Diskusia: Projekt Nano

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 21/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ja by som len chcela už konečne pochopit prečo do každej akcie tlačia UBA ? ked vedia že tam 90% hráčov chodí s nepoctivo nahrabanou výbavou ? to si mám mysliet že hra je len a len o nich ? Som taká nahnevaná že to neviem ani opýsat! Viem ,že to sem nepatrí o tom hovorit a písat je zakázané, avšak je očividné a je to ako pest na oko ,že sú nejakým sposobom uprednostnovaný, pretože ak by to nebolo tak,ako píšem,netlačili by UBA do každej jednej akcie !A to ešte slušne píšem.... Nie je normálne tako skladat akcie ,ked vedia ,čo sa tam v UBA dialo a stále t tak funguje! Bola som len tak skúsit...no samozrejme že normálny obyčajný hráč nemá šancu ani phoenix-ovi konkurovat! :mad::mad::mad::mad::mad:

    hráč po mne strielal s dmg 23 tis s UCB ,ja po nom 65 tis s UCB a zostrelil ma lavou zadnou .
     
  2. Mě sundala i Spírka a nesebral jsem ji ani 100k Štítu a ani 5k života

    Ale ona mi dávali za 100k +
     
  3. siux

    siux User

    Taky se psalo, že maj být speciální boxíky, ale nikde nejsou :-(
     
  4. K čomu slúži Aurus? padá to z pirátov a neviem načo to slúži
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    rododendron: Aurus slouží k montáži Mikro-tranzistoru. Viz tabulka:

    Mikro-tranzistor40x Mucosium
    30x Plasmid
    25x Šrot
    5x Aurus
    10 hodin
     
  6. Ďakujem TRIXT :)
     
  7. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ahoj,
    u popisu úkolu kvantový skok kupředu je v textu na konci napsáno

    .....pokud pro mě vyrobíš hybridní procesor dostaneš ode mě jeden navíc. ....

    Ale v odměně za úkol nic není tak nevím zda to platí.
     
  8. _Modify_

    _Modify_ User

    Dobrý den, mám takovou menší otázku když si složím design Lava Pusat a nemám Pusatku bude mi přičten do inventáře a až si ji koupim tak se mi ukáže ? A nebo mám raději koupit nejdřív Pusatku a pak teprve Lava Pusat jako design ?
     
  9. Ja som dnes nazbieral asi 60 zelených kľúčov, len v jednom boli súčiastky do Nano akcie....takže neviem čo si o tom myslieť...na desingy, ktoré nič nedávajú je to trošku prehnané....majitelia asi nevedia ako už z nás ťahať prachy...a UBA... je to presne tak, ako píšu diskutujúci nado mnou.... nehrám dlho, ale intenzívne a začína ma to postupne čoraz viac štvať....mne nevadí, keď ma niekto lepší zostrelí, ale tých podvodov je tu nejako veľa....pekný večer
     
    leden tohle ocenil(a).
  10. 26.07.2016 - 19:06[​IMG]Obdrženo: 2x recept Stavební plán – letoun Poison Pusat (2)
    to mám jako 2 krat ten plan a možem to postavit 2 krat ?
     
  11. Mám všetky potrebné nano veci, ale Lava Pusat mi nejde zmontovať, kde je problém?
    Podrobne teda:
    H-HFC 10/10
    H-RS 6/5
    H-HP 2/2
    Tlačidlo "Zmontovať" je zelené, ale po kliknutí naň, sa montáž nespustí. Iná montáž súčasne nebeží.
     
  12. _Modify_

    _Modify_ User

    Aresi a Pusatku máš ? :)
     
  13. Mám úplne všetko, i tak sa mi nedá spustiť montáž. Neviem prečo?
     
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Osobne netuším, ak to náhodou dokončíš daj nám vedieť :) prosím

    Skúšal si premazať prehliadač alebo vyskúšať prípadne iný prehliadač? máš aktuálny flash player, java a pod? Skús ešte niektoré z týchto vecí či nepomôžu, alebo reštartovať počítač a tak. Taktiež môžeš skúsiť v montáži postaviť niečo iné ak máš tú možnosť, či to pôjde.
     
  15. _Modify_

    _Modify_ User

    Jessie asi hloupá otázka ale když postavím design na Pusat a nemám Pusat design budu mít ? :)
     
  16. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    _Modify_
    Osobne si nie som úplne isty či ťa systém pustí postaviť tento design ak nevlastníš loď Pusat. Ak ťa pustí tak áno tvoj design Lava Pusat ťa počká v hangáry až pokiaľ si nezaobstaráš hlavnú loď :)
     
  17. _Modify_

    _Modify_ User

    Hmm tak nevím Sandstorm Pusat jsem taky dostal tak teoreticky bych měl dostat i Lavu :) ale taky to netuším proto se ptám :)
     
  18. Modify a kolik si udělal A,B,G na tu Sandstorm?

    Jinak ještě mám otázku, proč v montáži nemám možnost vyrobit ten Hardware? Mám tam jen Lava Pusat/Spectrum a designy na letouny
    Už to vidím, ve Filtru jsem neměl zaškrtnutý Hardware
     
    Naposledy upraveno: 26/7/16
    Jessie tohle ocenil(a).
  19. Posledni dobou me prijde ,ze z online strilecky se stava kosmeticky salon. To je porad samej desing na paradu.
     
    Vasil35, svi1 a *Firefox1* tohle ocenili.
  20. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Dokončena a mám jen jeden tak nevím jak to bylo myšleno.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.