Diskusia: Pozor, nákaza!

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. cyborg666

    cyborg666 User

    citat tieto prispevky je lepsie nez si kuknut komediu :D inak aj mna by zaujimalo ci bude este daka akcia na ten olej ale daka tako solo play :) a hadam nie o 2 roky az bude aj cyborg tier 4 (alebo daco ine ) :D
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak já se Badmaniaka slušně zeptám s kým a jak dělá tu bránu a zase mi zmizí příspěvek? Možná nějaká novinka ve hře o které nevíme?
    Bade? kdy mi odpovíš?
    A ty úkoly opraví asi až v pondělí po skončení akce?
     
    Rasputinn13 tohle ocenil(a).
  3. [flav]

    [flav] User

    len klud v tej brane som ani nebol ani nepojdem ha ha za 1 nie je skim za 2 vela muni 3 nechce sa mi zbierat ole jak zblazneny az ste si vsuimli nove lodki su aj v boxoch tak sup sup zberat a stavat kluce.inac akcia dobre az na tie ulohy mohlo to bit kusok tasie a tim sa nevismievam neplatiacim alebo slabsim full hracom pekny den
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    BP teda riadne dlho trva aspon podat vysvetlenie k uloham,ze preco sa nedaju robit tie na LF4,ked akcia este stale trva a kedze uz len par dni,tak by mohli s tymi ulohami nieco porobit bo nie kazdy je no lifer,ze v prvy den spravi vsetky ulohy bo co ked sa cosi pokasle a zmiznu :rolleyes: Keby to bola nejaka blbost ako inokedy,ale zrovna taka vec ako nova LF4,co aj mesiace treba zbierat kyhalon,aby som ziskal aspon jednu kks,radsej no koment,co je s tymi ulohami,malokedy som vytoceny zo situaciu v hre,ale toto ma dostalo uz proste.Radsej to idem rozdychat do bran :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    [flav] Obsidiánové? Tak to jsou hochu jen designy k lodím ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    ZOHANe:
    Já jsem se vyjádřil dvakrát k tomu, mě také příspěvky byly smazané jako offtopic.
    Odpověděl jsem ti, to o čem jsi mluvil, jsem nahlásil a prosil jsem tě, aby jsi ten příspěvek (kde zmiňuješ o co jde) smazal sám, aby to některé nenabádalo to taky dělat. Opakovaně.
    Nic jiného jsem tu nepsal.

    Rasputine:
    Stejná odpověď jako Zohanovi. Není žádný bug, jak získat olej navíc. To o čem tu je řeč (nebudu říkat co to je a jsem rád, že to bylo smazané) jsem nahlásil, když jsem zjistil, že je tu něco, co by jít asi oficiálně nemělo.
    A taky tu nikoho neurážím, jen se vyjadřuju k tomu, že si tu stěžujete na olej a já ho získal poctivě na celou loď. Pokud tě to zajímá, to na co narážíš mě nedalo nic (1 olej na bránu jako normálně).
    Takže prosím neosočuj ty mě za znežívání bugu.

    Mimochodem odpověď z podpory jsem ještě nedostal.

    Doufám, že tenhle příspěvek jako offtopic nezmizí, aby si tito dva mohli přečíst moje vyjádření a zas to nevypadalo, že já něčeho zneužívám a že dokonce admini mažou příspěvky, když se mě někdo na něco zeptá.

    Díky za pochopení. ;)
     
    bhagira22, -baghira2- a Rasputinn13 tohle ocenili.
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ty úkoly akce už konečně jdou. Dnes o 15:30h byl restart. A krátce po té okamžitě naskočili.
    Na cz3 sem díky tomu splnil úkol Čistka na mapě 1-6. První z LF4 čestně získaná. A také pomýšlím
    k útoku na Blighted Kristallon a dostat se výš. Přeji hodně zdarů těm, kteří to ještě nemějí za sebou! ;)

    P.S.: Podle mě úkoly tohto eventu jsou víc než dobré. Padají z nich nejenom původní LF4, ale také i Ti nové.
    Jsem moc rád, že se k ním dostanou i méně skušení hráči. Alespoň budu mít rovnocenné soupeře. :):cool:

    Konečně jeden normální event na mise, kteřý můžu pochválit na rozdíl od tých předešlých.
    Až na tou bránu na x7. Lepší by bylo, kdyby jí každý mohl dělat sám. Což je teď, spíš na ostudu.
     
