Zpetná vazba Diskusia: Plutova Rukavica

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  leštič007 - ono ide o to cez kolko ludi prejde dana informacia, kym sa dostavi k uzivatelom. Moze stat, ze nejaka sprava pride s okamzitym vyhodenim, ale zas je rozdiel, ak je niekto plateny z BP a moze to vyhodit hned v ramci svojej prace na discorde alebo niekto z riadne platenej prace musi najskor prist, aby danu informaciu mohol vyhodit. A okrem toho je dovolenkove obdobie.
   
 2. Jo teprve teď jsem zjistil, že by NPC z těch věží měla údajně pomoci hráči, ale u mě to teda moc ku prospěchu nebylo - rychlostní boost (takový jak modrý trychtýř okolo mé lodi) mi zvýšil rychlost při formaci vrtačka z 501 na závratných 502 :D:D:D (při jiné formaci se mi to zkoušet nechtělo, protože odhaduji, že by to bylo stejně asi jenom o 5 vyšší).

  A i kdyby to zvýšilo o víc, tak ten boost stejně trvá tak strašně krátkou dobu, že je to ve výsledku k ničemu. Jak jsi říkal, neplýtvat municí, raději to budu pálit na Pluta. Ale mám taky trochu obavu, aby mi ta NPC pak nechyběla do počtu v úkolech bitevní permanentky, kdyby se mi dařilo ty úkoly plnit, a nakonec bych se třeba i pro koupení té permanentky rozhodl. To ukáže čas :)
   
 3. No mě to zvýšilo rychlost na vrtačce z 513 na 552, tedy docela dost. DMG jsem nesledoval.
   
 4. No možná je velikost toho boostu náhodná, nebo možná také záleží, jestli děláš lehkou nebo normální bránu. Já dělám ty lehké, tak třeba je tam ten boost obecně menší.

  Ale i tak mě docela vadí, že ty informace k těm NPC a boostům nejsou trochu podrobnější. Ano, za sestřel a ničení dostaneš boost, ale:
  - Na jak dlouho?
  - Jak velký?
  - Když už ne přesně řečené procento velikosti boostu, tak podle čeho by se spočítal?
  - Při sestřelení více NPC se kumuluje procento boostu, nebo čas, po který boost účinkuje?
  - Je boost stejný v normální a lehké variantě brány?

  EDIT: Schválně jsem si prošel i anglické fórum - informace o těch NPC jsou tam stejně strohé jako tady. Když už se v akci udělá nějaká taková novinka, tak by nás o ní mohli z Bigpointu trochu víc informovat, protože takhle to vypadá, že ani oni přesně neví, co tam udělali :rolleyes:
   
  Naposledy upraveno: 16/7/22
  • Pokud hráč vstoupí do snadné či normální GB PR, bude mu během daného dne znemožněn vstup do jakékoliv jiné brány. Co to má znamenat? To jako, že nejde dělat misi, čili GB PR a soutěž BL v eternalce? Nebo vůbec ani normální brány?
   
 5. Charlie

  Charlie User

  Znamená to, že nemôžeš vstúpiť do druhej verzie brány. Ostatné brány môžeš robiť štandardne.
   
 6. Tak proč to ve FAQ není srozumitelně napsáno :D:D:D:D:D:D:D
   
 7. Charlie

  Charlie User

 8. informer

  informer User

  Charlie, v faq se píše :
  Kdy teda začíná ten druhý žebříček black light?
   
 9. Charlie

  Charlie User

  Vôbec netuším či budú 2 rebríčky. Bolo povedané že FAQ je rovnaké ako predošlú akciu plus rebríček BL. Také info sme dostali a pridali na fórum.

  Pokladáš síce otázku, ktorá je na mieste, ale nedokážem Ti na ňu odpovedať.
   
 10. -baghira2-

  -baghira2- User

  Radši se pochválte za kolik minút víte dát Plutovu rukavici. A jaké odměny za projetí této brány Vám padli?

  EDIT:

  To by hráčům mnohem víc pomohlo, než se handrkovat s adminem, když na to nemá odpověď ani informace.

  Není to poprvé, co našim nedodali data, takže je nemohli zveřejnit.
   
  Naposledy upraveno: 22/7/22
 11. Já osobně dělám jen tu lehkou bránu (mám sice mimesisku se 3 fakt dobrými moduly, ale výbava a upgrady trochu váznou). I ta mi ale vždycky zabere déle jak 1 hodinu, protože opravdu nechci vyplýtvat všechnu dobrou munici - teda kromě JOB a x7, která padá v boxech v bráně. A o žebříček zájem nemám, protože na to jsou tu jiní experti a trochu jiný druh hráčů ;)

  Zatím jsem tu bránu vždycky splnil, takže z úkolů akce dostanu aspoň ty moduly (myslím přímo z úkolu, ne za permanentku).

