Diskusia: Pozor, nákaza!

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ne, tyhle vylepšené nemám. Mluvím o obyčejných LF4, o kterých se FAQ nezminuje a jsou odměnou za dokončení brány pro všechny jako v hadesce. Jen šance je tak 25% oproti hádesce, kde je asi 15%.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. stefan.sv

    stefan.sv User

    Vibe nie potom si nepochopil lebo ja som vsetky ulohy na lf4 neurobil tak preto by sa mi mali zobrazovat ked som ich ani nezacal ;)lebo nemam ako.to je napr timova praca uloha??jak ju mam urobit ked pise ze jeden krat to viem aj sam ale ked som ich este neurobil preco sa mi neukazuje? na to sa pytam.dal som tu id aby sa na to niekto pozrel ked sa da preco ich nemozem robit?urobil som tie ktore sa mi ukazali ale s jakeho dovodu mi neukazuje dalsie nedorobene ulohy nechapem?a je ich este riadne uakzuje mi tie co sa daju robit kazdy den o tie nemam zaujem a tie co su tam lf4 a dalsie ulohy ciel:narusenie-neukazuje,liek neukazuje,procesna sila,timova praca tam je lf4 a nerobil som ju ani raz tak neviem preco je nedostupna alebo co?edit:no teraz tam pozeram a pise pri tich ulohach level 12 to ako ze do levelu 12 iba ale od levelu12?ako to mam chapat hm?lebo je to potom nefer ked som urobil ulohy od level6 tam pisalo a tie co maju viac uridia a aj lf4 level19 uz robit nemoze?ved tie ulohy hraci s vyssim levelom urobili vsetky ci?nechapem :(
     
    Naposledy upraveno: 19/4/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    To je moc složitý i na mě. :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Badmaniak ted mne asi prestanes mit rad -ale otazka na nekoho z propojenim na BP -Je normalni LF4 jako odmnena z brany jak pise Badmaniak v poradku nebo je to bug ? . Jelikoz se v FAG nic nepise o teto odmnene sem nejistej co si mam o tom myslet. Je to ok nebo ne ?

    stefan.sv - jakej mas lvl ? (pokud sem pobral spravne ze 19 tak ti musej jit obe verze ukolu) pokud ti normalne naskakujou denni ukoly neni duvod aby se ti mise sekly pred ukolama na LF4 kdyz si predesle mise udelal.
     
  6. _mnemonic_ , asi jsi Badmaniaka špatně pochopil , v předešlých zprávách mluvil o normálních LF4 ale z normálních bran (eps , kappa , hades) pokud se nepletu - možná tam došlo k nějakému nedorozumnění . Z brány infekce lze dostat pouze s 0,01% šancí 3 druhy nových laserů PD , MD a HP
     
  7. stefan.sv

    stefan.sv User

    _mnemonic_ hej mam lvl19 ved som napisal jaky mam lvl a vidis ze je dajaky dovod ze sa mi tie ulohy neukazuju dal som tu moje id ale neviem preco mi na to nepozru asi je lahsie napisat tu ze sa uloha neopakuje ani so sepromom kus trapne to je..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Tak a teď se zeptám - jsi si jistý , že v těch "denních" úlohách o které nemáš zájem není schovaná úloha kterou až doděláš , otevřou se ti další? Protože podle mého tam akorát nechtěně přehlížíš úlohu která tě pošle do těch dalších
     
  9. stefan.sv

    stefan.sv User

    ano som si isty vsetky co sa daju urobit sa zobrazuju urobim zmiznu a nie je tam ziadna ina ktora by sa dala prijat svietia na cerveno..uz som to skusal ulohy netrvaju prvy den otvorilo by mi ich uz skor nie?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Na fóre sa ti na to nikto nepozrie, to si musíš napísať inde.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ne, mnemonic mě pochopil dobře. :) Z karanteny padají jako doměna LF4 pro všechny hráče (po dokončení, ne z boxíku s olejem) a opravdu to není ve FAQ. Šance je z mého odhadu těch 25-33% (každá 3-4tá brána).
    Nevím, zda něco takového může být bug, jelikož to nepadá pokaždé, nepadá to jen jednomu ale všem a není to vázáno na nějaký úkol, styl dokončení brány nebo sebrání boxu. Takže j to spíš součást akce, co nebyla ohlášena. Ale tomu bych se ani nedivil, protože v oficiálních oznámeních je spousta věcí navíc, co pak není a nebo něco, co tam není a pak je. Jako třeba počet gygů z vajec byl 1 a ne 2-5 a teď zas naopak šance na LF4.
     
    bhagira22, _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Jack.K

    Jack.K User

    Ta brána není zase tak těžká a oproti Terroru ani zdlouhavá. Ta odměna bez zakoupených bonusů je ale malá, což chápu. Hold kdo chce, tak si musí připlatit, což je u takovýchto her běžné. Nicméně kdo platit nechce, tak pro něj to za tu námahu nestojí. Ono totiž jen nasbírat 30 slitin zabere nějaký ten čas a do toho kupa munice.
    Takže jediné plus na akci vidím ty úkoly a relativně snadný zisk LF4.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. jack . nejlepší co může každej kdo rozumně uvažuje udělat, je si v klidu během týdne louskat CPU na bránu a na víkend se seskupit a pod boosterama dělat jen brány ;)
     
  14. Podľa info na oficiálnej FB stránke DO dnes zvýšili max drop oleja z brány z 10 na 15. Už tam je o tom živá diskusia, čudujem sa, že na tomto fore ešte nie je o tom správa.......
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Facebook je facebook , tady jde o to , kdy a jakým způsobem to podají našim moderátorům , vycucat z palce si to nemohou - hol musíme počkat na oficiální vyjádření
     
  16. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Někdo, někdy, něco, něčím atd atd. ??
    Alyctro? až vychladneš, můžeš se nám tu prosím svěřit s tvým problémem a napsat i něco třeba konkrétního?
    Jaký úkol, jaké npc?
    btw. nás učili ve škole 3x měř nebo raději i vícekrát měř, protože už to nikdy nedáš potom zpátky ...
     
  17. Borat

    Borat User

    Alyctro poradím ti len jedno. Pred napísanim postu si udri cca 3-4 poriadne do steny aby si vedel potom možno napísať ten príspevok kľudne.

    Pokiaľ chceš riešiť niečo ohľadom úlohy z tejto akcie tak to treba napísať normálne a problém vysvetliť.

    OT zmazané.
     
  18. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Rasputinn13, jedná základná vec. Na tomto fóre, sú vkladané informácie ktoré prídu priamo z BP. To značí, že ak aj moderátor disponuje informáciou napr. z FB, tak túto informáciu nemôže vložiť na fórum, pokiaľ neobdrží email z BP.
    Pre moderátora FB nieje oficiálne. Ty by si vypustil neoverené dohady do éteru? ;)
     
  19. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ahoj,
    nevím jak 15 ks mně vypadly buď 1 ks nebo 3 ks nikdy více.
     
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    1+2+2 max krát dva booster. = 10
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.