Zpetná vazba Diskusia: Plutus experiment

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jo díky moc.

    Ale co se týče designu to nezískáš vůbec.
    mapa je obsazená multiklany, stejně jako Hitac.
    Hráč co se přiblíží na metr je na základně.

    Škoda, že nemyslí na ostatní hráče co by chtěli taky ten design.

    Doopravdy byl jsem tam jednou.
    jen co jsem přiblížil, jedna rána a konec.
    Tam nedáš ani raketu a jde po tobě 10 lodí naráz.
    není šance.

    Já nevím tohle nemá cenu se tu nervovat.

    Místo zrušení multiklanů jim dávají šanci.

    proč ? dává design něco ne..tak nechápu proč neupravili mapu 4-4 nebo design nepřesunuli na mapu x-5
    Ubylo by je ne ...

    mohli to víc upravit, než přidat odměnu 30 % víc uridia...co z toho laser si nevyrobím.
    Bud to musím nasbírat nebo udělat bránu.

    Nebudu brečet, ale mohli to udělat tak se dá řict vyrovnánější.
    Kor když centrála je palbou kritiky .

    PS: doufám, že aspon že řeší ty hráči co se mají řešit..jak jsme tu urgovali. nervovali se tu, brečeli že hrajeme poctvivě a jim to lítá.
    Ale furt se nic nezměnilo ?
    kdy se to změní ? napište mi mail díky moc

    EDIT:
    Proč je FURT O DMG ?
    jsem snad kolotoč že mám miliardu munice na skladě ?
    At nám dá všm munici na tu jejich akci když jsou tak chytří..

    ne to ne..

    tak zas za další týden až to skončí..ignoruju to.

    Až bude akce pro poctivé hráče tak rád ..ale tohle co udělali zvýšili odměnu o ubohých 30 %
    jinak naše podněty ? kde jsou pod kobercem a akce je stejná..

    fajn hrejte si to sami...

    A ptám se na otázku ? zajímá ješte BP hráč či už ne..
     
    Naposledy upraveno: 15/4/19
  2. MrKat2000

    MrKat2000 User

    Tak šak to máš jedno keby neboli multi-klany tak by to obsadila jedna firma a keby si z inej bol by si na tom rovnako. Alebo by si to zabrala znova skupina ludí a nepustili by k tomu nikoho, čo už tieto dizajny si musíš vybojovať. Čiže technicky to je aj pvp event :D
     
  3. Co takhle se jit treba vyspat ? lehce chill ? nevim, je to hra .. prvni ucet jsem mel kolem roku 2007, takze to znam snad od zacatku .. ale hraji to pro zabiti casu .. nejaka sranda .. co jsem poslednich par tydnu koukal na forum, ty tu stale jen brecis .. co jit takhle teda hrat jinou hru ? nebo, proc te tak stvou kolotoce ?
    Otazka .. zaplatis prepalenou cenu za uridium v akci .. nebo zaplatis ani ne polovicku na mesic za kolotoc .. jaky je v tom rozdil ? budes cpat penize spolecnosti, kterou nezajimas .. nebo usetris a lepsi lod budes mit rychleji ? To je to, o co jde .. a hlavni duvod proc tu 60% hracu dela to co dela .. co te na tom tak stve ?
    Programy jsem nikdy nepouzival, ale pokud si lidi vydelavaji jinak nez utracenim nehoraznych castek .. proc ne .. BP je to stejne jedno ..
    Kdyz uz nadavat, tak proc ne na hrace co si pomahaji primo pri pvp .. klikacky a podobne ..
    Dostal jsem se trochu mimo tema .. Akce je .. bud ji hraj nebo nech byt ... Klany ? a co ze letaji pod jednim tagem ? bud to bude drzet jedna firma .. a stejne se tam nedostanes .. nebo skupinka hracu na tsku .. a jsi na tom stejne .. klany nejsou problem .. to hraci jsou .. hraci jako ty .. co misto normalniho hrani, stale potrebujou byt videt a na neco si stezovat.. je fajn mit feedback od hracu .. ale stale plakat a jeste mit argumenty nebo navrhy 10 letych deti opravdu nicemu nepomaha .. misto normalni diskuze tu placas same blbosti .. navrhy, ktere nemaji ani nejmensi zaklad .. co takhle si dat chvilku od hry pauzu a prestat plnit forum hloupostmi.. zkus se obcas zamyslet nad tim co pises .. a jestli to nekomu prospiva .. nebo to jen uspokojuje tvoji potrebu ...
    PS: omlouvam se za pravopis .. uz dlouho jsem nepotreboval psat slohy v cestine ...
     