  Momentálně mám z 9 průchodů, takže nějaké to uridium a taky tři XU moduly, které padly z těch boxů :D (ale samozřejmě se mi vůbec nehodily).

  Odměny v normální verzi budou určitě lepší, ale vím, jak je ta brána těžká (zkoušel jsem ji asi před rokem), takže ji teď ani nezkusím ;)

  EDIT: Jo a ty NPC, které vypouští věže okolo Pluta, ničit nemusíte. Už teď - po těch 9 průchodech - mám všechny sestřely konkrétních NPC splněny.
   
 12. ZOHAN

  ZOHAN User


  Máš na mysli ty šikovnější?
  Nějak letos nic nepadá, teda kromě FP a nových spojení...;)
   
 13. maronon

  maronon User

 14. ZOHAN

  ZOHAN User

  maronon, a ty patříš mezi který typ hráčů?;)
  ajem veri heppy:):mad::rolleyes:
   
 15. Páni, klobouk dolů. S jakou lodí tu rukavici děláš?

  Každý ať si tam dá, co mu vyhovuje ;). ZOHANovi tento můj výraz zřejmě velmi učaroval, jelikož ho zmínil už dvakrát :rolleyes:

  Tak abych to trochu rozvedl - I ve slabší verzi Plutovy rukavice mají hráči s průměrnou výbavou jen malou šanci na lepší umístění v žebříčku - tam se objeví spíš ti "jiní hráči" (dosaďte si tam třeba pojmy jako: platící, těžce grindující (pro ty mám respekt), podvodníci s programy (lehký přístup k uridiu a lepší munici) atd...). Nemluvě o tom, že hráč, který se umístí vysoko v normální verzi Plutovy rukavice se bez pochyby pokusí umístit stejně tak vysoko (a ne li výš) i v lehčí verzi. Však víme dobře, že s jídlem roste chuť.

  A proto se o žebříček nesnažím, protože ač jsou ty odměny sebevíc dobré pro hráče, který nechce platit BP za uridium, výbavu a premko, tak ve výsledku jen vyplýtvá velké množství své nejlepší munice a raket, aby ho pak stejně i v lehké verzi brány ze žebříčku sesadili hráči, kteří si už podmanili normální verzi brány.

  EDIT: Takže by to možná chtělo trochu regulovat - něco ve smyslu umístíš-li se v jedné verzi brány výš než v té druhé, započítá se ti jen ta lepší odměna. Vyřešilo by to aspoň "vysátí" odměn z žebříčků tím stejným hráčem a snížení jejich hrabivosti. Ačkoli uznávám, že by to bylo nefér především k těm, co si svou výbavu vydřeli hraním hry, a ne jen koupili.
   
  Naposledy upraveno: 23/7/22
 16. Jako musím říct že tohle se mě líbí :)

  Box bitevní permanentky vyzvednut.
  Získal(a) jsi 1 Nobilis Hammerclaw.

  Box bitevní permanentky vyzvednut.
  Získal(a) jsi 1 Nobilis Diminisher.

  Box bitevní permanentky vyzvednut.
  Získal(a) jsi 1 Nobilis A-Elite.
   
 17. ZOHAN

  ZOHAN User

  123zelenina, Píšeš tu nesmysly o akci, ale to vůbec nevadí.;)
   
 18. maronon

  maronon User

  Solace full Prometheus lvl 17 pet full prometheus lvl 17 žiadny štít len rýchlosť munka JOB-100, RSB75, rakety PLT-2021 a HSTRM-01
   
 19. Uznávám, že jsem to zřejmě špatně přečetl a nevšiml si, že časy a žebříček existují jen pro normální verzi brány, tady jsem udělal chybu, to ano. :)

  Ale na druhou stranu by mohli do budoucna zvážit i vytvoření žebříčku pro lehkou verzi brány (odměny by byly o něco menší než v normální verzi a třeba i s těmi omezeními, která jsem napsal v minulém příspěvku). I hráči se slabším vybavením by si zasloužili trochu boost, aby je to motivovalo v téhle hře zůstat a těch akcí se zúčastnit, protože jinak tady zase nastal efekt typu - ti co už mají dost, dostanou ještě víc.

  (Takže bych se chtěl obhájit, že jsem neřekl nesmysly, ale pouze nesmysl ;). Jinak mi, myslím, ostatní dají za pravdu - třeba i teď, když víme jakou výbavou disponuje uživatel maronon: Solace full Prometheus :). Tím ho samozřejmě nechci nijak hanět, jen poukázat na ten rozdíl. Sám mám Prometheusek jen 11.)