Diskusia: Pozor, nákaza!

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jak nepovedla? Podle mě lepší než vajíčka a Hitac.:) Za den bez problému i 20 oleje (bez boostrů). :) A kdo tu prosedí tak 5 hodin denně to do konce akce i má. :)
    Nebojte, budou další akce a olej si nafarmíte jindy. :)

    mnemonic: x3 bohatě stačí, na promerku. 3 aegis, tak 3-4 solace, v sedmi osmi lidech. Jde to i v pěti a ještě stíhat opravovat flaxáčky.
    Já mám doubly, většinou je máme tak 2-3 (takže 25%-30% dmg).

    S Teamspeakem je to docela pohoda na osm deset minut.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. No já zkoušel sehnat ty, co děláme hádes, ale všichni odmítli. Proč asi?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Badmaniak -dik za nasměrovaní -6x aega 2x solanc a pote na x2 už to je ustojitelné -ale bez TS-ka bez šance -on si přeci jen člověk nemusí hlídat celou skupinu a každý si o HP či štít řekne. Já osobně dělám bránu spis na úkoly pro LF4 (pote to budu vice méně ignorovat)-olej z brány beru jako bonus. Přeci jen 4k urka (bez npc) lze udělat i jinak.
     
  4. Salik88

    Salik88 User

    S tím olejem to je opravdu bída. Nejen, že už z těch brouků přestal padat, ale dá se žískat jen v bráně, do které je problém sehnat hráče. A když už se zadaří, tak spousta hráčů nemá vybavení na to, aby ustála takové dmg a postupně jsou zničeni. Do brány se znovu vrátit nedá, jelikož má hráč pouze 1 život takže veškerá vystřílená munice a škoda způsobená hráčem tomu velkému NPC tak padá v niveč. Žádný olej nedostanou, to mají být ty stejné podmínky pro všechny hráče k získání nových lodí? Tím, že budou hrát, je to výsměch ani v jednom z úkolů není odměna olej, což je hlavní surovina ke stavbě lodi. Mě jako hráče tato akce ani trochu nebaví, ze začátku jsem si říkal super udělám vše proto, abych měl co nejvíce oleje. Ovšem, když vidím ty podmínky k jeho dosažení, tak je to nemožné.
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mě se spíš páči těch 40 nových úkolů této akce. Dají se získat 4x LF4, jeden Paritydrill a jeden Magmadrill.
    To je víc než chvályhodné. Stačí len vystrieľať npc za tieto úlohy. A pre koho je tá brána priťažká, nemusí
    do nej liezť. ;)

    Ešte že je tých Gygerthrallů a nových npc na mapách nadostač.
    Videl som už aj návrh znížiť počet gygertrallov na x3 mape. Škoda slov.
    Je predsa event. Nechápem, prečo by ich nemalo tak veľa lietať na x3 mape? :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 16/4/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Muaddib: Mě nikdo ze skupiny na Hádes neodmítl. Naopak mám více zájemců o karanténu než o Hades o doublech! "Proč asi?" :D Protože je zadarmo a je z toho docela slušná odměna.

    mnemonic: Z brány můžš dostat i LF4, celkem velká šance, na to je to dobré, i pro ty slabé.

    salik99: viz výše, plus se opět vyjádřím k tomu vašemu fňukání. CPU je prakticky zadarmo. Že je tam jen jeden život a CPU nejde použít pro opětovné skočení si můžou JEN a JEN HRÁČI SAMI. Zneužili ledovou trhlinu, tak tu karantenu radši pošetřili, aby tam nešlo rupat a něco získávat. Zneužili jste to v pnoru, tak to zatrhli teď pro jistotu předem. :)
    Není to tak těžké, ani v osmi flaxíxíh na aegiskách, to musí být na pohodu. Co 15 sekund bojka na 10-15 sekund a kamině se můžete smát do očí. :) Nemusíte ani nic plánovat.
    Průměrně z brány lze dostat 2 oleje. Průměrní hráči zvládnou bránu za 20 minut (elitáci za 10 i s přeskokem do další). Za hodinu je možné získat až 6 olejů. Kolik to bylo u hitaců? 1 za hodinu. 3 hitaci za hodinus e šancí 40% a to prosím pěkně JEN pro 15 vyvolených. Tady jste krásně v suchu a máte sundat NPC které je skoro jako Hitac. :) A nikdo vás neloví. Tak co si stěžujete. :)

