Diskusia: Pozor, nákaza!

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ryshacek

    Ryshacek User

    hmm jestli se nepletu, tak boostery zvysuji sanci na zisk, tzn. vetsi sance ze ziskate vsech 5 kusu oleje, a ne ze to vynasobite 2x ;)
     
  2. Pleteš, tady je popisek z obchodu.

    Se Speciálním kombinovaným boosterem budeš mít vždy dostatek hybridní slitiny a indoktrinačního oleje. Celé 4 hodiny 50% bonusu k šancím na zisk a dvojnásobného množství pro obě tyto drahocenné suroviny.

    Jsou 3 boostery, na zvýšení šance na zisk, pak na dvojnásobek získaných surovin a kombi na zvýšení šance + na dvojnásobek.
     
    bhagira22, -baghira2- a Rasputinn13 tohle ocenili.
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jsou 4 boostery, když už. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mám otázku? Prečo teraz úplne všetké Misie akcie zmizli?
    Ako to, že sa odrazu nenachádzajú v riadiacom centre?

    Čo má byť akože toto, za hókus pókus?
    Poprosil by som o niekoho z kompetentných, o čo najvyčerpávajúcejšie vysvetlenie.

    P.S.:
    Ešte pred hodinou 14:30h sa dali plniť na GE6. Ako to že odrazu nie, o 15:45h?
    Hlásim problém. A nie som jediný. Taktiež aj Gajda z cz3 písal, že to odrazu nejde.
    Teda, že úplne zmizli z Nyxu.
    ID: 163486968, server: cz3
     
    bhagira22 a *pursuer* tohle ocenili.
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Máš to rozbité. Když ti hra nejde, vypni hru a běž se projít ven( je tam hezky) a v klidu vyčkej, až to opraví.
     
  6. Ja už čakám kedy konečne skončí táto akcia, do tej skupinovej brány nechce nikto ísť a tak nemám ako získať olej, dúfam, že dajú niečo kde, už nebudem musieť nikoho prosíť a budem hrať sám za seba....
     
  7. Borat

    Borat User

    Pravdepodobne sa jedná o chybu. Či je už hlásená alebo nie vám teraz neviem povedať nakoľko som v práci, ale skúsim zistiť niečo viac a napíšem to sem potom.

    Zatiaľ treba len čakať.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Vďaka, presne na túto informáciu som čakal. A o to mi práve šlo.
    Inak sa ospravedlňujem, ak som predtým príliš tlačil na pílu. ;)
     
    bhagira22 a *pursuer* tohle ocenili.
  9. *pursuer*

    *pursuer* User

    No dufam,ze je to nejaka nedbala chyba,lebo ja som tiez mal frmol a nestihol som ist tolko krat do bran,kedze neni zrovna jednoduche najst dobru skupinu,co neskapu po par minutach,ale daju solace,ci aegis noo..Tak dufam tiez,ze nahodia rychlo tie ulohy,kedze mi chyba jedna LF4 a zrovna ta nova :/ Bo este 4 dni do konca akcie :rolleyes:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Ahoj nejdou mi speciální úkoly nevíte zda to je jen u mně? :D.Chtěl jsem je dneska plnit a vyplnit tak dlouhý večer a ono nic :()
     
  11. jaritko

    jaritko User

    HELL*BOY*15LVL[†HŁ™] čo si tak prečítať pár posledných príspevkov?
     
  12. Borat

    Borat User

    Chalani kľud :) Netreba sa tu napádať hneď. Niekomu sa akcia páči a niekomu nie. Každý ma iný vkus :)

    Tak ak ZOHAN ak niekto využíva nejaký bug tak dojde na neho o to sa netreba báť. Pokiaľ to nahlásil a nerobí to ďalej tak dobre, ale pokiaľ to robí aj naďalej tak tam už problém je :) A v podstate všetko sa dá dohladať.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Takže ak som to správne pochopil, Badmaniak, ktorý tu každého uráža a osočuje získal olej z brán na základe bugu, to je super, takže my slušní hráči sa môžeme aj pos......a špekulanti a podvodníci sa nám smejú do očí....bravo
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Borat

    Borat User

    OT zmazané.

    Žiadne napadanie prosím. Nechcem znova dávať za to body.
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ok. Už som kľudný.
    Len som konštatoval.

    Btw.. cenzúra ako za komunistov.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  16. Borat

    Borat User

    Cenzúra? Veď ten tvoj prispevok bol čisto off topic. Žiadna vec k akcií a Rasputinn to ohľadom štyroch cyborgov myslel úplne ináč ako si ty "pochopil".
     
  17. Borat prečítaj si badmaniakove príspevky..nadáva hráčom do ufňukánkov a podobne...to je v poriadku, ja nikoho bez príčiny neosočujem, prečo nezmažeš jemu príspevok..asi preto, že chváli BP a to že uráža slušných poctivých hráčov je v pohode..on môže...inak na hlavnej stránke je pri nových boxoch už dva dni zlý aprílový dátum...to vam nevadí...ale mazať príspevky na to ste majstri...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Borat

    Borat User

    Myslíš, ze máme práva na to aby sme tam zmenili dátum? A o tomto dátume sa vie a je to hlásené.
    No radšej to tu premazem viac lebo vidím l, že vám vadí totálne všetko. Nabudúce ak niekoho niekto urazi tak to ignorujte a radšej to nahlaste a ja sa nato pozriem a poprípade hodim aj trest ak to bude závažné.

    Ďalej si pozriem hlásenie ohľadom toho bugu a keď to hráč využíval aj po nahlásení tak to bude pre neho zlé.
     
    bhagira22, -baghira2- a Rasputinn13 tohle ocenili.
  19. A v podstate všetko sa dá dohladať. ??Opravdu jsi mě pobavil.:D
     
  20. Borat

    Borat User

    No asi do toho vidíš viac ako ja :) Tak tvoj názor ti nemám v pláne brať, ale ti poviem len jedno. Žiješ v omyle ak si myslíš opak.