Zpetná vazba Diskusia: Plutova Rukavica

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Arya

    Arya User

    Jak jsi tohle myslel? :)
     
  2. bohemia

    bohemia User

    Díky,sem to řikal,že nejdou střílet.
    Tak budem čekat.
    -------------------
    A z tohoto je to opravdu jasné Hráč má za úlohu vyradiť 8 generátorov, ktoré sa objavia v kruhu okolo bossa Plutus.
    Akonáhle sú všetky generátory vypnuté, začína tretia fáza: Boj proti Bossovi Plutus!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/19
  3. Mám otázku, nechal jsem se ukecat abych znovu zkusil tu slavobránu, skočil jsem tam asi před třemi minutami a začala mi brána vlnou spearhead+venom+Natal Nap, jakto? Vždyť začíná úplně jinak. Nebo každý den to je jiné uspořádání ?
     
  4. Jednoduše. Pokud jsi si všimla, komunita slušných hráčů je už fakt pěkně naštvaná. Mnozí končí. Pro mě osobně jsou důležité dvě otázky.

    1.Kdy bude nový klient, a jestli půjde i v linuxu.
    2.Do kdy vyřeší 24/7. Když napíše do prosince 2019, a spustí to v červnu, srpnu a říjnu, pochytají jich víc.

    28.12.2019 tu budu 10 let, snad mám právo na jednoduché informace. Jestli ovšem BP nemá tyto zásadní informace termínované, tak Bůh s námi. Už mi nestačí slib, že to řeší. Je mi 50 let, nenechám si sr... na hlavu. Potom 28.12.2019 hru vypínám a hledám jinou hru.
    A ukecám co nejvíce slušných hráčů, aby taky skončili.
    Včera jsem u toho usnul a pak dnes pokračoval do stejného místa, ale nevím, v kolik jsem usnul, jestli to nebylo po půlnoci... Ale ano, někde se tu psalo, že ty vlny se mohou měnit, pokud se nepletu.
    Tak mám potvzené, že se mění, dnes jsem začínal melterama.
     
    Naposledy upraveno: 24/3/19
  5. Septarzx

    Septarzx User

    Návod 11:45 začína boj o Plutus



    návod bol by som rád keby to tu ostalo nie je to propaganda prípadne spravte vy moderátori video a pridajte ho...
     
  6. Ako mam tomu chapat ? co som dostal ?
    23.03.2019 - 10:21[​IMG]received_item
    [​IMG]
    23.03.2019 - 10:21[​IMG]received_item
    [​IMG]
    23.03.2019 - 10:21[​IMG]received_item
    [​IMG]
    23.03.2019 - 10:21[​IMG]received_item
    [​IMG]
    23.03.2019 - 10:19[​IMG]Dostal si 11000000 BS
    [​IMG]
    23.03.2019 - 10:19[​IMG]Dostal si 1375000 cti
    [​IMG]
    23.03.2019 - 10:19[​IMG]Zničil si loď votrelcov typu Plutus.
    [​IMG]
    23.03.2019 - 10:19[​IMG]Plutusova skúška dokončená.
     
  7. jaritko

    jaritko User

    Nevyberal si náhodou odmenu z postupu? Mohlo by ísť o tie nové techy. Skontrolujte si záložku techov na hernej mape.
     
  8. Septarzx

    Septarzx User

    Bylo ti započítáno 3.675 bodů pokroku.
    Obdržel jsi 1.000 raket typu BDR-1212. Až 1000 :3
    Obdržel jsi 5.000.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 540.000 bodů za čest.
    Obdržel jsi 5.000.000 kreditů.
    Obdržel(a) jsi 5.000 jedn. uridia.
    Plutova rukavice dokončena.

    RAKETY AKO HELLSTROM :)
     
    Naposledy upraveno: 23/3/19
  9. Rakety ako hellstrom ? Čo ?!
    Rakety a raketomet su 2 rozdielne veci.
    Ak sa nemylim, ty si dostal RAKETY so 100 % presnostou, ktore sa dostavali kedysi davno za nejaky bonus.
     
  10. 23.03.2019 - 13:09[​IMG]Obdržel jsi 5400000 BZ
    [​IMG]
    23.03.2019 - 13:09[​IMG]Obdržel jsi 672000 cti
    [​IMG]
    23.03.2019 - 13:09[​IMG]Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Plutus.
    [​IMG]
    23.03.2019 - 13:09[​IMG]Plutova rukavice dokončena.
     
  11. kedy naskočí rebríček? chem vedieť či som prvá :D
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak sem napiš, který server a kolik máš bodů a dozvíš se, že jsou i podstatně lepší a zručnější piloti, co mají mega super munici na to...
    P.S. Počítám, že žebříček naskočí až po akci a jestli vůbec naskočí?

    Frogi? povinné čtení :

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/3/19
  13. Septarzx

    Septarzx User

    Zohanek ale ukazuje to 4000 poškodenie takže neviem koľko to dáva .. kedže nevieme či na to nebol update.. ako do zbierky dobre ale ako vystrielam to za 20 minút :D
     
  14. Brána je za mě celkem lehká.Udělal jsem ji 2x a bez ztráty životu(samozřejmě nic nepadlo). Dělal jsem to na skoro UFEG účtu co mám na GE5 s JOB-100 municí.S druhým účtem co je průměrný je ta brána nehratelná.Tam se dostanu jen k bossovi a konec.Kdyby to dali jak je VoT s boxy tak by to mělo i nějaký význam pro slabší, ale takhle je to pro ně naprosto o ničem akce.Když už je teda odměna jen za dokončení tak by měla být za takovou bránu 100% šance že aspoň něco padne a ne jen 35%.....
     
  15. jaritko je to mozne , asi mas pravdu
     
  16. mozkomor3

    mozkomor3 User

    hele kdyz dokoncim branu za vice nez jednu hodinu mohu dostat specialni odmenu (tech 35%)
     
  17. No asi som sa precital... :D
    Diky za opravu Zohane.
    BDR - 1211 - rakety
    BDR - 1212 - raketomet
    Uz v tom mam aj ja jasno. :cool:
    Ja som myslel ze dostal tieto raketky, ktore davaju 100 % sancu na zasah.
    [​IMG]
     
    Juráás a Kebab_v_tortile tohle ocenili.
  18. Destruction of WealthPoraz Plutus 30-krát.100

    nechápem tie achieventy
    od 21.3.2019 - 4.4.2019 je to možné spraviť ? :D
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Kdyby jsi četl FAQ k akci až na samý konec, tak by jsi to věděl.

    P.S. Pro lenochy je tam toto :
    Úspechy
    Existuje niekoľko úspechov, ktoré sa dajú dosiahnuť buď v jednej akcii, alebo počas viacerých akcii::p
     
  20. Myslím, že 1. místo obsadí botař, jako obvykle, když je podobná akce. Nebo se mezi sebou domluví a vítězů s 2,5 mil uridia bude víc. Proto tam není ta tabulka, aby se museli na bodech dohodnout na TSku, aby to neměli tak jednoduché. Na má slova dojde...
    Stejně jako dřív v jackpot aréně, UBA sezóně, atd. Nikdo tomu nezabrání.
     
    Naposledy upraveno: 24/3/19