  4. Perňa

    Perňa User

    -Skiller258-

    Nemá cenu se k tomu člověku něják vyjadřovat, spamovat bude furt. Moderátoři mu BAN za spamování nedají, takže je to jak mluvit do stěny, ten člověk už lepší nebude. Ať mu jakkoliv vysvětlíš, že to nikoho nezajímá, tak si pojede svoje.
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    •ŞĦΘCK▪ to napsal velice výstižně. Protože takhle to, skutečně je. Tento stav hry je opravdu bezútešný.
    Bezpáteřnímu majiteli BP jde pouze o peníze, ten na poctivé hráče kašle. Jen vyždímat, nakolik to jde.
    •ŞĦΘCK▪ alespoň ví, o čem mluví.

    -Skiller258- když něco špatí tuhle hru, pak: Počet chyb (bugů) ve hře, Technická stabilita, Férovost/vyváženost,
    Chybějící Speciální akce, Rozmanitost, Multiklany a samoletky; když už to tady, má být kompletně.
    Ti narážky na spoluhráče si příště odpusti, Děkuju.

    Perňa měl si napsat do zdi. Mě také: ať mi jakkoliv vysvětlíš, že to nikoho nezajímá, tak si just pojedu své.
    •ŞĦΘCK▪ pokud se budě držet pravidel fóra, BAN nedostane. Pokud se to nesklouzne k urážkam a obviněním.
     
    Naposledy upraveno: 19/4/19
  6. Perňa

    Perňa User

    Tak jaktože když ten pošuk o mně napsal, že rozesílám spamboty, tak nedostal žádný postih ?
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  7. 17.04.2019 - 02:01[​IMG]Obdržen předmět: Obnova štítů 2
    [​IMG]
    17.04.2019 - 02:00[​IMG]TODO
    [​IMG]
    17.04.2019 - 02:00[​IMG]Obdržel jsi 3761552 BZ
    [​IMG]
    17.04.2019 - 02:00[​IMG]Obdržel jsi 3982 cti
    [​IMG]
    17.04.2019 - 02:00[​IMG]Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Awakened Lordakium.

    neviete ako mam pochopit to TODO ?
     
  8. 17.04.2019 - 02:59[​IMG]Získaný predmet: Tarnom (13)
    [​IMG]
    17.04.2019 - 02:59[​IMG]Získaný predmet: Opitit (2)
    [​IMG]
    17.04.2019 - 02:58[​IMG]Zničil si loď votrelcov typu Boss Kristallon Oddity.
    Co ma toto znamenat 145 bodov je tu 8 hracov a cely cas mam full boostre, seprom rb municia a ja dostanem takuto odmenu uz sa mi stalo par krat dakedy mi da normalne 3500 bodov, urobte si s tym poriadok nech dava normalne odmenu tak ako ma...
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Zatím jsem to viděl pouze v tomto příspěvku #1631, snad z toho budeš moudřejší než já.
     
  10. V čem vídite problém?
    Já jsem psal zcela upřímný názor na akci z pohledu hráče co by rád chtěl si akci zahrát.
    Získat design, mít minuce atd.

    kde to jako mám sebrat, sehnat normálně..

    -Skiller258- četl jsem tvůj řísvěvěk a musím říct že se mýlíš.
    Mnoho hráčů tu volalo po tom at hrajeme férovou hru.
    Byli tady návrhy, volání o zrušení multiklanů a hraní za firmu.