    Naposledy upraveno: 27/4/17
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Já zas tak nadšenej teda nejsem. Měl jsem tam poslední 4 mise do trhliny, načatá mi zůstala a ostaní zmizely. Místo nich se mi objevilo 6 starých misí, který už jsem udělal :eek:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Taky začaly dnes opět padat obyčejné LF4 z bran. Nevím zda jsem jen neměl štěstí, ale poslední týden nic a dnešní odpoledne asi 2 ze sedmi bran nám padla. :)

    Mimochodem ta Hammerclaw je nicmoc. Rychlost by mi ani tolik nevadila, je to méně než 5%. Na srdci dojedu kruh, na kole jakoukoliv formaci (u lodí s běžnou rychlostí).
    Ty opravy nejsou žádné terno, ale s CD to je docela znát i těch 25% rozdíl a že nejsou pořád zas tak nevadí.
    Co mě ale štve, je jak vypadá. Střílí jen jedním laserem, což mi trochu připomíná leonov nebo phoenixe. :)
    Takovej malej ťunťa to je. :D
    Jestli na to dají běžné designy jako na aegisku (5% dmg nebo bz čest), pak to budu používat. Teď si říkám, že se radši vrátím k aegisce, až tohle šílenství s olejem skončí. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Selendix

    Selendix User

    -baghira2- ty nové jsou tam jen 2ks. Nebo se pletu?
    Neboť tak, jak jsi to napsal, to vyznívá, jak kdyby padali jak na běžícím páse.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. [flav]

    [flav] User

  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jsou tam jen dvě. :)
    Ale vzhledem k tomu, jak snadno se dají získat (obě dvě - ani není potřeba dodělat bránu), tak to hodně malým hráčům ulehčí postup. nemusí hledat LF4 a mají to rovnou s upgradem a ještě bonusem. :)
    I těm největším závislákům to ušetří dva měsíce sbírání šutrů v úkolech...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Selendix nepleteš se. Jsou dvě: 1x paritydrill a 1x magmadrill.

    I to je víc než dost. + 4x původní LF4. Nečekal sem, že na jeden event budě toho až tolik! ;)

    Vnímám to jako moc bohatou nádilku od BP. A právě proto, sem to tak napsal. Palec nahoru.

    Konečně se za poslední dobu, alespoň tento event na mise, vůbec vyplatil. ;)
     
    Naposledy upraveno: 28/4/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  14. Možná se pletu, ale na druhou se musí do brány, jinak smůla.:rolleyes:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    A k tomu LF4 v bráně. :)
    Já jich z akce měl asi 6+10 nebo tak nějak. Takže půl další lodě, to se "hodí". :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Akce velice dobrá, jen pro nás,sólisty,skupinová brána na nic. Nevadí,stejně bezva oživení.
     
    bhagira22, -baghira2- a Rasputinn13 tohle ocenili.
  18. Ano chválim úlohy, funkčnosť hry, to je dôležité, teším sa že lagy aj počas akcií sú znesiteľné. Škoda tej skupinovej brány, nevadila mi jej obtiažnosť, ale problem zohnať dobrý team, slabé lode boli bez šance získať olej......tak čakám čo prinesie budúcnosť, toho Cyborga fakt chcem....
     
    bhagira22, -baghira2- a Borat tohle ocenili.
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Taky jsem solista a lidi jsem si musel hledat jednoho po druhém. :)
    CHat vám snad jde ne? :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. nielen chat, ale aj TS-ko a aj tak to bol problem, ale to už je teraz jedno....
     
    bhagira22, MuadDib85[CZ] a -baghira2- tohle ocenili.