Diskusia: Projekt Nano

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 21/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë| já neříkám , že ho musíte mít ,jen koukám na en forum a předávám co vidím a co je v možném plánování a samozřejmě nezapomínám doplnit že je to neoficiální
    Pokud to vadí , řekněte rovnou i když nevím proč by mělo , třeba i na de foru novinky z unofiicial taky kolují :)
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    •»Śøŋºº«• Mne to neprekaza. Len pisem, ze je to este neoficialne a nie je to v ramci tejto akcie nano.
     
  3. |Oromë| Možem sa opytat
    LordakiumLetoun Poison Pusat
    zabil som ich snád 50 a nič som nenasiel padne z toho volaky iny box alebo to je v normálnom cargo ? Som to nepochopil :D
     
  4. Padne s toho taký silno modrý boxik a po zobrati obdrzis stavebný plán pre letoun poison pusat.

    Ps. Ja som dal cca 20 uber a nepadol mi ešte plán.
     
  5. Aha dakujem :D Ved práve já tiež cca 50 lordakium a nič tak ci nemám brat náhodou ten normálny cargo :D
     
  6. Tak zkoušeno a drop rate zůstal snížený. Takto sbírat to je opravdu hrůza. Z 50 mordonů 1 Šrot.
     
  7. Almáreon

    Almáreon User

    No řekl bych,že to ještě není všechno ,,natažený,,do hry.Jsou psány i boxi a ty ještě nejsou.Takže bych počkal a můj názor je ten,že z npc toho bude padat o něco víc.A hlavně NO STRESS :)
     
  8. ja som pred chvílov ziskal boxik Získal si 1 návod/y Stavebný plán stíhačky - jedovatý Pusat a neukazuje mi ho
     
  9. Po cca 350 Lordakium mi to padlo :)
    [​IMG]
     
  10. mozna jsem to prehledl,ale co tyto desingy krome barvy prinesou?
     
  11. osobně jdu po 2kusech lava pusat designu na letoun a 8mi poison budu vypadat hezky:) k mymu surgeonu se to hodi ta barava sice to budu skladat dyl nez je event ale ten pernamentni planek z lordakium mi uz padl asi z 30kusu a du tuhle kombinace protoze to bude vypadat hezky na diamantu na me farme vk ale jak vas ctu doufam ze stejny drop sance nebude i na uberce 350uber lordek za 14dni obnasi fakt zaprah
     
  12. Jde pouze o vzhled žádný bonus to nepřináší :)
     
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    K těm branám, design padne jednom jednou. Ale taky nevim jestlui platí 10%, dostal jsme ho hend z první. z dalších už jen na letouny (logicky) :)
    Až večer přijdu z práce, napíšu jak dopadlo to craftění letounů. Právěže nastavení hodnot bylo jen jednou, omezení času chybělo - tedy se plán zdál jako pemranentní. No chyb tu bude asi víc. :)

    EDIT: Jako permanentí se jeví jen design letounu lava na Pussat, na Spectrum čas ubíhá normálně. :) To je taky zvláštní. :)
     
  14. Zdravím neví někdo ja to bude s těma boxíkama jsou napsané na Bulletinu
     
  15. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ◄•Itzcóatl•► nikde nie je napísaný presný čas kedy budú aktívnea pod. kľudne môžu byť zapnuté niekedy počas dňa a pod. uvidíme ako to má BP urobené, každopádne sledujeme to
     
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Takže zasílám aktualizaci...

    Design Lava pussat jsem ziskal normálně, to se čekalo. Design na letoun lava spectrum jsem získal taky normálně, blueprint zůstal, odečítá se stále čas jako předtím, ale stále je "na jedno použití", ale nezmizel.
    Takže v pohodě.

    Nicméně design letoun pussat stále nemá čas do konce akce. :)

    V podstatě tedy nic závažnýho a je to jen kosmetická vada. :)
     
  17. Mám všetky potrebné nano veci, ale Lava Pusat mi nejde zmontovať, kde je problém?
    Podrobne teda:
    H-HFC 10/10
    H-RS 6/5
    H-HP 2/2
    Tlačidlo "Zmontovať" je zelené, ale po kliknutí naň sa montáž nespustí. Iná montáž súčasne nebeží.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/16
  18. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    .A..R..E..S. musíš byť viac špecifický alebo dodaj obrázok z montáže, myslím, že to by mohlo pomôcť nám alebo niektorému z pilotov ktorý by ti poradil kde je problém
     
  19. Drift1

    Drift1 User

    Ahojte..zajímá mě co z toho všeho zustane natrvalo po akci v montáži,nějak z toho nejsem moudrý.
     
  20. Design Lava Pusatnejednou10x Vysokofrekvenční kabel
    5x Prizmatická patice
    2x Hybridní procesor
    Akce
    Firemní Goliathnejednou8x Nano-pouzdro
    2x Nano-kondenzátor
    2x Prizmatická patice
    Permanentní
    Myslím že je to jednoduché, akce - obmedzená doba, permanentní - natrvalo


    Mal by som otázku, píše sa, že komponenty sa dá získať výhrou v UBA. A prehrou zas hráč obdrží plazmid a mucosium. Mam x výhier a prehier ale ešte ani raz som niečo také nevidel.
    Ďakujem za odpoveď
     
    Jessie tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.