    Výsledek je kde. Na mapě se promenáduji lodě bez pilotů, multiklany existují dál.

    Nám upně obyčejným hráčů přidají jen 30 % uridia. Což prostě se nedá nic dělat.

    Jak jsem říkal my chceme čistou hru, mimimálně takovou jakou jsme hráli v roce 2012 což byla hra.

    Momentálně je to dezolatní stav hry.

    Co se týče mě já už nehraju druhou akci mě to nebaví, nemotivuje nijak dál v ničem.

    Až si jednou vzpomenou na poctivé hráče a bude to akce i pro ně se vším všude to bude hra.

    Za mě hra už není zábava, nikoho nebaví lovit lodě bez pilotů. Dále dělat akci třeba ted 4-4, kde prostě design nezískáš. A je to hra to ano.
    A nevidím důvod, aby 10 lodí mě sundávalo plus makra kvůli tomu, že jsem jen přišel podívat na 4-4 na akci.

    proto se nemyslí na normalní hráče. A bohužel roky se nic nedělá. Spojování serverů, masivní odchod hráčů

    Co takhle si projet žebříček ve volném čase a uvidíš kolik těch dobrých hráčů s původních serverů a to hodně silných odešlo. Hráči mnohdy v bývalé TOP100 už hru nezapnou.

    Asi proč mají tam vše, nemůžou nijak plakat tak proč nehrají ?

    jeden dobrý hráč, náš generál z MMO říkal. No kluci mě ta hra bavila ale prostě nejde hrát proti makrům jiných hráčů.
    Nemám a nemůžu klikat myší, používat klávšesy tak rychle jak to za ně dělá makro.

    Dále je ten fakt, že prostě je to hra, když proletíš vidíš jak to je.
    proč tu odchází hráči ze hry pryč.

    Pěkný den

    PS: my, ani generálové to nebudou hrát, plukovníci atd. proč ?
    Chtějí hrát pvp, střílečku, ukoly.
    Co je dnes ? kolotoč, žádné pvp, lov/nelov, v podstatě ždáný updgade hry, možnost používat naklikávání, videa apod.
    kdo to bude hrát dnes asi nikdo .
     
  11. Selendix

    Selendix User

    TODO si píše většinou programátor nějakou poznámku.
    Ale syntaxe je //TODO a jako poznámka se to k uživateli nedostane.
    Tady zřejmě někdo něco nedodělal :)

    •ŞĦΘCK▪ BP hráč nezajímá, BP zajímají jen hráčovi peníze
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/4/19
  12. 17.04.2019 - 08:37[​IMG]Obdržen předmět: Tarnom (52)
    [​IMG]
    17.04.2019 - 08:37[​IMG]Obdržen předmět: Opitit (10)
    [​IMG]
    17.04.2019 - 08:37[​IMG]Obdržen předmět: Loď - Hecate

    Střílel jsem jen 2x, první náklik jsem určitě neměl a skore nej určitě ne. Takže jen náhoda nebo odměna za trpělivost.
    •ŞĦΘCK▪ Takže jen trpělivost,vytrvalost a pevné nervy.
    A už se tolik nerozčiluj,škodí to zdraví. S dobrou náladou to jde lépe.
     
  13. Je to opravdu jen náhoda. Na předchozí Plutus experiment jsem vůbec nehrál, tak jsem si v pondělí řekl, že zkusím co to dává, jestli má cenu to střílet. A toto je výsledek, první kterou jsem střílel:

    15.04.2019 - 19:54[​IMG]Obdržen předmět: Tarnom (52)
    [​IMG]
    15.04.2019 - 19:54[​IMG]Obdržen předmět: Opitit (10)
    [​IMG]
    15.04.2019 - 19:54[​IMG]Obdržen předmět: Loď - Hecate
    [​IMG]
    15.04.2019 - 19:53[​IMG]Obdržel jsi 1818 cti
    [​IMG]
    15.04.2019 - 19:53[​IMG]Obdržel jsi 1819186 BZ
    [​IMG]
    15.04.2019 - 19:53[​IMG]Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu UberKristallon Oddity.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    orbitdohuby, •√=PΛCΛN=ΣIC™ tak to Gratuluju k lodi Hecate. Ať se Vás, to štestí drží dál.

