Diskusia: Pozor, nákaza!

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. IsostaR**

    IsostaR** User

    Mám double boxy a z jedné brány jsem dostal 3 oleje, takže díky, zůstanu u surgeona.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. prosím Vás, je niekde nejaký návod, ako prejsť tú novú bránu?.....išli sme tam 4 hráči, všetci sme full a dali sme si solace gola a v momente keď sme začali strielať toho bossa, tak ten boss začal stále po mne strielať, striela každých 10 sekúnd ten paprsok a stále len do jedného hráča, až kým ho nepukne.....vystrelil vždy skorej, ako sa mi pustil opravovač, takže som sa nestíhal ani opraviť a takto postupne pukol všetkých v skupine.....
    máte nejaké rady, ako na tú bránu?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Alyctro

    Alyctro User

    4-? takže zas nic pre mna :(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Je už tá akcia? Alebo? Na servery GA5 nič... pozerám ulohy nikde, ani v montáži nič....
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj =Streuner=.

    Ak sa akcia spúšťa podľa lokálneho času tak americké servery to ešte len čaká. Naše servery dostali hernu aktualizáciu približne v 14:00 poobede kedy prišla na servery aj hra. To môže byť problém
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Ono to nie je spušťané naraz? Ak to je ako teda vravíš, ďakujem za info :)
    Ale je 20:25
    Amerického času 14:25 tak neviem... :/
     
  8. Prosim o radu v úlohách sa mi zobrazujú obe vetvy LV 6+ aj 12+ robím 12+, môžem robiť aj 6+? Neviem či to je správne, alebo chyba. Mám LV 20...ďakujem za odpoveď
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. siux

    siux User

    Rasputinn13
    No raději bych to neriskoval :-DDD > sranda. Já jsem začal od vrchního ukolu a jedu postupně až dolů, no jestli dostanu BAN, že jsem splnil úkoly, který nebyli určené pro můj level, tak s hrou končím.




     
  10. Takže, rozhodl jsem se, že tuhle akci přece jen zkusím a..... no opět nějak to co jsem očekával.

    Nápad akce není podle mě vůbec špatnej, sice to tak trošku naráží na infekci co byla před rokem, ale to nevadí. Je hezký, že do hry nějak víc zapojujou příběh. Questy... no když nepočítám těch pár LF-4 a 2 upgradované LF-4 tak je to v celku odpad. Ale tak podporuje to nováčky, takže proč ne žejo? Nápad zapojení brány mě celkem dost zaujal. To jak udělali vstup se mi líbí, člověk pro to musí něco udělat, ale můžou to zvládnout všichni a není to nějak extra časově náročný. To že je ta brána skupinová, je taky podle mě hezký nápad, Hráči se můžou dát víc dohromady, jít na TSko atd... ale... pak přišla ta brána....

    Na bránu jsem se těšil upřímně nejvíc, ale taky je to pro mě největší zklamání akce. Bez originálního nápadu, odměny nulové, zbytečně dlouhé.
    S kamarády jsme se asi tak za 2 minutky prostříleli přes všechny krystalony co tam byli (mimochodem, mohli tam dát alespon nějaký nový nepřátele, jelikož fakt nvm jak krystaly souvisej s pavoukama) a pak přišel ten boss. No.. co k tomu říct, Zbytečně velké množství štítu a HP, ty jeho ,,fáze,, jsou nudné pořád se opakují. Jediné čím se liší, je množství vypuštěnejch nepřátel nebo tím, že ke konci začne ,,vysávat,, a pokládá miny. Upřímně, kdyby ten boss byl o půlku kratší, bylo by to mnohem lepší. Přece jenom, koho baví, když jen na fleku stojí s lodí a střílí do nějakýho velkýho stvoření připomínajícího pavouka? (Ano, ten pavouk je velkej, arachnofobici bacha :D )
    Po asi 15 minutách jsme ho sundali, no a odměna byla óóóópravu bohatá : Jeden olej, 3,5k Urka a nazdar vypadni.

