Diskusia: Projekt Nano

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 21/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    K-A-R-E-L posunul som to ďalej a uvidíme kde je problém. Podľa mňa sa vytvorila úloha a pri jej implementovaní sa zabudlo na túto dodatočnú odmenu. Uvidíme čo sa s tým da robiť.
     
  2. Zdravím, budou někdy spuštěné ty speciální boxy nebo ne? Já si hned v pondělí koupil double boxy s tím, že budu po nějakém restartu sbírát speciální boxíky, kde se dá vždy nasbírat třeba dobrá munice klidně i U. EE nebo něco jiného. Ale už to trvá nějak dlouho a já je pořád nevidím nikde na mapě a mrzí mě, že s tímto placeným boosterem musím sbírat jen boxíky normální :/
     
  3. Ahojte , dal sem si vyrabet formaci lyže , po 40h. čekání se mi konečne sestavyla ale kdyz ji chci vyzvednot tak to nejde ? nevíte co s tím ? :)
     
    -••ÐełteN••- tohle ocenil(a).
  4. Skús relognuť, iný prehľadač poprípade vyčistiť pc cccleanerom.
     
  5. _Modify_

    _Modify_ User

    Jednu A a hned mi to padlo ;)
     
  6. Takže tí čo tú úlohu splnili dostanú ešte jeden ten hardware? (hybridný procesor)
     
  7. Modify, tak to máš teda štěstí. Při mém štěstí tu A,B,G ani dělat nebudu radši :D
    Včera se mi strašně líbili Sandstorm designy, ale dnes když jsem se díval na obrázky všech tak Poison a Sandstorm jsou stejné, jen je tam přidaná oranžová. Ale Lava to má úplně jiné barvy :)
     
    Naposledy upraveno: 27/7/16
  8. Skajlísek

    Skajlísek User

    je možnost výměny lava pusatky za lava spectrum?
    protože přímo ve hře lava pusat byla definovaná jako design, opravdu by mě nenapadlo ,že se jedná o design na design, což je podle mě ta největší blbost ,co jsem kdy viděl
    přepočteno na uridium je to desing za 490k uridia a je kvůli barvě, tak kde to jsme
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    Skajlísek: Moc jsem nepochopil tvoji poznámku "... design na design ...". Pusat není design, ale loď a na ní dáváš design lava pusat. To stejné platí pro lava spectrum. Je to pouze design na loď spectum. Tedy opět nic nepřidává, jen mění vzhled základní lodi spectrum.

    P.S. Obávám se, že by ti výměna designů nepomohla a navíc určitě nebude možná.
     
  10. PC mám premazané, FP aj J aktualizované pravidelne, pokúšal som sa spustiť montáž aj z prostredia CH, O, F, avšak bezvýsledne. Na skúšku som dal vyrobiť muníciu 1000 krát X3, to mi išlo v pohode. Ale ten LAVA dizajn ani za svet.
    PS: všetky nano súčiastky som kúpil za uri v obchode.
     
  11. Almáreon

    Almáreon User

    Nemáš zcela pravdu.Pusat je design :)
     
  12. Pusat je samostatná loď, TRIXT má pravdu a napsal to úplně přesně.
     
  13. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    F3N0M3NikJedeBOMBY
    akcia ešte nekončí, verím že boxíky budú nahodene uvidíme, náhlsene to bolo

    _Fedor-Smith_
    chyba hry, je to nahlásene pokiaľ viem, nejde to vyzdvihnúť nikomu

    Almáreon
    bohužiaľ má pravdu, Pusat bol za starého systém "design" na loď Vengance, teraz to je samostatná loď, na ktorú môžeš použíť designy ako Lava Pusat, potom ten fialový pusat a ľadový pusat
     
  14. Almáreon

    Almáreon User

    Co je psáno to je dáno.Podívejte se do obchodu :) :) :)
     
  15. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Dívej se raději do hangáru a už se nehádej - je to loď :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  16. A netrebalo by nahlásiť ešte jednu chybu?

    Po dokončení brán a,b,g stále obdržim dizajn Sandstorm pusat a v popise je písané, že je len 10% šanca na drop tohto dizajnu.
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    Almáreon: Ber to tak, že zavedení nového hangáru bylo třeba opravit mnoho textů v mnoha jazycích a tak se stalo, že ne všude se slovíčko design nahradilo vhodnějším slovíčkem loď. Je to sice matoucí, ale většina hráčů již má přehled co je loď a co jen design.
     
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Rosette, nepadá ti náhodou design na letoun? Design na loď může padnout jen jednou.
     
  19. Nie nie :) Bola chyba. Nastavili 100% pre stíhačky ale omylom aj pre dizajn na loď takže som raz dostal dizajn a potom stále za dokončenie brány som dostával o 10k uri viac, ale myslím že to už je opravené.
     
  20. TrikPe

    TrikPe User

    budú zľavy aj na formácie poprípade kedy ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.