Zpetná vazba Diskusia: Plutus experiment

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Eventy dobrý každý si vybere to svý, ale pokaždý další a další suroviny - to už je skoro na palici :rolleyes:
     
  2. jo dobrý event nakonec výroba hyperů aspon byla...tak aspon mě nikdo nestřílej po dobu eventu...
    za což palec nahoru....

    Nejlepší byla zona neutočení...asi bych to udělal u všech eventu včetne hitac..

    Dát do samostatnou mapu a dát tam zonu neutočení...pak by to bylo vyrovnané
     
  3. Akcia v podstate o ničom.
    Plytvanie munkou.
    Okrem tých Hi-techov z tejto akcie nevidím nič dobrého.
    4-4 mali nonstop multiklany (samozrejme že som jedným z nich). Silnejší multiklan vyhráva.
    - Na X5 v strede mapy nebola zóna, čo veľa hráčov využívalo k zabíjaní lodí, keď vyskočili z brány.
    - DLB boostere, ktoré majú niektorí hráči na +-200 dní.
    PS... BP by sa konečne malo zamerať na podvodníkov. Nabugovaných miliardy sepromu, klikačky a v poslednej rade autopiloti. To je to hlavné, čo ťahá túto hru posledný rok ku dnu. A nie pridávať do hry bezvýznamné akcie, aby zalepili poctivým hráčom oči.
     
  4. videl som že majú byť aj odmeny za akciu ... je to do určitého množstva top hráčov za event tak sa pýtam či to je pravda

    [​IMG]
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  5. ◄™JΛCK•ĐØNΛLĐ™►-Toto je asi k nasledujúcemu eventu. Pozri vlákno čo sa kde objavilo.Preklad podľa prekladača-Plutus ešte neskončil, sa vráti. tak nejako,dúfam že som to pochopil správne.
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Drift1

    Drift1 User

  7. Danykm

    Danykm User

    Akce nejvýhodnější pro hráče kteří mají všeho nejvíce nabotováno jsou tu 24/7 a nekoukají na to kolik tam nechají munice.mixuji x4-rsb mají všeho dostatek.poté získavají nejlepši odměny za nepoctivost a jsou vysmátý.

    Obyčejný poctivý hráč otočí dvě brany klidně s x4...ale pak mu dojde a odměna žadná.
    nesmysl a nefér -.-
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Je to dosť lákavá predstava za zostrelenie eventových npc dostávať o 30% viac urídia.
    Hodí sa to hlavne pre slabších a chudobných hráčov. Len keby si to zas neuzurpovali multiklany.

    Netreba to rovno predom odsudzovať a pozerať na tento event, cez čierne okuliare.
    Furt je tento event lepší ako tá nedorobená Plutova rukavica, kde šlo skutočne o život lode.
    - Ktorú sa mnohým hráčom ani nepodarilo cez warheady a veže prejsť. Česť výnimkám.

    Mám však celkom jednoduchú otázku. Prečo po úspešnom spojení serverov a po presunutí
    všetkých aktívnych aj neaktívnych účtov, nebol ani jediný raz Vortex of Terror? Čia je to chyba?

    Ono je to síce pekné, dať takýto event, kde je ovca celá aj vlk sýty.
    Ale väčšine hráčov skôr ubúda munícia, ako pribúda. Čo by sa u Vortexu nestalo.

    P.S.: Skôr by ma zaujímalo, či bude ako predtým, minimálna šanca na získanie lode Hecate.
     
    Naposledy upraveno: 13/4/19
    Marvel-Black-Panther a bhagira22 tohle ocenili.
  9. josef402

    josef402 User

    BAGHIRA :)ja to vidím tak ze strycek :D:D:D Skrblik :D:D:Dpo poslední akci se prohnul pod trezorem s dolacama,ze pupek tahne po zemi tak to skusi jeste 1 co kdyby:p:p:p:p:p ale me na nudlu neutahnou:rolleyes::rolleyes::D:D
     
  10. Kedy bude poriadny PVP event,?
     
  11. Prej každý stojí jen o PVE, takže už nikdy :D
     
  12. Zdarec preco sa neda montovat paridlydrill s tarnom a pod.Len HP a Magma sa da diki za info.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. A multiklany na 4-4 co ? to už tam není

    Mě to zajímá jestli toto odstranili ...aby jsme si mohli zahrát taky tam a získat design ...
     
  14. určite mali urobit zmenu kto je v skupine dostava vyššie odmeny ako solo hráč čo je hlupost odmena by mala padnut podla dmg a nie na zaklade skupiny
     
  15. jaritko

    jaritko User

    Ak ma zostrelia a kým sa opravím NPC zničia, tak nedostanem žiadnu odmenu ani box. Je to zámer alebo chyba?
     
  16. však když tě sundají na 4-4 tak ani předtím si nedostal nic...to už bylo
    na x-5 tě nemůžou zničit, když je tam zona neutočení

    Díky !!!
     
    Naposledy upraveno: 15/4/19
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Oprav si to. Plutus experiment prebieha na 4-4 alebo cez stredný port mapy x5 na experimentálnu zónu.

    Nakoľko prebieha event Plutus experiment a nie Plutova rukavice. Na x8 nič nieje.
     
  18. MrKat2000

    MrKat2000 User

    Chcel som sa opýtať akým spôsobom dostanem tie Dusklight dizajny, myslím tie okrem hecate, jedine keď do toho NPC s najvyšším rizikom zaútočím ako prvý ?
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Áno. A podľa možnosti, s najvyšším možným poškodením. Pokým to ide.
    Pre istotu by bolo dobré, zaútočiť a strieľať ako prvý: aj maják.

    Treba počítať aj s tým, že tá šanca na Dusklight dizajny, bude veľmi mizivá.
    Preto je lepšie: nevzdať to a pokúšať sa o to znovu. Pokým máš na to nervy.

    Citujem z: faq-plutus-experiment
    Okrem boxikov, sa dajú získať aj ďalšie designy Dusklight z NPC s vysokým rizikom.
    Získa ich hráč, ktorý prvý začal strielať NPC:
    -Dusklight Champion Design
    -Dusklight Spectrum Design
    -Dusklight Cyborg Design
     
    Naposledy upraveno: 15/4/19
    Marvel-Black-Panther a bhagira22 tohle ocenili.