    Já chápu, že chcete všichni Cyborga, jasně. :) Polovina z vás nemá ani obyč surgeona, ani venoma nebo 10% booster na dmg. A vy byste chtěli zadarmo (a pokud možno během dvoutýdenní akce) všechno dohromady v jedné lodi, že? :)

    Sorry, že s váma nesoucítím, ale já jsem hráč ze starý školy a tak jak to je je ještě dost dobré. Když si vzpomenu, jak já musel dlouho střílet na to abych měl jednu LF3 (ANO! LF3!!!), tak to byla jedna za den (myšleno tak 12 hodin). A to s kombinací urka ze sibů a aukce. Vám teď padá všude všechno a nemusíte se ani starat o rudé, protože budete hezky v teplíčku v bráně s gygerimem a bojkama (jo, bojky taky nebyly :) ). Až byste se nemohli dostat ani s X-1 a okamžitě by jste byli zas na základně, tak by vás humor přešel. Nojo, to jsem taky zapomněl, vy si na tu X-7 dokonce můžete skočit a opravit se na portě nebo zadáčo na základně. :) My méně majetní si museli v nejhorším "koupit" phoenix, když nebyl kupon. No a stará loď šla do šrotu, protože ani hangáry nebyly. :)
    Tak přestaňte u každé akce rozmazleně kňourat, že nemáte na Cyborga. Protože i kdyby vám ten olej dali zadarmo, tak tu bude pláč a skřípění zubů, že nemáte 2M učka na ten hardware. (Ups, teď budete plakat i o tomhle. :D )
     
    Naposledy upraveno: 17/4/17
  7. no , já si teda rozhodně nechci jako první kupovat cyborga , chci hammer :) a 450 oleje , možná tak za rok :D holt neni čas a když už se dostanu do brány , například jako dnes , se mi to na konci brány sekne a ani box s olejem neseberu :D A taky si nestěžuju :D
     
  8. josef402

    josef402 User

    badmaniak :) mas pravdu ;) zavedl bych to jak před 7roky :D dark pak by teprve poznaly :eek: co byla hra :oops: a nic nebylo za hudlana:p
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. ja sem v cera tu branu delal a korat mne to stalo silene bily a spoustu raket . za toho bossa sem nedostal ani kousek uri vim to jiste koukal sem do bilance uridia . a boxi taky zadny nevypadli proste jen co sme ho sestrelily tak nas vyhodilo ven. shodou okolnosti nefungovala hlavni stranka takze sme tu branu delaly zbytečně moc dobra akce palec doluuu jednoznacne
     
    bhagira22, -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  10. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Badmaniak kolik je prosim te ta sance na tu LF4 -v FAG sem to nenasel. Ukoly na LF4 z brany nepocitam tam to je 100% .Jedine co sem nasel sou procenta na nove LF4 ale tam to je o nicem pri 0.01% na branu (pokud se to pocita pro kazde zvlast coz se nepise je to porad jen 0.03% z brany) -jinak Hitac byl za mne na olej o 100% lepsi akce jak ted brana uz jen pro 3 Hitace za hodku -tolik bran za hodinu nedam (moc lovcu na X-7) -a moznost oleje z ukolu, vajec + Hitace -zde je jen brana.(Treba na CZ2 bylo u Hitace tolik hracu ze vyletel z 3-4 a jeste se na ni vratil a dolet az znova na 2-4 nez padl a stihl i naskocit i na 2-4 to vse v tydnu kolem 21:00 hod.)

    Olej v mem pripade dela z predesle akce cca 50ks - z tehle se nedostanu ani na 10ks.To ty lode nebudou mit hraci ani do konce roku(nepocitam hrace co vydrzi u toho sedet i 12 hod v kuse -ti to daj ). Pote nechapu proc BP investovalo do programovani cas i penize kdyz od predstaveni po ziskani ubehne cas ktery vic hracu odradi nez motivuje.

