Zpetná vazba Diskusia: Plutus experiment

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    No mě se na GE6 daří:

    15.02.2019 - 18:17 Obdržen předmět: Tarnom (52), Obdržen předmět: Opitit (10)
    15.02.2019 - 18:17 received_item, písalo mi to, že sem obdržel: 1x Obnova štítu 2
    15.02.2019 - 18:15 Obdržen předmět: Munice - RB-214 (500), Mise „Speciální úkol“ byla úspěšně splněna!

    *Firefox1* já to řešil tak, že sem pustil střelbu jakonáhle se objevil maják, to samé u vypušteného npc.
    Na 30 vteřin mi síce psalo, že grafika spadla, ale když sem u toho a loď mi stříli, pak je to v pohodě i s odměnou.

    EDIT: Tá pokřivená mentalita na spojené GE2 musí opravdu bolet. :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Tohle se na GE6, vůbec neděje.
     
    Naposledy upraveno: 15/2/19
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    -baghira2 2x tam bylo tolik lodí, že jsem ten maják vůbec neviděl když se ukázal ležely na něm a pak mi to zmrzlo.
     
  3. Marrek

    Marrek User

    Loď doma ale skôr bude do zbierky ale som rád, Hecate dusktlight je nemožne ziskat pretože požadovaný dmg aby bola vobec nejaka šanca sa neda splniť ked je tam vela hráčov :) čiže hrat to asi medzi 2-5 ráno inak to nemá asi ani cenu pokial chce niekto dusktlight dizajn.

    Progres už hotový škoda že tam niesu lákavejšie veci.. na konci mohla byt nejaká lepšia odmena ako NPC nuke tech, dajme tomu nejakú LF4 (ako ked bol space cup event) alebo tam dať dačo kvoli čomu sa to oplati .. lebo realne ma zaujimaju možno tak tie dizajny a lod ktoru mam inak nič, mohli tam dat na konci nejaku šancu na ziskanie dusklight dizajnu a reset nemusel byt až za 15K urka .. ale za 5K urka ako bol aj cez spacecup event.. nevidím dôvod tam dávať reset za tolko urka ked odmeny niesu adekvátne tej cene ..

    Techy - celkom fajn vec.. ale proste ked ich ma človek pár tak čo s nimi.. sú v hre ale využitie nulové pretože sa nedaju vyrábať a aj samotný zisk je tažký

    Pet mechanizmus - drahá hráčka ktorá neviem či bude mať nejaké extra využitie.. kedže trvá 30 sekund apotom tam je CD (aspon čo som pochopil ak ) .. a stači mi opravit peta a zapnut combo mechanizmus obrany a pochybujem že mi za 30 sekund zniči nepriatelsky pet môjho peta.

    Výroba LF4 - fajn nápad.. ale zbytočne moc urka na vyrobu... možno znižit cenu z 25K na 15K a za klasickú lf4 dat cenu tak na 3-5K urka nech si nováčikovia trošku ziskaju výbavu.. aj tak su o dosť znevýhodnený oproti hráčom čo su fulky pretože oni začínajú ako hráči čo začali hrat hru v 2009 teraz je 2019 a FEG v 2009-10 a UFEG teraz je úplne iný rozdiel .. preto moc nových hráčov nevidno čo je škoda a BP by sa mal nad týmto zamyslieť..
     
  4. pecko

    pecko User

    otazka ten booster je normalny to jest ubuda ked hram, alebo ubuda aj ked som offline :)
     
  5. jaritko

    jaritko User

    DLB boostre bežia v reálnom čase, čiže aj keď nehráš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. pecko

    pecko User

    potom sa to neoplati resetovat a nakoniec aj hrat, iba ak ta municia ma este x6,5
     
    Naposledy upraveno: 15/2/19
  7. Neviete kde sa to NPC na 4-4 spawnuje? v ktorých miestach?
     
  8. 123812

    123812 User

  9. vdaka
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Ta odmena konecna za tie body je co za vec?
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  11. mám otázku....
    [​IMG]169971790
    na experiment zone 1 , česko 3, mi někdo zavazel abych si sebral tu bedničku tak jsem se odhlásil a nyní nejde sebrat - už je tam od rána na pozici 41/36 ale teď se to tváří jako cizí boxík, když sestřelím npc a hlásí to " box se sbírá. dá se to obnovit?

    děkuji
     
  12. zdravím platí dvojnásobok aj pri tejto akcii na tie špecialne boxi
     
    -baghira2- a Marvel-Black-Panther tohle ocenili.
  13. Fotograf73

    Fotograf73 User

    Jako tohle jste k tomu napsali: Urobili sme zmenu, aby bolo možné vždy kliknúť na NPC, aj keď je na ňom 100 hráčov...
    [​IMG]
    A teď realita, byl jsem tam teď 4x v řadě, nenakliknul jsem ani jednou NPC, můžete mi poradit, kde dělám chybu?
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Zdravím,hlásím problém. Dnes již po několikáté po té co mě zničili na mapě 4/4 při střílení majáku a následnému přesunutí na základnu mi vypadne spojení se serverem. Jsem jediný kdo má tento problém?
     
  15. Shooter_92

    Shooter_92 User

    mne vypadava spojenie za kazdym ked sa portnem na inu mapu
     
  16. pasivne poskodenie a pasivny stit znamena co? a este ma zaujima co pada za 50 000 bodov akciovych lebo neviem co to je.
     
  17. pecko

    pecko User

    kde to mas? za tych 50k je novy tech nejaka atomovka na npc :)
     
  18. k tej novej lodi hecate je to pisane
     
  19. jaritko

    jaritko User

    NPC Nuke (NNK)

    NPC Nuke trvá 60 sekúnd. Keď je tech aktívny, každých 10 sekúnd lod hráča spôsobí 100 000 škôd na NPC, ktoré sa nachádzajú v určitom dosahu okolo lode. Časovač nad hráčom ukazuje, kolko času ostáva do ďalšieho spôsobenia škôd. Prvé poškodenie sa spôsobí aktiváciou techu. Po 60 sekundách bude NPC Nuke mať 20 minút cooldown
     
  20. Máte ve FAQ - Plutus experiment chybu. na mapě 3-5 je "Experiment Zone 2-3" a ne 2-2.