    Z mého pohledu jedna z nejhorších akcí, čekal jsem něco ve stylu Tunelu Terroru ( což je nejlepší akce ever! :D ),ale přišlo tohle. Ty nový lodě... ano chtěl bych je, ale nebudu kvůli tomu dělat několik desítek, možná i stovek bran aby mi to napadalo.
     
  11. ta brana je dosť hard by som povedal... a za taku odmenu nema zmysel do nej ani chodiť,velka spotreba municie,sepra a pod.Pri tom počte bran ktore hráč musi preisť aby dosiahol 450 oleja je nedomyslene povecte mi ktory hrač tu branu prejde 450 krat aby mal čo len 1 lod..
    450 Brán30 hybridní slitina13500 hybridní slitina
    450 Brán1 Indoktrinační olej Len 1 Lod
    Toto Je Prehnane
     
  12. viper63

    viper63 User

    Ahoj, v úkole Tajemná nákaza ma z plagued kristalina vypadnout plagued gygerthrall. Mne se tam vždy objevý jen box. Poradí někdo jak na to?
     
  13. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Rasputinn13 napíš na podporu aj ID a pozrú sa na to pripadne nahlasia, nemal by si to tam vidiet myslim
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. *pursuer*

    *pursuer* User

    Jessie - tie ulohy pre 6.lvl nemohli robit hraci s vyssim lvlom? :O Ak to uz hraci spravili bo ziadna z nich sa neopakovala do nekonecna ani nic,tak je to problem,ci ako? :/
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Akce vcelku pěkná ;) , ale ty odměny žalostné :confused:. 1 Indoktrinační olej za bránu je opravdu málo. :(
     
    _mnemonic_ tohle ocenil(a).
  16. Chválit nelze určitě za tu bránu, protože když tš to zabije už se do ní nedostaneš. Nejprve to píše že musíš mít cpu, když si ho nasadíš tak to píše, že musíš mít stejnějako velitel skupiny. No tak těžká brána a žádné životy a žádná odměna. Akorát jse vypatlala spoustu munice za nic. Fakt si to BP zase podělalo. A naštvaných hráčů bude stále přibývat jak to budou zkoušet další a další. Brána a cpu už mně nezajímá.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. jaritko

    jaritko User

    Čo sa týka úloh, tak doteraz sa vždy dali robiť obe obtiažnosti.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. No vidím to tak, že střílíš kristalinky a pak se někde na mapě objeví plagued gygerthral, je to náhodné, takže mít zapnutý lokalizátor.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    *pursuer*
    Dovolím si odpovědět za JESSIHO, podle mě je to v pořádku, neboť už několikrát to bylo rozděleno pro "slabší" a "silnější". A ani jsem nikde neviděl, že by se někde psalo, že se jedná o chybu. Pokud se úkoly, nedají opakovat, což jsem jako hráč nezaznamenal, tak by mělo být vše OK. o_Oo_O
     
    bhagira22, -baghira2- a Rasputinn13 tohle ocenili.
  20. *pursuer*

    *pursuer* User

    Vibe - tak ja si to tiez myslim,ale vyssie pisali hraci,ze ci z toho nebudu mat problemy,ze to porobili vsetko,tak ma tak nejak zneistili :rolleyes: Ale zda sa mi,ze aj predtym to tak bolo a nikdy neboli postihy,pokial sa uloha neopakovala do nekonecna a hraci to nezneuzili,tak problem nebol no :)

    Přesně ták, samozřejmě, je třeba rozdělovat úlohy, ty které můžeš udělat jen jednou a pak ty, které můžeš splnit každý den 1x, jako je to teď při akci, ale nikdy jsem se nesetkal s tím, že bych mohl za den udělat 1000x jednu a tu samou misi. :) Což se už podle mého hlediska jedná o chybu .-))
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/4/17
    bhagira22, -baghira2- a Rasputinn13 tohle ocenili.