    OT => K tomu ze hraci nemaj vse hned -Doba pred x-letama je pryc. -Dneska je vic her nez hracu a neznam hru kde je potreba litat na zakladni zbrane (itemy) tak dlouho jako zde.Badmaniak musis uznat ze hraci jako ty nebo i konec koncu ja sou uz jen dinosauri v epose savcu. Uz jen muzem lamentovat co bylo a nikdy nebude.Dnes je dnes a doba si zada jine veci nez pred 5-7 lety.Dnes je moc her kde hrac dostane (vse) pri zalozeni uctu -dnes je to smer jak dostat co nejvic hracu na hru, nikdo nema cas (chut) se expit.
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tohle je pravda. Moc pěkně si to napsal.
    Jediné co je na tomto eventu dobré: jsou Ti úkoly na LF4, Paritydrill a Magmadrill.
    Ale to již se opakuji. A ještě jedno pozitívum, méně skušení hráči si aspoň sestrělí
    nějaký gygerthrall, plagued gygerthrall, plagued kristallin, blighted gygerthrall a
    blighted kristallon pokud jej od něj nevytisnou elitní hráči jiných firem. Alespoň
    to budou mít do zápisu sestřelených npc, pokud již nic jinýho. I to je lepší, nežli
    opravdu prázdný pohár...

    P.S.:
    Ti první dvě LF4 z úkolů jde získat opravdu hladce. Stačí jen vystřílet npc z první sady úkolů.
    Pokud se dotyčný hráč nebojí trochu víc zariskovat na x6 a x7 mapě alespoň vlastní firmy. ;)
     
    bhagira22, *pursuer* a Rasputinn13 tohle ocenili.
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    mnemonic: Jak kdy, já mám průměr LF4 asi každá třetí, čtvrtá. Jeden den padlo 0/5, jeden zas 4/7, jak kdy. :)

    No já chtěl do včerejška pořád taky hammer. No nakonec jsem si to nacvičoval na aegisce se stejnou rychlostí a teda nic moc. Hodně věcí mi ujede, hodně věcí mě dožene a to, že na tom můžu mít 800k HP v základu a třeba i milion se skupinou mě nějak extra nevytrhne. :) Do Hadesek to zas nemá bonus na odměnu.
    Nakonec jsem z toho spíš znechucenej, přestože jsem byl fakt nadšenej. :) Cyborg je vlastně lepší téměř ve všem a vytlačí časem golíka (teda u těch co na něj budou mít). Vlastně nechybí mu DMg, nechybí mu generátor ani laser, vlastně má od každého navíc.
    Kdežto Hammer přestože je silnější než aegis (dmg stejná jak elite, hp větší), opravy jsou větší, ale zas pomalejší, tak co ji dává dolů je ta rychlost. Klidně ji mohli dát na základ jako všechny lodě (aegis, golik, atd) a byla by pořád o méně lepší oproti aegis, než cyborg oproti golikovi. :) No škoda, teď už to asi neupraví. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Mamina71

    Mamina71 User

    Rychlý dotaz: do kdy bude akce Nákaza aktivní? Mělo by být standardem, že v oficiální informaci na fóru (typicky ve FAQ k akci) by mělo být uvedeno od a do kdy akce je.
    Ve FAQ k Nákaze není napsáno o časech nic, v prvním postu tu v Diskuzi Jessie píše, že akce začne 12.4.2017, ale o konci tam už není zmínka. Tak do kdy ty úkoly budou platit ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. chcem sa opýtat niektorý hrači vraj dostavuju tie misie na LF-4 Magmadrill už viac krát zesebou aj na to poškodenie ak je to zase bug treba dat varovanie aby nedostali banany
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Maximalne mozu mat LF4 len 6 ked dobre viem 2 nove a 4 obicajne LF4
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Borat

    Borat User

    Mamina71 akcia by mala končiť 30. Apríla pokiaľ sa niečo nezmení.

    A tie úlohy sú hlásené tak uvidíme ako sa BP k tomu postaví, ale neodporúčam robiť tie úlohy viac krát.
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
  17. aj som si myslel že to tak bude len chcel vediet aby som sa zbytočne nepripravil o nove lf 4 dik za odpoved
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    ahoj.nevim kam koukat,ci kam psat tak to zkousim sem.mam dotaz.-měl jsem asi 500ks scrap strílel jsem ukoly a najednou mam 750 scrapu.nezaregistroval jsem z ceho to tak padá.může mi někdo říct z čeho to pade,kromě saimonu a mordonu.tech sem moc nesestrelil.dik
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    e...E Pri 0.01% mas treba i 4/7 -ok uz vim ze to nikdy nedostanu -vsechny pridelene nove LF4 napric servrama mas uz ty :cool:.
     
  20. stefan.sv

    stefan.sv User

    chcel by som sa opytat preco mi neukazuje dalsie ulohy akciove za radom ako maju ist tie co daju robit kazdy den mi ukaze urobim zmizne a nenabehne dalsia chcel by som urobit aj dalsie kde su aj tie lf4ky moje id:61238731
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.