Zpetná vazba Diskusia: Plutus experiment

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nikde. Sleduj hru a forum hry.
     
    Alcatraz2k19, -Juráás2- a Juráás tohle ocenili.
  2. píšete že ste urobili zmenu až sa da vždy naň kliknuť a vôbec sa mi nedá cez tých hráčov tu beacon zakliknuť až ked vznikne dalšie NPC to dokážem....
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Mě to píše přímo v herním okně a v logu to je i poznačeno.
     
  4. santos

    santos User

    Ten hecate design dáva nejaký bonus?
     
  5. Mám taký pocit,že novinky do hry-eventy chystajú odborníci,ktorí túto vôbec nehrajú.
     
  6. 2x ani nenakliknuto nic
    3x nakliknuto, i NPC
    Takže cca 1 hodina 40 minut, suroviny, 1200U. Tolik času denně nemám.
    Jediný plus, že si to mohou zahrát i flaxáči bez rizika.
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Naposledy upraveno: 13/2/19
    Marvel-Black-Panther a bhagira22 tohle ocenili.
  8. EVENT o ničem...dají se dělat jiné věci než vystávat 20 minut na mapě...navíc se to laguje...
    To je o ničem...možná zajímavá myšlenka ...
    Ale tohle je k ničemu.

    Radši jdu low... horší event za 10 let nebyl

    Totální propadák 0/10

    Kdo vymyslel ten cooldown 20 minut ? to je nesmysl úplně... máme hrát ne vystavát a leštit port...
    To co padá je silné kafe..nepadá nic...
    Nic no...ani design nic... tohle je přesně to RIP
     
  9. storm128

    storm128 User

    Suhlasim je to o nicom nic nepada tie suroviny nove len po 10 aj tak je to o nocom mohly dat aj po mapach nejake npc ze nazberas tie body jak bolo dakedy a teraz 20 min cakas a aj tak sa nekliknes u mna je to velky palec dolu a este mohly dat aj dyzajny do montazi je to proste o nicom akcia RIP
     
  10. pecko

    pecko User

    hned prva uloha a mi nejde zapisat skody :) inak ak ziskam novy tech budem ho mat aj ked mam vyrobene 3?
     
  11. jaritko

    jaritko User

    •ŞĦΘCK▪, storm128, netreba 20 min. čakať. Sú 3 mapy so stredným rizikom, takže sa to dá striedať, prípadne robiť tých 20 min. niečo iné.
     
  12. Čas +- 4ráno, npc na pvp 4/4 nemožné se přiblížit, klikačky mě hned smažou i přes použití epm, skokem na 3/5 na spec.mapu, spotřebováno munice rb-214 (6000ks), odměna 651u,1649bodů pokroku,148 Tarnom,29 Opitit.
    To jako vážně o_O,vyhodím munici za 21 000u abych dostal jen tohle ?
     
  13. ஃWolffяimusஃ, slabý dmg, slabá odmena. Nič v zlom ;)

    Získal si 4.155 body/bodov postupu.
    Získal si 480 Opitit.
    Získal si 1 Bojový opravovací robot 2.
    Získal si 1 {items.items_tech_shield-backup2_fullname}.
     
    Marvel-Black-Panther tohle ocenil(a).
  14. storm128

    storm128 User

    jaritko vobec ma nebavy ta akcia je o nicom a na 4-4 sa ani nedostanes asi tak nejak
     
  15. jaritko

    jaritko User

    Dostať sa tam dá ľahko, no prežiť tam je ťažšie, :)
     
    misiu2203 tohle ocenil(a).
  16. darkonec

    darkonec User

    nové akce jsou o tom, aby jsi spotřeboval co nejvíc munice a ptom, když žádnou nebudeš mít jsi koupil uridium za peníze....
     
  17. Pravda je že akce moc zajímavá není, byl jsem asi u 5 spawnutí beaconu a hráčů tam bylo tolik že i když mělo npc 140 mil. hp, tak bylo za pár desítek vteřin dole a odměna činila max 500 u ikdyž jsem celou dobu střílel rb municí. To uber NPC kope max 30k do jednoho hráče, což je směšný protože nikomu nehrozí sestřel, střílí do toho kdo mu dává největší dmg, takže je celkem směšný že každý dostane nic moc odměnu prakticky taky za nic, když neplýtvá drahou municí. Vypadlo mi pár věcí včetně té lodě, která je vcelku zajímavá, její schopnost jde použít jenom na hráče a na beacon, což je trochu škoda protože s tou schopností by se dalo dobře farmit, kvůli nízkému cd.
    Nové hitechy jsou hodně dobré, doufám že je přidají později do montáže (roboti, štít).

    PS: Komu se akce nelíbí, tak ať ji ignoruje. Díky ní jsou mapy prázdnější a je jednodušší si plnit svoje mise.
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  18. pecko

    pecko User

    ak by ste pouzili dmg iba na prvu odmenu z npc mate 307bodov pokroku z kazdej mapy, vim 4-4 je tazka, tam treba spekulovat, ale da sa to staci striedat x-5 mapy a dat cez 500 000dmg a to sa da lahko aj s x3
     
  19. na 4_4 mě sundali hned tak to nemá cenu...a jinde čekat 20 minut..

    Za půl hodiny má 10 tisíc uridia...tam jen 500 uri

    Ale co mě mrzí nejvíc je že jsem chtěl třeba design ale nic... to se nedá...tam milion lodí...

    Trochu nedomyšlená akce... jako hru mám rád..ale toto je mimo...

    I lod nová za 420 Kč to je fakt mimo... to už fakt jsi blázen...

    A mapy tam hrát proti duchům ... ne...

    Já tam nechodím je o ničem...HRA NENÍ REAL LIFE..
     
  20. jaritko

    jaritko User

    Ak sa ti akcia nepáči, tak tam nechoď. Hlavne tu nevypisuj v jednej téme 3x tie isté náreky dookola. Za pochopenie vopred ďakujem aj za iných návštevníkov tohto fóra.