Diskusia: Pozor, nákaza!

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ahoj ulohy sa nedajú opakovať každá je len raz a po splnení zmizne, zatial robím 12+ zo 6+ som urobil len prve dve na začiatku než som sa v tom zorientoval.....dik za odpoveď, inak určite by každého zaujímala info ako to BP myslí do budúcna s tým olejom, lebo ani z tejto akcie lod mať určite nebudem....
     
    bhagira22, -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  2. Úkoly se opakovaly, byl jsem z toho trošku otrávený, ale chyba spravena. Já se na loď nezmůžu při této rychlosti asi nikdy.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. stefan.sv

    stefan.sv User

    k tim uloham kde sa da ziskat lf-4 by mali byt podla mna pre vsetkych ked sa zobrazuju vsetkym aj vyssim lvl je tam od 6lvl+ urobil som ich postupne vcera ako mi za radom isly tak som ich robil bolo by nefer keby to potom odobrali alebo co.Ked tak mali dat info alebo jednoducho aby sa nezobrazovali tim komu nemaju.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    Neviem ako vam,ale mne sa tam objavili zasa ulohy zo vcera a pritom som ich splnil.Nie vsetky ale zopar uloh,pritom som tam mal uz len par zamknutych,kedze do tej brany som nesiel robit ulohu a vsetky ostatne na obycajnych mapach som porobil a znovu mam k dispozicii nie vsetky,ale par uloh ano.Len neviem,ci ich robit.Ci ich davaju k dispozicii kazdy den tu seriu uloh alebo je to zasa bug,ze po kazdom dni su pristupne rovnake ulohy? :rolleyes:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

  6. Borat

    Borat User

    8 úloh sa dá robiť každý deň. Treba si to vo FAQ overiť a keď náhodou nebude niečo sedieť tak to treba nahlásiť.
     
  7. dolikt

    dolikt User

    proč mě když se portnu vyskakuje stahováni obrázku bran Borate je to nahlašeno ?
     
  8. cyborg666

    cyborg666 User

    dake specialne boxyki nebudu ?? :D
     
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Olejů může padnout až 5 (10 s doublem). Takže kdo má boostry dostane průměrně 9 olejů, kdo nemá, tak průměrně 2 na bránu, což není tak zlé. Udělat 200 bran je sice záhul, ale zase: není to první akce na olej, není ani poslední a i kdyby každý udělal 20 bran do konce měsíce, má 40 oleje a loď do konce roku má. Proč zas chtít vše hned? :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. nibe

    nibe User

    tak si to tady ctu a neda me to nenapsat par slov ta gate je podle me nanic byl jsem v ni 2x a poprve ve 4 podruhe v 8 postupne odpadal jeden za druhym zere to jen munici a nic z toho osobne bych bral kdyby se dala delat treba ve dvou a rozhodne ne tak zdlouhava a HP te obludy des a vysledek? pokrupal kazdy a co z toho? nic je lepsi delat klasicke gate kde dostanete aspon odmenu za vystrilenou munici a nejake ucko takze za me uz ne a cekat az to nastaveni ohledne oleje bude vice optimalnejsi
     
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    U Hitaca jste nalezlý vždycky jak cikáni u skládky železa a tady si stěžujete? Má to stejně HP, stejnou odměnu, tak kde je rozdíl? V osmi lidech je to za chvíli a celá brána dá tak 5k uri, sežere to trochu x3, kdo nemá tak x2. :) A ještě je za to ten olej, snazší než z Hitaca, kde ta šance nebyla 100%. A rozhodně zábavnější, než střílet vajca. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Ja som v tej bráne bol 3x a ani raz sme sa nedostali po polku HP a to sme boli 7 mali sme 4 aegisky a 3 solacov
     
    bhagira22, _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Zvláštní. :)
    My to zvládáme úplně na pohodu v podobném složení. 4 aegisky s bojkama by to utáhly i samy.
    Asi je to i o přemýšlení a nestát na hromadě, ale být rozestavení okolo.
    A nebo se snažit kaminy sestřelovat.


    EDIT:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/hlasenie-bugov-chyb-v-hre.107492/page-4#post-904467

    Tady se vyjadřuju k těm boostrům na pravděpodobnost. Máte podobnou zkušenost? Pokud to zvedá ne o 70% k daným procentům, ale o 1.7násobek daných procent, všimli jste si nějakého nárůstu?
    Případně kdo si koupil jen těch 20%.

    Jo a ten booster dvojnásobek za urko taky chybí. :)
     
    Naposledy upraveno: 14/4/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. No já se do té brány nedostal,CPU postavené, člen skupiny taky a při pokusu o skok mi to neustále psalo,že nejsem členem skupiny a nemám CPU
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Srounani s Hitacem je u tohoto NPC zcela mimo.Na npc a i vlastne hraci je (jedno) kolik ma HP -otazkou je velikost dmg protivnika -Mnel sem osobne skupinu 6 lodi (4x full /2x klasickej stred -hrac s apisem a nekolika LF4) -a naprosto bez sance -Aigiska proste nestiha davat opravy a solance to nezachranej -po CZ2 se hlasi navod video jisteho hrace -skoukl sem to a celou branu delat X4/RSB pro olej -to mne prijde zcela mimo.Akce je to vic nez povedena -zajmave npc,ukoly ,suprove odmneny ale ta brana je uplnej prehmat.

    Pro Badmaniak :Cim to berete X2 ,x3...? -ste na dablech (obic bustrech) nebo zcela bez bustu? Pouzivate na opravy primarne Solance nebo Aegis.Aegis maj coldovny nebo bez ? -Udelam si predstavu co to obnasi =delat to na pohodu = ja zatim hlasim ze tahle brana je pro mne zatim neudelatelna bez poradneho nadablovani.Takove VK v gamme proti tomuhle sou uplne nic.

    MuadDib85 -CPU je potreba si aktivovat -kliknes v sekci CPU na liste slotu a tim ho =aktivujes= pro skok do brany.Je uplne vpravo.
     
    bhagira22, -baghira2- a MuadDib85[CZ] tohle ocenili.
  16. Díky, je to stejné, jako ledová trhlina, na aktivaci jsem zapomněl.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Ahoj chcem sa spitat ten olej len s tej trhlinovej brany mozem dostat alebo je aj ina moznost.Ked nie tak nema zmysel robyt tu branu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Určitě to smysl ! Co víc si přát ! Necháš tam x tisíc muni pro nejspíš 1ks oleje když teda budeš mít nějaký štěstí tak 3... a pro teda trochu U aby se neřeklo že jsi na tom nic nevydělal.. a co ten čas.. šak času máš dost a určitě nemáš na práci nic lepšího než sedět u PC a dělat tuhle bránu .. ovšem pokud nemáš tolik času a dále můžeš si koupit boostry které ti k tomu pomůžou rychlej ! Aneb akce pro ty co prosedí u DO 6h denně + a jsou schopni do toho vrazit další peníze... Super akce....
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. viper63

    viper63 User

    Dík Irenka49.
     
  20. Tak jak to tu čtu, brána se asi moc nepovedla, na novou loď nebude, opravdu nemám čas tu sedět 12+ hodin denně.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.