[​IMG]Obdržen předmět: Munice - Cosmic Class C (50.000)
     
  4. nero3

    nero3 User

    Proto se neptám BP, ale vás :):):)....... a kromě toho, pokud to je opravdu formou náhody/loterie, tak by BP mohla mít alespoň tolik slušnosti to do FAQ uvest.... no ale za ty roky co to hraji se tomu už nedivím.

    Ale pokud někdo víte info k tomu "balíčku1" tak předem díky za odpověď

    A do hodiny jsem pluta taky stihl
    ale čas asi na výši odměny nemá vliv

    každopádně prvního pluta jsem nestihl do hodiny a dostal jsem z něj větší odměny, než za toho kde jsem to do hodiny stihl


    to byla odměna z Pluta do hodiny
    Obdržen předmět: Munice - Infekční laserová munice (5.736)

    A tohle byla odměna za Pluta který trval více než hodinu ... cca 2 hodiny
    Obdržen předmět: Munice - Cosmic Class C (50.000)
    Obdržen předmět: Munice - Infekční laserová munice (3.903)
     
    Naposledy upraveno: 26/7/20
  5. Ad Balíček 1.
    Obdržen předmět: Munice - Infekční laserová munice (6.237) - přes 3 hodiny
    Obdržen předmět: Munice - Infekční laserová munice (3.882) - přes 2 hodiny
    Obdržen předmět: Munice - Infekční laserová munice (5.238) - 2 hodiny s tím, že jsem podle mě dělal jednu mapu navíc, protože při jednom skoku dál mě to vyplivlo na 1-1 (že plná kapacita slotů, nebo co to psalo), i když jsem byl v té normální.

    Edit: Další Balíčky 1
    Obdržen předmět: Munice - Infekční laserová munice (4.549) - 56 minut
    Obdržen předmět: Munice - Infekční laserová munice (3.511) - necelý 2 hodiny (jeden život mínus)
    Obdržen předmět: Munice - Infekční laserová munice (4.721) - něco přes hodinu a půl
    Obdržen předmět: Munice - Infekční laserová munice (4.542) - hodina a půl
    Obdržen předmět: Munice - Infekční laserová munice (5.248) + Obdržen předmět: Cubi portál - asi 2 hodiny
    -
    Obdržen předmět: Munice - Infekční laserová munice (4.980) - 2 a půl hodiny
    Obdržen předmět: Munice - Infekční laserová munice (5.876) - dlouho a jedna smrt
    Obdržen předmět: Munice - Infekční laserová munice (5.551) - hodinu a půl asi
    Obdržen předmět: Munice - Infekční laserová munice (5.655) + Obdržen předmět: Laser - LF-4 Magmadrill - přes 2 a půl hodiny
    Obdržen předmět: Munice - Infekční laserová munice (4.625) + Obdržen předmět: Laser - LF-4 Paritydrill - něco přes hodinu
     
    Naposledy upraveno: 5/8/20
  6. Dobrý Večer,
    jen se chci zeptat.jak byla ta první fáze Plutova Rukavice a než byla Odstraněna pro Chyby a ted Vracena.Dělal jsem tu Snadnou Verzi,ale po jejím dokončení jsem Nic Neobdržel.Bude se to Řešit a Kompenzovat? Díky za Info.
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Definuj : po jejím dokončení jsem Nic Neobdržel?
    P.S. A přesně vím, že se to určitě na žádné úrovni řešit nebude.:mad::mad::mad:
     
  8. Já udělal asi 4x lehkou fázi a po zničení pluta jsem nedostal od něj nic max urko, kredity, bz a čest a tím to skončilo :(
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    To jako vážně? A není tohle náhodou, okrádaní od samotné společnosti BP? o_Oo_O
    Že pokud si jim nezarobil (nezaplatil penízmi), pak odměnu za event si nezasloužíš.

    A ani jí v lodním denníku, mít zapsanou nebudeš. Tak to potom, kde pak jsme? o_Oo_O
    Je tohle ještě vůbec solidní firma, že tohle si dovolí vůči vlastním klientům (hráčům)?

    Ptám se.

    P. S.: Prosil by sem o vysvětlení pro poškozené hráče.
    A pokud to jde, nutně to reportovat směrem výš.
    Se vší úctou k nim. Tohle jsi nezasloužíme.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/20
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ty už se taky vzpamatuj a vrať se ke tvému poníženému chování a více čti, více hraj a méně piš o nějakém okrádání a placení?
    Poškozený hráč jsi jen zcela a jen ty.

    Trochu počteníčka z FAQu :
    P.S. #LOGIKANEPUSTÍ
     
  11. Zohan měl jsem to naprosto Stejně jako Charlie. a to Kredity,Uridium,BZ a Čest a to je Vše a kde jsou ty Slibované Odměny za Dokončení.Mělo by se o tom Minimálně Informovat BP. Díky.
     
  12. Forkys

    Forkys User

    [†Marquez†],
    pokud jsi dělal lehkou bránu přesně jak píše CharlieLorne tzn. z mapy X-1 dostáváš odměnu pouze ve formě Kredity, Uridium, BZ a čest. Je to napsáno přímo ve FAQ, jak to zde již napsal Zohan. [†Marquez†], jak by jsi chtěl být prosím lépe informován, než-li v zápisu ve FAQ? Vřele ti doporučím lépe číst a méně kritizovat, že tu něco není.

    Děkuji a přeji příjemný let vesmírem.
     
    Naposledy upraveno: 27/7/20
  13. Forkys Já Nekritizoval pouze jsem se na to Informoval.A přiznám se,že tohle nějakým způsobem uniklo Mé Pozornosti,že za lehkou variantu jsou pouze Kredity,Uridium,BZ a čest a ty odměny jsou pouze za normální obtížnost.tím se to vysvětluje.
     
  14. josef402

    josef402 User

    OBDRZEN PREDMET-cubi portal co sem to dostal dik za info
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

  16. nema to bp zase dajako dobugovvane urobilo sa 7 bran plutus a mam len 11900 bodov .... mam 7 bran cize 7 plutusov robim ich za 20 +- min to mam za branu vyse 2000 bodov mne to proste neprepocitava body za ukoncenie a to je nerobim na cas len tak pianko , ci to tie body robi iba z tych tvoji 5 rekordov co tam zobrazuje?
     
  17. skvele kazdy rok je to inak... :D kto to ma sledovat
     
  18. Bud rad, ze to je jak to je. Driv si musel delat branu kazdy den, abys byl umisten v topce, ted muzes i par dni vynechat a i tak byt vysoko v zebricku. Pro pracujici lidi naprosta parada, na druhou stranu to ted bude vetsi boj + kdyz je neomezene CC-C.
     
  19. pecko

    pecko User

    za Pluta sa tiez dostava boxik? inac kde mozem čeknuť čas druhých?