    HYDROGENIUM_FIGHT to jisté dělalo mě včera na GA5 a předevčírem na GE5. Jako to popisuješ.
    Po prvé: vždy padně bohatě. Ale již po druhé: o hodnou polovicu méně.
    Používám bílou, raketomet, samoodpalování raket a vždy je to na palici.

    Hlavně že střední port z x1 a kolem mě všychni s flaxmi, iba já s 8x irismi.
    Proč někomu padně víc bodů pokroků, než tomu co dal větší dmg?
    Vůbec nezávidím. Ale tohle mi opravdu: nejde na rozum. A logika je kde?
     
    Naposledy upraveno: 17/4/19
  15. Irondrobe

    Irondrobe User

    podle mne je ta akce skvela narozdil od jinych kde vubec nemas sanci co davat kde te pořad niči proč protože to je jejich jsou topky maji programy jsou to Multiklany a nikoho k tomu nepustime . tetka ta akce je uplne vyvažena jak pro hrače co nemaji vybavu tak mužou jit do brany kde je zona neutočeni tim padem je nikdo nebude sundavat a maji pořadnou šanci si videlat + to udelali tak že i ty topky multiklany programatoři maji šanci na mape 4-4 tak at tam jsou co mne oni zajimaji a to že odmena je delame podle DMG mi to nevadi jak jinak byz chtel udelat tu odmenu? še do neho jednou střeliš a chceš tu samu odmenu jako hraču co to dava celu dobu? nebo jak kdyby to takhle udelali tak by to nebyla už akce ale vychcanost pro hrače co by jen přileteli jednou střelily a čekaly by až to ti ostatni sundaji za mne je ta akce top 8/10 bodu tomu davat. jedina škoda co na ni vidit je to že ty brany jsou pro všechny a ne jen pro tu cast firmy kde ta brana je tohle mne na ni jedine vadi nic vic jinak musim pochvalit konečne po dlouhe velmi dlouhe dobe je tu vyvašena akce pro všechny hrače
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. idem i len o ten dizajn :) ale bp to tiez tak urobi ako by nevedel ze su tu plno hracov co maju programy naklikavacky a podbne ako ho mam nakliknut toho npc no povecte?:D
     
  17. Irondrobe

    Irondrobe User

    jednoduše lidi nesmi byt hovada jinak to pujde nesmi stat pod nim
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Nejspíš si málo dával u mě tam bylo asi 12 hráčů a stejnej vetřelec.
    Tak nevím, neměl jsi lag?
    body: 3492
    [​IMG]
    18.04.2019 - 01:58[​IMG]Obdržen předmět: Tarnom (315)
    [​IMG]
    18.04.2019 - 01:58[​IMG]Obdržen předmět: Opitit (63)
    [​IMG]
    18.04.2019 - 01:58[​IMG]Obdržen předmět: Obnova štítů 2
    [​IMG]
    18.04.2019 - 01:58[​IMG]Obdržel jsi 10003109 BZ
    [​IMG]
    18.04.2019 - 01:58[​IMG]Obdržel jsi 10802 cti
    [​IMG]
    18.04.2019 - 01:58[​IMG]Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Boss Kristallon Oddity.
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Právě teď mi padnul Hecate na serveri GA2.
    19.04.2019 - 15:02 Obdržen předmět: Loď - Hecate

    Moc se z toho těším. :);):D
     
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    A dnes Hecate na bývalom serveri USA (východ) 2, momentálne US3.
    20.04.2019 - 07:07 Received item: Ship - Hecate :);):D

    Ospravedlňujem sa za ďalší post pod sebou, ale vôbec som nečakal,
    že mi v tento deň padne. Čo ma na tento deň, mimoriadne potešilo.